Yarı Final 2. Maç | Galatasaray CC 78 - 90 Efes Pilsen

Galatasaray - Efes Pilsen

Darüşşafaka Ayhan Şahenk SS
30/05/2009 Saat 15.00 Spormax

serinin devamı için kazanmak şart

tabi guroviç i hatırlamakta ;)

Re: Galatasaray - Efes Pilsen TBL Playoff 2. Maç

atkins out guroviç in :roll: belki son maç bu oynasın guroviç murat cücü graves var guard mevkinde

Bir umudun peşinden gittik, cumartesi yine gideceğiz!

Arma yalnız kalmayacak, biz görevimizi sonuna kadar yapacağız!

Gemiyi ilk önce fareler terkeder, bizler bu gemiyi terketmeyeceğiz!

Bu seri bittiğinde yapılan hataların veya doğruların peşinden gitmeyende FENERLİ OLSUN!

AMA ÖNCE DESTEK!

Kemal dostum!

Biz bir grup ARMA SEVDA'LISI her koşulda orada olacağız, bazen takım kazanacak yanımızda daha çok insan olacak, bazende biz bize çekirdek kadro olarak orada olacağız!

Değişmeyen tek şey, biz hep orada olacağız, küme düşerkende, şampiyon olurkende, biz armaya aşığız, başarılarA değil!

Elbette en yüksekte görmek istiyoruz takımımızı, elbette üzülüyoruz kötü sonuçlarda, ama asla armanın peşini bırakmıyoruz!

Bu sezon bittikten sonra, gsbasket.org olarak nerelerde hatalar yapıldı, neden olmadı vs... bunları tartışıp, ciddi bir şekilde yönetime düşüncelerimizi ileteceğiz!

Biz arma sevdalısıyız, aptal değil, sadece zamanını bekliyoruz, bunuda herkes bilsin!

TEKRAR SÖYLÜYORUM GELİN BİZ GÖREVİMİZİ YAPALIM, ARMA YALNIZ KALAMAZ!!!

Zaman geldi en ağır eleştirileri yaptım hocaya takıma...Ama ne olursa olsun armamız yalnızlığı hak etmiyor..Ben ne dönemler hatrlıyorum ilk 10 a girdiğimizde mutlu olduğumuz.Galatasaray gibi kulüpler her zaman şampiyonluk hedefler ama buda bence akılcı hamlelerle zamanla olcak bişey..Ve biz bu yolda yavaş yavaş ilerliyoruz.

Hiç olmadı en azından geçen maçın biletlerini 30 ytl yapıp insanların paranız varsa maça gelin durumuna sürüklenmesini sağlayanlara en güzel cevabı verelim...

galibiyetinle düşmedik ki peşine mağlup olunca terk edelim. yenilsende seviyoruz. belki bu sezonki son maç ama olsun yine bir umut var...

Real Madrid futbol takımının Barcelona'yı yenme ihtimali kadar şansımız var maalesef,bugünkü Efes'i gördükten sonra hiç umudum kalmadı :?

işe birde şu yönden bakalım biz efesi geçersek hata kaza diğer seriden muhtemelen fülker gelecek, bu oyunla finalde onlara kaybedeceğimize efes onlardan 10-0 lık serinin intikamını alsın

züğürt tesellisi işte bizimki :)

Öss'ye 16 gün kaldı.. O gün deneme sınavım var..
Ama salonda olacağım...

Hep destek TAM destek..!

Bu sene hiç bir iç saha maçımızı kaçırmadım (5 kişinin olduğu oldenburg dahil). Bu sefer gelemiyorum, gönlüm tribünde sizlerle. Kazansak da kaybetsek de sahada aslanlar gibi mücadele eden oyuncular olursa , son maçımız da olsa onları alkışlayacağınızı biliyorum.

charles smith i tutabilirsek yeneriz birde taraftar desteğini alırsak yeneme yeceğimiz takım yok türkiyede haydi cimbomum yenilsende canın sağolsun

bende koray hocanın oynattığı basketbolu izlerken en çok sinirlenen adamlardan biriyim bende murat özyer i bu takımdan gönderirken bir B planı olmaması yüzünden kafayı yiyenlerdenim...Ben burda mithat beyle koray hoca ve murat özyer konusunda en çok tartışanlardan biriyim...Ama o benim kadar ben onun kadar bu armanın sevdalısıyız...Ben playofflar başlarken koray hocayı ve oynattığı basketbolu eleştiren bütün mesajlarımı kestim...3 beşiktaş maçı izledim salonumuzda hepsini kazandık ama tehlike görülüyordu...42 sayılık maçtan sonra ben en büyük karşı çıkanlardan biriyim koray hocaya tek bir kelime yazmadım foruma...Hayatımda düşene vurmadım hele bu GALATASARAYIM sa bunu yapamazdım çünkü ben kendi adıma eleştirilerimi sertte olsa yaptım zamanında...Ve dün efes karşısına geçtik 4 te derstan çıktım ŞİLEDEN final haftamın yaklaşmasında rağmen maddi manevi birçok fedakarlık yaparak geldim salona ve maçtan sonrada okuluma döndüm arabayla ama arabayı kullanırken ya geldik yenilip dönüyoruz demedim hiç bir zaman ben taraftar olarak görevimi yaptım orda olan bütün galatasaraylılar gibi...Benim vicdanım rahat!Cumartesi ben yine gelicem şileden yine maçı izleyip okuluma dönücem...Ve sezon bitince vicdanım rahat bir şekilde eleştirimi yapıcam çünkü ne şartta olursa olsun biz ARMAMIZI DESTEKLEDİK.