Yarı Final 1. Maç | Efes Pilsen 103 - 77 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen: 103 - GALATASARAY: 77 (Play-off 1. Maç)

Üzülmeyin arkadaşlar nasıl olsa az sonra Pollyanna'mız gelir bize gazı verir sonrada finaldeki rakimibiz ttmi olsn fbmi olsn diye düşünmeye başlarız...

atkinsin aldığı süre 13 dk ya sen 13 dkda 4 top kaybedion alsana kenara adamı gününde değil demekki tufanı sok mesela top kaybetmez en azından bölesine önemli maçta hüseyin 21 milo 15.44 süre alıo ne denirki?

Bugün elinden geleni yaptılar oyuncular bence ama Efes'in oyuncularına bak,bi de bizimkilere bak.Aradaki farkı kapamak için mucizeler gerek,sonuç biraz abartılı ama yenilgi zaten kaçınılmazdı.

iyi başlayan bir maç hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlandı.evet efes gibi bir rakip karşısından 2-0 dan gelmek çok zor ama imkansız değil.
2.maçta o salon bir şekilde dolmalı.bu takım taraftar gördümü başka oynuyor.

Ne bekliyordukki allah aşkına seri 3-0 bitecek diye düşübüyordum 2-0 oldu şimdiden.

Ligde saçma sapan yenilgiler alıyorsun, Beşiktaş'ı zor eliyorsun e efes e tabii fark yersin.

Kimse umut vermesin bu sene böyle biter. Seneye Baldwin'i istiyorum..

finalde fenerbahçe ve efes karşılaşır.fenerbahçe eler efesi 4-1 veya 4-2 diyorum

son maçta adam akıllı oynayalım aslanlar gibi veda edelim yenilsek bile ama en azından galibiyet alalım.efese 3 0 elensek kimse bişey diemez kadro farkı malum ama ezilmeyelim adımız gibi elensek bile aslanlar gibi oynayalım

Oğuz UYSAL' Alıntı:
Üzülmeyin arkadaşlar nasıl olsa az sonra Pollyanna'mız gelir bize gazı verir sonrada finaldeki rakimibiz ttmi olsn fbmi olsn diye düşünmeye başlarız...

Arkadaşım ukalalık yapma!
İnanıp inanmamak senin hür iradene(!) kalmış bir durum, ister inanırsın ister inanmazsın!

Sizin gibi bittik mahvolduk deyip karamsar olmaktansa GS armasının olduğu yerde umut aramaktan gurur duyuyoruz.
Seviyoruz seni (Polyanna) arma sevdalısı abimiz ;)

Oğuz UYSAL' Alıntı:

Oğuz görüşleriniz farklı olabilir ama bu takım için emek harcayanlara biraz daha saygılı olmak zorundasın.

Bu takım savunma yapmadıkça şampiyon olamaz dedik dedik dedik anlatamadık.
Hosley bu takıma zarar veriyor dedik dedik dedik anlatamadık.
Koray Hoca çok yetersiz dedik dedik dedik anlatamadık.
MaÇın en kritik yerinde Altay'dan ne bekliyorsun Tufan'ı al bari dedik dedik anlatamadık.

Yazık oluyor ya harbi yazık oluyor.

İyi başladığımız maçı kötü bitirdik ama en azından bizim ev sahipliğimizdeki maçı kazanalım.Bunu yapabiliriz.İki takım arasındaki 20 sayılık kalite farkını taraftar kapatabilir.

Arkadaşlar, bir gerçek varki rakibimiz Efes Pilsen aslında bizim rakibimiz değil. Efes Pilsen Euroleague Final-Four oynayabilecek bir takım. Ligimize beden beden büyük bir kadro yapısı var. Onları yenmemiz çok zordu ve olmadı...

Şimdi diyeceksiniz neden galibiyet ve zafer naraları atılıyor, polyannacılık oynanıyor diye. Bu asla polyannacılık falan değildir. Hiç kimse hiçbir takım ve taraftar özelleikle adında Galatasaray olan branşlar mağlubiyeti en baştan kabul etmez, edemez. Elbetteki kazanma amaçlı ve Efes'i mağlup edebilemenin zor olduğunu bilerek çıktık maça. Bu maçta ne hocaya ne de oyunculara kızabiliyorum. Ellerinden geleni yaptıklarına inanıyorum. Sonuçta onlarda insan ve bir noktadan sonra olmayacağını anlayabiliyorlar.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Görünen köy de kılavuz istemez ne olacak şimdi Tugay.
Bütçe mütçe boş işler yürek oalcak mücadele olacak.Yürek olmadıktan sonra ne olursan ol...

Burak;

Yürek ile Efes'i yenemeyeceğimizi biliyorsun, boşuna yazıp da o narin parmaklarını yorma kardeşim...

Oğuz Uysal!

Bir umudun peşinden gittim, cumartesi yine gideceğim!

Seneye yine gideceğim, ben takımıma destek oluyorum, her zamanda olacağım!

Bana ve benim gibi düşünenlere, bu arma için her türlü özveride bulunup gerekirse bir çok şeyi göze alanlara senin yaklaşımın ayıptır!

Biz salonda olacağız evet, umudumuzun peşinde, sen ne yaparsan yap ama emek harcayanlara saygılı ol!

BİRİLERİ KONUŞUR, BİRİLERİ PEŞİNDEN GİDER!

Oyun olarak baktığımızda ilk yarı çok iyi karşılık verdik Efes'e. Sonuç ile oynanan oyun arasında dağlar kadar var. Skoru yine yerliler belirledi.. Efes Kerem, Kaya, Tunçeri, Ender, Sinan, Cenk ile oynuyor bizimkiler...

Efes'e eleneceğimizi zaten herkes biliyordu. Seneye umarım yapılan yanlışlar tekrar edilmez.

1 numaran olmadan Efes Pilsen'i eleseydik, zaten dünya da yeni bir basketbol anlayışının temellerini atmış olurduk.

Yazık! Keşke Hosley ve Tolliver zamanında gelseydi, bu çarpık sistemde başarı bekleyen bizler çok mu gerçekçiyiz?

Yine de Ahmet DEDEHAYIR ve diğer emeği geçenlere teşekkürler. Hosley, Milojeviç, Guroviç(Her ne kadar balon olsada), Hüseyin gibi oyunculara bu formaları giydikleri için sonsuz teşekkürler...