Yeni Hocamız Kim Olacak?

Yeni Hocamız Kim Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    105
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
orhun ene falan bos isler orhun ene yi alacaksak murat özyeri niye gönderdikki nerden baksan murat hoca ve orhun hoca nın özellikleri aynı bence en önemlisi TECRÜBE TECRÜBE TECRÜBE...

Onur Yavuz Abi,
Orhun Ene'nin reddettiği haberini ben de bir gazetede okumuştum ve Orhun Ene'nin ağzından kendi kurmadığım takımın başına geçmem sözleri verilmişti...

Arada 1-2 ay kayboluyordu..sizinle miydi yoksa :)
İşin şakası bir yana Baldwin ismi konuşulması bile yanlış bir isim bence.
Hem hoca olarak hem sistem olarak hemde kişi olarak.

Şubenin plansızlığına bakın. Hocanın gönderileceği sene başından beri belli nerdyse. Fenerbahçe maçından 3 gün önce hoca apar topar gönderiliyor ve yerine gelicek kişi hakkında kimsenin en ufak bir fikri dahi yok.

Hergün yeni bir isim çıkıyor ortaya. Çok ilginç gerçekten de..

Bence Koray Hoca ile devam edilecek.Çünkü teknik danışmanlığa getirilmesi bile bunu açıklıyordu.Murat Özyer gidicek Koray Hoca ile devam edilecek diye hatta Burak Barut abim filanda böyle demişlerdi hep.Koray Hoca kalıcak derlerse şaşırmyalım yani.

Arkadaşlar bir düzeltme yapmak istiyorum.Koray abi kesinlikle hocalık yapmak istemiyor..... Kendisi bu zor dönemde takımı yalnız bırakmamak adına bu işi kabul etti.En kısa sürede takımımıza layık bir hoca ile anlaşılacaktır.

Bu arada bu gün maç boyu zone savunma yapıp feneri dış atışlara zorlayacağımızdır.Ayhan şahenk bu tarz savunmalar için ideal.Potaları çok sert bu yüzdende atış kaçırma riski bayağı yüksek.

Mithat Duran' Alıntı:
Arkadaşlar bir düzeltme yapmak istiyorum.Koray abi kesinlikle hocalık yapmak istemiyor..... Kendisi bu zor dönemde takımı yalnız bırakmamak adına bu işi kabul etti.En kısa sürede takımımıza layık bir hoca ile anlaşılacaktır.

Bu arada bu gün maç boyu zone savunma yapıp feneri dış atışlara zorlayacağımızdır.Ayhan şahenk bu tarz savunmalar için ideal.Potaları çok sert bu yüzdende atış kaçırma riski bayağı yüksek.

abi yiğit şardan koray hocamızın sezon sonuna kadar hocamız olacağını dedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...