Yarı Final 1. Maç | Efes Pilsen 103 - 77 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen - GALATASARAY 'Play-off 1.Maç'

taraftar isyan etme noktasında değil henüz. çünkü salonlar yeni yeni dolmaya başlıyor(istenilen seviyede olmasada). basketbolla insanlar yeni yeni ilgilenmeye başlıyor. yakında taraftar isyana başlayacaktır.
artık basketbol, voleybol gibi branşlar üvey evlat olmaktan çıkmaya başlıyor. salonlar doldukça öz evlat olamayı başaracaklar

efes uzunlarını nasıl savunacağız çok merak ediyorum?cemal'in mutlaka sertlik getirmesi lazım.tabi koç oynatırsa! (wesson bile kariyerinin maçını oynadı bize karşı)

Efese Karsi alan savunmasi yapmamiz lazim cunku tek yapabildigmiz sey...üclük denemek yerine de icerden oynamaliyz...

ya en önemlisi tüm oyuncularımıza şans vererek oynamak tabiki koray hocayla nasıl olcaksa bu iş neyse karşımızda çok ama çok geniş kadrolu bir isim var dikkat etmek lazım

Tek maçla şampiyonluk, tek maçla öldük bittik havalarına giriyoruz. Allah sonumuzu hayır ede...

Eren Aydın' Alıntı:
Murat Özyer veya Dedehayır istifa diye bağıranlar isyan etmiş olmuyor mu?
bizim isyandan kastımız daha büyük bir çoğunluk.
mesela takım bir ara ligden düşmek üzereydi. ordaki gibi bir isyan.

Burak Barut' Alıntı:
Biz Galatasarayız, bizden kat ve kat az bütçeyle kurulan bir takımdan 42 sayı yiyen bir Galatasarayız...
Dediğiniz gibi biz inanalım ancak inanması gereken biz değil oyunculardır.

basketbol bilgisi olduğunu söyleyen biri olarak 42 sayı farkın neden oluştuğunu anlaman gerekirdi.
sen hiçbir konuya olumlu bakmadığın için buna da bakma, emin ol eksikliğin çok fazla hissedilmez.

biz seyirci olarak üstümüze düşeni yaparız, yapmayan oyuncu olursa elbet ona da güle güle diyecek yönetim olur.

Efes Pilsen'e karşı içeride Hüseyin+Milojeviç+Tolliver+Polat+Cemal şimdi bunların içinde içeride kalıp top alan Milojeviç+Cemal var Tolliver da Hüseyin de dışarıdan oynamayı seviyorlar. Polat da dışarıdan oynamayı seven birisi.

İçeriden çok çok büyük sorun yaşayıp kevgire çevireceklerini düşünmüyorum ama 1 numara konusunda ciddi endişelerim var!..

Atkins şaçma sapan işler yapıp, ritmi bozuyor bazende hiç beklenmedik işler yapıp bizleri şaşırtıyor. Uzatma periyotlarında oynadığı oyunu diri Efes'e karşı oyunun tümüne yayabilirse bi nebze umut doğabilir.

Ribaunt konusunda Hosley oynarsa eğer Milo,Toli de eklediğimzde sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum.

Kaldıki dinlenmiş, motive olmuş bir Hosley çok şeyi değiştirir.

Savunmamız da sağlam olup 40 dakikaya yayabilirsek, 1-1 olmaması için hiçbir neden yok...

Yeterki Cenk,Mustafa,Sinan gibi oyunculardan ekstra sayı yemeyelim.

Guroviç büyük oyuncu, play-off'larda ne oynar kestirmek güç kaldıki sakatlıktan yeni çıktı; bakalım kim dışarıda kalacak?

Kerem Gönlüm için tezahüratta bulunacak mı salona gidecek arkadaşlar?
Ya da daha önceki Efes maçlarında böyle bir şey denendi mi?
Eğer yapılmadıysa bu seri için denenebilir... Gelecek seneye de bir küçük yatırım olabilir hani :?

Burda yazan bazı arkadaşları hayretle izliyorum..

Eğer onların zihniyetinde olsaydık,Neuchatel maçında 3-0 yenildikten sonra ASY deki maça çıkmamamız ve tribünleri salkım saçak doldurmak yerine bir avuç taraftarla oynamamız gerekirdi!

şimdi kaç sayı fark yeriz diye yorum yapmalarını bekliyorum!

NOT:Her zamanki yerimizde bu seneki en iyi tribünü yapmak üzere salonda olup ellerimiz patlayana kadar son sesimizle takımımıza destek vereceğiz..

böyle maçları çok seviyorum iyi gün dostuları ve kötü gün dostlarını ortaya çıkarıyor. Murat Abim yazın çok hoşuma gitti. Sizin gibi abilerimiz gerçek GALATASARAYLILIĞI öğretiyor. tabi anlayana...

Murat ne güzel yazmış, eline sağlık, yüreğine sağlık!

Biz bu seride tribünde olacağız, kalbimiz arma için atacak, inanıyoruz bu turu geçeceğiz!

Evet hayal perestiz, evet polyanna'yız, vs....

Ama sonuna kadar ARMA'NIN PEŞİNDEYİZ'

BU TURU GEÇECEĞİZ!
GEÇEMEZSEKDE SAVAŞ KARADAĞ DOSTUMUN DEDİĞİ GİBİ!!!!!!

-------------HELAL OLSUN AŞK OLSUN-----------------

Hey umutsuzlar!

Yada benim gibi hayal perestler!

Bu turu geçeceğimize inananlar!

Yada bu turda ezileceğimizi düşünenler!

Lütfen beni son kez dinleyin! evet son kez!

Gelin salonu dolduralım, deli gibi takımımıza destek olalım, ve sonucu görelim!

Başlıkta dediğim gibi sonra yeriz birbirimizi:)

Bilet fiyatları bugün belirlenecekmiş, ligdeki maçın aksine bu sefer salonun yüzde 20'si bize ayrılacakmış.