Yarı Final 2. Maç | Galatasaray CC 78 - 90 Efes Pilsen

Re: Galatasaray - Efes Pilsen TBL Playoff 2. Maç

Kimse kendini kandırmasın Efes'de hiçbişey yok bizim takım Basketbol falan oynamıyor Atkinsin oyunla falan alakası yok.

Fener bu Efesi yenip Şampiyon olur daha buralardayız hep beraber görürüz.

Ömer Baka' Alıntı:
[quote="Berat Akbaba":2yaibncd]tamam ömer bey finalden sonra burada görüşürüz yine son 2 yılda da çok söylendi böyle finalde her zamn iyi oyun yetmez.taraftar faktörü ortaya çıkacak.
Tamam finalden sonra görüşürüz... Ancak Efes'in ligin ikinci yarısında Abdi İpekçi'deki maçta Solomonlu Fener'e ucuz bir hakem hatasıyla yenildiğini ve maçlarını sırf bu seyirci psikolojisini kırmak için Ayhan Şahenk'te oynadığını da gözardı etmemek gerekir...[/quote:2yaibncd]
Solomon o maçta yoktu sonradan geldi.

Ayrıca Ömer Aşık da katıldı Fenere o günden sonra.

tam yakaladık dedik enderin sayı atacağı tuttu.bu zamana kadar shumperti de iyi savunuyoduk ama maalesef o da devreye girdi.bizim takım da ise hüseyinden başka devreye giren türk oyuncu yok!

göreceğiz herşeyi.bu ender,kerem mi karşılık verecek solomona.solomon top diye oynar bu adamlarla hiç kusura bakmayın.ayrıca bu kadar iddialı olmamın bir başka nedeni de mirsad,ömer onan ikilisi.özellikle mirsad kalpten oynuyor.fenerbahçe efesten daha iyi bir takım.fenerbahçe efes en fazla 2 maç verir.efesin havası kendinden güçssüz taımlara yeter anca.

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
Ya Efes'i abartmamalıyız bunu şu 2. periyotta anladım.Sıkı savunma yaptın mı bitiyorlar.
katılıyorum sıkı savunma farkı üçe indirdi. biran savunma zaaf verdi affetmediler. ilk yarı bitti bu arada

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Ali Erdem Güntepe":2ute4x7w]Ya Efes'i abartmamalıyız bunu şu 2. periyotta anladım.Sıkı savunma yaptın mı bitiyorlar.
katılıyorum sıkı savunma farkı üçe indirdi. biran savunma zaaf verdi affetmediler. ilk yarı bitti bu arada[/quote:2ute4x7w]

Aynen abi.Kadromuz geniş olsa,yani 2. periyotta ki gibi savunma yapan adamımız olsa kenarda da baş ederiz Efesle.

Hüseyin çok çalışıyor, elinden geleni yapıyor. Ama maalesef yetmiyor işte. Adamların her attığı giriyor. Deli olmamak işten değil. Hüseyin dışında Graves de iyi. Atkins'in ise sanki umrunda değil. Top kaybı yapılır ama bu kadar basit olunca insan böyle düşünüyor. Bir ara çok iyi defans yaptık, çalıştık, farkı indirdik. Tekrar farkın açılması kötü oldu. Önceki maçta da 12-13 sayıdan 2 kere geri gelmiştik ama kolay birşey değil bu. Bir maç içinde kaç kere yapabilirsiniz ki...

Ramazan Uzun' Alıntı:
Solomon o maçta yoktu sonradan geldi.

Ayrıca Ömer Aşık da katıldı Fenere o günden sonra.
Doğru söylüyorsun... Yanlış hatırladım... Yanlış bilgi için özür dilerim...
Ancak ne olursa olsun ben yine de Efes'in Fener'den daha iyi bir takım olduğunu düşünüyorum...