Yarı Final 1. Maç | Efes Pilsen 103 - 77 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen: 103 - GALATASARAY: 77 (Play-off 1. Maç)

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
[quote="Oğuz UYSAL":2gcruj3z]Üzülmeyin arkadaşlar nasıl olsa az sonra Pollyanna'mız gelir bize gazı verir sonrada finaldeki rakimibiz ttmi olsn fbmi olsn diye düşünmeye başlarız...

Arkadaşım ukalalık yapma!
İnanıp inanmamak senin hür iradene(!) kalmış bir durum, ister inanırsın ister inanmazsın!

Sizin gibi bittik mahvolduk deyip karamsar olmaktansa GS armasının olduğu yerde umut aramaktan gurur duyuyoruz.
Seviyoruz seni (Polyanna) arma sevdalısı abimiz ;)[/quote:2gcruj3z]Mehmet bende sizi seviyorum:)

Yada şöyle söyleyeyim, biz bizi biliriz:)

Olsun Eyüp Abi senin amacını biliyoruz gerçekleri gördüğünü de biliyorum umarım sene sonunda tepkimizi iyi bir şekilde koyarız ve gereken yerlere ulaşır umarım.
Turun son dakikasına kadar mücadele edilmesini beklerim takımımdan ancak hiç ümidim yok.Verin Hosley efendiye smaç basıp mutlu olsun kendini tatmin etsin.

Sen kendini kandır; polyannacılık oyna!

Kötü giden bir şeylerden olumlu olanı yakalayabilme çabası demek ! Tekme yerken bile bir güzellik bekliyorsun işte?

işte bizimde durumumuz bu malesef rakip takım 3 sene üste üste şampiyon olma yolunda iken bizler de buna da şükür deyip kendi kendimizi kandırmaya devam edelim..

günün başlığı..

Yine de gurur duyuyoruz!!

burdai gurur oyunculara ise birşey diyemem ama yönetime ise işte ona kocaman bir YUH derim!

UNUTMAYIN Kİ TEPKİ ETKİ YARATIR VE ARTIK BİRŞEYLER YAPMANIN ZAMANI GELDİ BU SENE KALAN SON MAÇTA ARTIK NOLUR YAPALIM BU İŞİ!!!

Ayrıca maça giden tüm dostlarıma,renktaşalarıma sonsuz teşekkürler benden...

Hosley mümkünse diger maçta oynamasın bütün maç mebur kalmadıkça pas vermedi , savunmada adamını kaçırdı , bütün maç kendi istatisligine oynadı .

Burak teşekkür ederim, zamanı geldiğinde bir taraftar olarak hataları sonuna kadar tartışırız, sonra tavrımızı koyarız, koyacağızda!

Umut İpekçi' Alıntı:
Sen kendini kandır; polyannacılık oyna!

Kötü giden bir şeylerden olumlu olanı yakalayabilme çabası demek ! Tekme yerken bile bir güzellik bekliyorsun işte?

işte bizimde durumumuz bu malesef rakip takım 3 sene üste üste şampiyon olma yolunda iken bizler de buna da şükür deyip kendi kendimizi kandırmaya devam edelim..

günün başlığı..

Yine de gurur duyuyoruz!!

burdai gurur oyunculara ise birşey diyemem ama yönetime ise işte ona kocaman bir YUH derim!

UNUTMAYIN Kİ TEPKİ ETKİ YARATIR VE ARTIK BİRŞEYLER YAPMANIN ZAMANI GELDİ BU SENE KALAN SON MAÇTA ARTIK NOLUR YAPALIM BU İŞİ!!!
Ben kendimi falan kandırmıyorum, herşeyin bir zamanı vardır, şu gün tepki koymak varolan şansımızı bile yokeder!

Ben kolay pes etmiyorum sadece, sonuna kadar destek olacağım takımıma, ne kimseye minnet borcum var nede menfaat ilişkim!

Ben böyle seviyorum, sizde öyle sevin!

Yada gelin bari protesto edinde samimiyetinize inanayım, en azından ben 2. maçta böyle biterse çok ciddi isyan edeceğim salonda!

Neyse elbette herkesin beni doğru bulmasını beklemiyorum, beni tanıyanlar, benimle bir şeyler yapma veya paylaşma durumunda olanlar beni biliyor!

Çiğ yemedim karnım ağrımıyor kısaca!

Destek olmakta suç sayılıyor herkes görüyor neler oldugunu ama zamanı gelince tepkisini dile getirecek zaman birlik zamanı iyi günde herkes takımının yanında biz kötü gündede yanlarında olarak farkımızı ortaya koymalıyız kendi çıkarlarımız icin bazı kişileri harcamak dogru olmaz diye düşünüyorum

Maci izliyemedim.. Gstv macin tekrarini verirmi? Cumartesi ikinci maci almamiz lazim.

2007 yılındaki Fener maçı nasıl bizim için bir milat ise, Efes maçından alınacak skora göre o milatı yeniden yaşamak için birşeyler yapmalıyız.

maçın analizi hakkında hiç bişey söylemeyecem
ama çok yazık ki hosley sadece kendine oynuyor takım falan umrunda değil amacı istatistik kağıdını doldurup kendi marketing değerini yükseltmek
Anlıyorum tabi ki bir oyuncu bunu ister istemeli de ama bu takımın herşeyin üstünde olmamalıdır takımın menfaatlerinin önüne geçmemelidir
Kısacası Kenana katılıyorum Hosley bundan sonra oynamasın.Eleneceksekte hosleysiz elenelim takım olarak elenelim

Maç çok kötüydü bizim açımızdan bir türlü farkı eritemedik tam ivmeleniyoruz fark 4 e inmiş birden tekrar 10 oluyor bu gün maç sonunda takımı çağırdık yenilsende yensende diye seri bitmedi henüz iki maç var önümüzde ama cumartesi çağırmayacağımıza emin olabilirsiniz bizimde bir sabrımız var.

Şu sezon bitsin bi değerlendirme yaparız. Basketboldan sogudum o kadar söylüyorum bu şubenin yönetim tarzı yüzünden.

Efes Pilsen: 103 - GALATASARAY: 77 (Play-off 1. Maç)

Bugün rakibiniz olarak birkez daha sizlere saygı duydum.

Ne mutlu bu takıma ki Arma Sevdalıları gibi bir taraftar grubu ve aslanlar gibi taraftarları var !

Bilmenizi istediğim ve büyük ihtimalle bazılarınızın zaten vakıf olduğu bir konu var; Efesliler olarak çizdiğimiz profilin dışına hiç çıkmadık ve bundan sonra da çıkmayacağız. Her zaman rakibimize saygı duyduk, kimseye küfür etmedik, kimseye çelme takmadık, düşene bir tekme de biz atmadık, sakatlanan rakip oyuncu dahi olsa ayağa kalkıp alkışladık, maçlara hanımımızı, kız arkadaşımızı, kardeşlerimizi, çocuklarımızı getirdik. Bugün olduğu gibi birçok kez taşeron diye adlandırdığım günübirlik taraftarlarımızla ödün vermediğimiz bu konular üzerine tartışmalara girdik.

Bizden olmayıp bizim adımıza bağıran insanlar vardı bugün. Kimseyle karıştırılmamamızı rica ediyorum...

Fahir oradaki taraftarların artık derbentliler midir veya bi başka grup mudur bilmiyorum ama yaptıkları hiç olmadı ama sıkıntı yok bizim gözümüzde gerçek efes taraftarı sizlersiniz onları muhattap bile almayız inşallah bizimle muhattap olmazlar istemezler de zaten bunu yada sonuçlarına katlanırlar ama sizin grubunuzu efesliler.org'u seviyoruz, önemsiyoruz biliyosun hiç bir zaman o kişilerle sizi aynı kefeye koymadık koymayızda.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Fahir oradaki taraftarların artık derbentliler midir veya bi başka grup mudur bilmiyorum ama yaptıkları hiç olmadı ama sıkıntı yok bizim gözümüzde gerçek efes taraftarı sizlersiniz onları muhattap bile almayız inşallah bizimle muhattap olmazlar istemezler de zaten bunu yada sonuçlarına katlanırlar ama sizin grubunuzu efesliler.org'u seviyoruz, önemsiyoruz biliyosun hiç bir zaman o kişilerle sizi aynı kefeye koymadık koymayızda.

Ne yaptılar Şamil Abi ?

Artik lütfen su tipik, at gözlüklü, bos adami görmeyen, istatistik canavari amerikalilari almaktan vazgecelim. Bir oyuncu Milojevic gibi oynasin 0 sayi, 6 asist, 9 rebound yapsin ama dogru basketbol oynasin, dogru tercihleri yapsin.

Bu amerikalilar 4-5 yil avrupada oynamadan hic bir ise yaramiyor. adam penetre ediyor bombos adama pas cikaracagina sacma sapan harakiri atis yapiyor. yetti artik ya. Bir de ne zaman Hosley oynuyor, hem Graves hem bütün takim cöküyor. dikkatlerden nasil kaciyor bu hayret. seneye artik oturakli, ne yaptigini bilen bir oyuncu grubu ve coach görmek istiyorum. Milojevic, Graves gibi oyunculara yönelmeliyiz. Basketbolu dogru oynayan bir takim olmaliyiz.

Fatih Hısım' Alıntı:
Artik lütfen su tipik, at gözlüklü, bos adami görmeyen, istatistik canavari amerikalilari almaktan vazgecelim. Bir oyuncu Milojevic gibi oynasin 0 sayi, 6 asist, 9 rebound yapsin ama dogru basketbol oynasin, dogru tercihleri yapsin.

Bu amerikalilar 4-5 yil avrupada oynamadan hic bir ise yaramiyor. adam penetre ediyor bombos adama pas cikaracagina sacma sapan harakiri atis yapiyor. yetti artik ya. Bir de ne zaman Hosley oynuyor, hem Graves hem bütün takim cöküyor. dikkatlerden nasil kaciyor bu hayret. seneye artik oturakli, ne yaptigini bilen bir oyuncu grubu ve coach görmek istiyorum. Milojevic, Graves gibi oyunculara yönelmeliyiz. Basketbolu dogru oynayan bir takim olmaliyiz.

Müthiş bir tespit. Yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum.
İçeri dalıp saçma sapan hareketlerle sayı aramayan Amerikalı çok azdır zaten ligimizde. Dışarıya gelince müsait durumlarda topu potaya yollamayıp müsait olduğunda saçma sapan extra pas yapan oyunculara da diyecek laf bulamıyorum...

Fatih Hısım' Alıntı:

gerçekten müthiş tespit. artık şov oyuncusu dönemi bitti. takım oyuncusu dönemi başladı. buna yönelmeliyiz