Yarı Final 2. Maç | Galatasaray CC 78 - 90 Efes Pilsen

Re: Galatasaray: 78 - Efes Pilsen: 90 (TBL Playoff 2. Maç)

Tek taraflı düşünen her sorunu Özyer'e bağlayanlar sizsiniz Serkan Bey. Ben bağlamıyorum Özyer'e. Özyer gideli aylar olmuş hala Özyer diyorsunuz. Kurtulamadınız ne derdiniz varsa? Neden sadece Öyzer varken olaya dahil oluyorsunuz? Kendinizi haklı çıkarma derdinde misiniz?

S.Penn'i beğenmiyorsanız zaten ben gerisini konuşmuyorum bile. Gerek görmüyorum. :)

Ayrıca H.Price'ı yeterince tanımıyorsanız sizin için takıma yetecek guard kimdir? Jasikevicius mu?

Penn'i beğenmiyorsunuz, Price'ı tanımıyorsunuz sonra da guard getirmek kolay değil diyorsunuz. Sizin istediğiniz guardları getirmek tabi kolay değil :)

Hayır,bir tane çok kaliteli yabancı oyun kurucu ve Kerem,Tutku(bunlar olmazsa Hakan)gibi kaliteli yerli oyun kurucu olmazsa şampiyonluk hayal(tabii iki tane biribirini tamamlayan yabancıda olur)
Evet Cüneyt kendine oynayan bir oyuncu.
Burada guardlar tartışıldığı için kınu açıldı.Diğerleri zaten takım için bu kadar önemli değiller,pozisyonları gereği.

Şampiyonluk keşke sadece iyi bir guardla gelseydi. O zaman bütçemizin hepsini iyi bir guard'a ayıralım. Alalım Jasikevicius'u, Diamantidis'i,Papalukas'ı. Yıkalım ortalığı.:)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Tek taraflı düşünen her sorunu Özyer'e bağlayanlar sizsiniz Serkan Bey. Ben bağlamıyorum Özyer'e. Özyer gideli aylar olmuş hala Özyer diyorsunuz. Kurtulamadınız ne derdiniz varsa? Neden sadece Öyzer varken olaya dahil oluyorsunuz? Kendinizi haklı çıkarma derdinde misiniz?

S.Penn'i beğenmiyorsanız zaten ben gerisini konuşmuyorum bile. Gerek görmüyorum. :)

Ayrıca H.Price'ı yeterince tanımıyorsanız sizin için takıma yetecek guard kimdir? Jasikevicius mu?

Penn'i beğenmiyorsunuz, Price'ı tanımıyorsunuz sonra da guard getirmek kolay değil diyorsunuz. Sizin istediğiniz guardları getirmek tabi kolay değil :)
Ben niçin tek taraflı düşünüyorsun dedim:Çünkü sezon başında takımı 1 numaraya göre kurmak varken;sen elinde geçmişten kalan 2 oyun kurucusu olan birisinin,çok kaliteli bir yabancı guard alınmasını bekliyorsun.Bunu yapamayan Murat Özyer varken,suçu sonraki antrenöre yüklüyorsun.Neden Murat Özyer'e toz kondurmuyorsun bende bunu anlayamadım :) .
Penn,Cibona sonrası yokları oynadı.Bizi çokta ileri götüremezdi.Price'ı ismen biliyorum,oyununu şu an hatırlayamadım.

Yunus Taylan' Alıntı:
Şampiyonluk keşke sadece iyi bir guardla gelseydi. O zaman bütçemizin hepsini iyi bir guard'a ayıralım. Alalım Jasikevicius'u, Diamantidis'i,Papalukas'ı. Yıkalım ortalığı.:)
Şampiyonluk sadece guarda bağlı değil.Ama işin en zoru 1 ve 5 numara bulmaktır.Sen en zor kısmı en başında yapamazsan,hem şanslı hem de Efes ya da Fenerbahçe olman gerekir bu açığğını kapatman için.

Ben 1 ve 5 numaramızın olduğunu düşünüyorum. Sorun o değil ki. Bu oyuncularımızın alternatifleri yok.

Var mıydı Hüseyin'le süreyi paylaşacak bir oyuncu?

Var mıydı Cüneyt'le süreyi paylaşacak bir oyuncu?

Neden savunuyorum;

Çünkü liseli zihniyet hocanın arkasından binbir türlü iş çevirerek haksızlık yaparak hocayı görevden aldırdı. Yok danışmanlar, yok Ülker'le ilişkisi yok bilmem ne.

Çünkü Murat Hoca'nın takımlarını salona gelen taraftar severdi. Mücadele ederdi.

Çünkü Murat Hoca'yı taraftar sahiplenmişti. Sadece ben değil.

Çünkü Murat Hoca taraftara LAN demezdi. Karşısındaki insana saygı gösterirdi.

Zaten Murat Hoca'yı taraftar onore ediyor ama bazıları hiçbir zaman Galatasaray taraftarının sevgisini ve saygısını kazanamayacaklar. Başka birşey konuşmaya da gerek yok.

@Mithat Abi

Başka cevabın yok zaten. :)

Bırakın artık şu kulübün yakasını başka birşey istemiyorum sizden yapamıyorsunuz :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Neden savunuyorum;

Çünkü liseli zihniyet hocanın arkasından binbir türlü iş çevirerek haksızlık yaparak hocayı görevden aldırdı. Yok danışmanlar, yok Ülker'le ilişkisi yok bilmem ne.

Çünkü Murat Hoca'nın takımlarını salona gelen taraftar severdi. Mücadele ederdi.

Çünkü Murat Hoca'yı taraftar sahiplenmişti. Sadece ben değil.

Çünkü Murat Hoca taraftara LAN demezdi. Karşısındaki insana saygı gösterirdi.

Zaten Murat Hoca'yı taraftar onore ediyor ama bazıları hiçbir zaman Galatasaray taraftarının sevgisini ve saygısını kazanamayacaklar. Başka birşey konuşmaya da gerek yok.

@Mithat Abi

Başka cevabın yok zaten. :)

Bırakın artık şu kulübün yakasını başka birşey istemiyorum sizden yapamıyorsunuz :)

Senin hocan ülkerin işsiz koçuydu,bize aldığı adamlardan iki tanesiyle ülkere vefa borcunu ödedi.

son üç senede nasıl bir mücadele gördün birde bize tarif etsen tamam şimdi anladım kahvaltı sırasında tabaktaki zeytini yakalama mücadelesi mi??? :) :)

:)

Abi muhabbetine doyum olmuyor ama yüz yüze konuşalım :) Yeni haberler gelmiş oraya gel :)

Sabahattin Kart kulübün maaşlı çalışanı değildir,oğlu Ömer'in menejerlik şirketi olduğundan kulüple arasını sıcak tutar.[/quote]

Mithat dostumuz yukarıdaki cümlelerle Salahattin beyi kısaca tanımlamış tşk ederim.

Aslında Başka söze gerek yok, bu açıklamadan sonra..

İşte galatasarayımızı sömüren, kulübe yakın durup iki transferi oğlunun şirketinden yapıcam diye sıcaklık isteyen biri..

O kadar ileri gitmişki, kendinde taraftara küfür edecek, çıkarın atın bunları diyecek kadar kredisi olan biri..

Bütün sezon verdiğimiz maddi manevi emeklere yazıklar olsun!

Büyük ihtimalle galatasaray'ın yeni sezonki koçunu sn Kart belirleyecek...

Hüseyin Beşok'u ne zaman tartışmaya başlayacağız çok merak ediyorum...

Ne Hüseyin, ne de Cüneyt.Tartışılacak hiçbir yönlerini bulamıyorum!

Sayın KART belirliyecekse Murat DİDİN olabilir, bu ismi yönetime diretiyor bildiğim kadarı ile ... Ama bu bütçeye Didin gelirmi bence zor.. Bunların dışında Sayın Kart'ın oğlunun menajerlik şirketinde başka hangi koçlar boş onu araştırmak lazım... Tolga ÖNGÖREN de olabilirmi acaba?

Zihni asıl gücüme giden taraftarın sabahattin Kart'ı kulübün abilerinden sanması orda olmayan kişilere küfür edilmesi.

Mithat Duran' Alıntı:
Zihni asıl gücüme giden taraftarın sabahattin Kart'ı kulübün abilerinden sanması orda olmayan kişilere küfür edilmesi.

Ortak, emin ol ağzımızdan lan kelimesi bile çıkmadı..küfür asla olmadı..

Eğer sana bize karşı davranış sergilenseydi ,sen bugün manşetlerdeydin:)

Eski oyuncularımızdan Ömer Kartın (Sabahattin Kartın oğlu) menajerlik şirketine bağlı tanıdığımız isimler:

-Antonio Graves
-Anthony Tolliver
-Britton Johnsen
-William Avery
-Chris Owens
-Gerald Fitch

Türklerden ise: Erdem Türetken, Murat Kaya ve Tufan Ersöz

Murat Cantas' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":19muymdi]Zihni asıl gücüme giden taraftarın sabahattin Kart'ı kulübün abilerinden sanması orda olmayan kişilere küfür edilmesi.

Ortak, emin ol ağzımızdan lan kelimesi bile çıkmadı..küfür asla olmadı..

Eğer sana bize karşı davranış sergilenseydi ,sen bugün manşetlerdeydin:)[/quote:19muymdi]

Çok doğru söylüyorsun,bana yapılsa o salon yıkılırdı,sağ duyulu davrandığınız için size imrendim.Yalnız bu gün gazetelerde çıkan haberin doğruluğuna inanmak istemiyorum.