Yeni Sezon Formaları...

Galatasaray Spor Klübü'de biz Sporsever miyiz futbolsever miyiz?
Evet formalar çıkmalı ancak formalar çıktı diyelim maça gelen kaç kişi basket formasıyla gelecek?
Sorun bizden kaynaklı yönetimden bekleyelim yönetimde bir formaya 70 Ytl fiyat koysun.Bizde fazla diye almayalım.
Utku Abi doğru şeyler söylüyor ancak Arda Abi'de doğru şeyler söylüyor...
Bu işin içinden çıkılmaz, ancak Karşıyaka maçındaki formamız çok güzeldi.

Laflarını çarpıttığım yok, sen şubeler kapansın dedin de demiyorum. Ama insanlarda en azından basketbola, voleybola gönül verenler düşünülsün diyorum. Risk politikası almadan neyi becerebiliriz. Adam gibi üretim yaparsın ilk yıl 10 kişi alır, ısrar edersin 2. yıl 100 kişi alır, 3. yıl 1000 kişi alır. Hem bir sistem kurarsın hem de taraftarın senin çabanın hakkını verir.

Bu kulüp bunları yapar mı yapmıyor tabi. Daha bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor ki bu işide becersinler.

Sonra ülkede basket seyircisi yok diye ağlıyalım, kombinemizin oldugu yere oturamıyorum diye davalar açacaz diyelim. Neye yarar. Belli bir sistemi kurmaları lazım. Forma satışı gibi birşeyde bunun güzel bir adımı olur. En azından forma satsalarda belki benim gibi insanlar gider kombinemizi alıp gene desteğimizi verirdik ek olarak. Birşeyler yapıldığını görür, inanırdık.

Evet basketbol formalarını giyip maça giden sayısı yok denecek kadar az ama içine siyah bir sweat shirt'le gayet de şık olabilir. Bunlar zamanla oturacak!

Atlet şeklinde olduğu için böyle bir alışkanlık henüz oluşmadı belki ama gene de sokak maçlarında, şurada burada giymek isteyecek, anı olarak saklamak isteyecek birçok insan var.

Ki düşünün, Adidas Beyoğlu'nun göbeğinde tonlarca paraya mağaza açıp giriş katında abuk Milwaukee forması falan satıyor, bir de para kazanıyorsa, bunu alan bir takım adamlar da var demek İstanbul'da...

O halde benim Galatasaray'ımın, Seimone'umun, Işıl'ımın forması neden yok abi?

Hadi kurtarmıyor diyelim. Yahu önüne bir 33 yazın tişörtün, arkasına Augustus, satın 40 YTL'den kardeşim. Hagi - Taffarel - Hakan Şükür serisinde yaptığımızın aynısı. Bu kadar basit!

Admin'lere bir önerim var. Tepede "Ayhan Şahenk'e nasıl ulaşırız" falan gibi birkaç sayfalık bir şey duruyor. İki senedir o salondayız zaten, çok anlamsız.

Açalım tepeye sabit bir başlık, kocaman harflerle "BASKETBOL FORMASI VE ÜRÜNLERİ İSTİYORUZ!" diye...

Hem talepleri ve fikirleri görürüz, hem de sesimizi şubeye duyururuz.

Düşündükçe insanın aklına geliyor, salonda ya da Store'da, düz sarı kırmızı havlu bileklik bile satsanız ucuzundan, onun da mı meraklısı yok! Gökçe'nin de dediği gibi, ayağımızın alışması lazım basketbol ürünlerine. O sezon bu sezondur diyerek başlayalım!

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
Admin'lere bir önerim var. Tepede "Ayhan Şahenk'e nasıl ulaşırız" falan gibi birkaç sayfalık bir şey duruyor. İki senedir o salondayız zaten, çok anlamsız.

Açalım tepeye sabit bir başlık, kocaman harflerle "BASKETBOL FORMASI VE ÜRÜNLERİ İSTİYORUZ!" diye...

Hem talepleri ve fikirleri görürüz, hem de sesimizi şubeye duyururuz.

Düşündükçe insanın aklına geliyor, salonda ya da Store'da, düz sarı kırmızı havlu bileklik bile satsanız ucuzundan, onun da mı meraklısı yok! Gökçe'nin de dediği gibi, ayağımızın alışması lazım basketbol ürünlerine. O sezon bu sezondur diyerek başlayalım!
Alpaslan abi olsaydı şimdiye kadar yüz kere çıkmıştı o ürünler :(

Sanki maça gelenlerin hepsi basketbolla çok ilgilenen insanlar :).Çoğu futbol taraftarı.Zaten basket forması satılsa kim alırki.Futbol satıyorlarki belki kâr ederiz diye :)

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Sanki maça gelenlerin hepsi basketbolla çok ilgilenen insanlar :).Çoğu futbol taraftarı.Zaten basket forması satılsa kim alırki.Futbol satıyorlarki belki satılır diye :)
Başımızdada senin gibi düşünenler olduğu için bu durumdayız ...

Benim gibi düşünenlerden kastın ? Bende isterim bi Augustus forması filan satılsın ama sence kaç kişi alır.Ama isteyenler için bende çıkarılmasından yanayım.Ama pardon ben böyle düşündüğüm için ve benim gibi insanlar olduğu için olmaz.Bende burda Galatasaray'ın sadece futbol kulübü olmamasını isteyenlerdenim.

Faruk Bey salonun yerini hala bilmeyen o kadar çok renktaş var ki. Muhtelif maçlarla ilgili konu başlıklarının içinde dahi halen yol soranlar oluyor.

Amatör branşlara dair ürünler GS Store vitrinlerini süslediği zaman, kulübün pazarlama bölümünde devrim yapılmış demektir. O büyük günü büyük bir sabırla bekliyorum...

Not: Konuyla ilgili olmayan iletiler silinmiştir.

valla gecen sezonun formasini zar zor bulmustum Mecidiyeköy de. bu sezon artik rahat sekilde alinir diye düsünmüstüm formalar, megersem fazla iyimser yaklasmisim olaya. biz ne zaman gercek bir basketbol ülkesi olacagiz acaba??

Ürünlerimiz tamamıyla kar amaçlı çıktığı içindir ki hiç bir basketbol ürününe rastlamak mümkün değil Store'larda.Bence de sabit bir topic açılsın bu konuda ve gerekli kişilere ulaşılsın.Ürün almak isteyipte alamamak çok kötü bir şey.

2560.php