Yeni Sezon Formaları...

Geçen seneki bayan takımı formaları mükemmel ve oldukça orjinal tasarımlıydı bence.O tarz formalar çıkması taraftarıyım.

Dünkü formalrdaki renklerin tonunu beğendim;ancak çok da orjinal tasarımlı değiller.İlla çok cafcaflı şeylere gerek yok.Orhun Ene döneminde giydiğimiz önünde Galatasaray yazan forma sade olmasına rağmen çok güzeldi bence.

yahu sarı-kırmızı parçalı forma ya..arkadaş bu kadarmı zor firmaya bunu sipariş etmek anlamadım gitti valla. bu kadar basit bişeyiçin amma yorulduk kaç senedir ya.

formalarda canımı sıkan tek olay formaların üzerinde isim yazmamasıydı o problemide heralde lig başlayınca hallederler

kshw87r_med.jpg

:) seviyorum bu formayı

Re:

Can Akan' Alıntı:
formalarda canımı sıkan tek olay formaların üzerinde isim yazmamasıydı o problemide heralde lig başlayınca hallederler

Göründüğü gibi oyuncular geliyorlar gidiyorlar o yüzden belli olmuyor ayrıca formalardaki yazıların küçük harflerle yazılması çok daha güzel olur ;)

Formalar geçen seneden iyi olmakla beraber pekte iyi sayılmaz. Mert arkadışımızın yağtığı formalar çok güzel. Bu formalrı yapmak bu kadar mı zor. Keşke o t-shirt lerde yaptıkları uygulamalrı bunlardada yapsalar...Bakın ne yetenekli arkadaşlarımız var...

Bence de bu sene ki formalarımız güzel..Yani geçen seneki forma fiyaskosundan sonra bu seneye iyi dememek yanlış olur :) Sırtta isim yazdığı takdirde çok daha güzel olacak.Ancak benim dikkatimi daha çok çeken forma numaralarının altında ülker yazması :( Heryerimizde yazıyor zaten bir orada eksikti..Ayrıca rakibimizin önündeki ismin formamızda yazması midemi bulandırıyor :oops:

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
selamlar herkese;

daha önce kız basketbol forumuna yaptığım öneriyi yeni bir başlıkta tekrarlamak istiyorum.

konu, erkek ve kız takımlarımızın 2007 / 2008 formaları...

çoğu taraftarımız, futboldaki yeni sezon forma tasarımlarını eleştiriyor. aynı şeyin basketbolda da başımıza gelmemesi için konuyu şimdiden (sezona zaman varken) gündeme getirmeli, gerekli yerlerin dikkatini çekmeliyiz.

bu konuda en tutarlı olan beşiktaş CT, dün basket formalarını bile tanıttı. gayet klasik bir model seçmişler gene...

biz de bu sene GALATASARAY'a yakışır formalarla oynamalıyız, bu 1.

başta formalar olmak üzere basketbol ürünlerini GS STORE'larda bulabilmeliyiz, bu da 2.

bu konuda galatasaray'ın menfaatine olacak pazarlama önerilerini de tartışabiliriz... oyuncu adı yazan minimalist tişörtler, sarı kırmızı basket topları (bir ara vardı), havlu bileklikler vs. uzağa gitmeye gerek yok, örnekleri NBA store'da var...

sonuçta şubenin geliridir bu; diğer bir ifadeyle, "müşteriler" burada; sıra yönetimde!

gercekten taraftara yonelık urunler satılsın artık!!! Basketbolla ilgili t-shirtler, basket forması biçimli sweatler falan iyi olur. Lesconun formaları hazırlaması cok garip...

bu topic'i açarken forma sponsorumuz beni ilgilendirmiyordu...
hala lescon'a karşı bir önyargım da yok....
ama erkek takımının formaları çok sıradan! açıkçası piyasaya çıksa, almakta tereddüt ederim... umarım kız takımının ki, mert bey'in çizdiklerine yakın olur....

bu arada dee brown gibi bir adam gelmiş.... son derece basit, ön yüzünde dee brown arkasında 17 yazan bir tişört nasıl çıkartamazlar????

"bakınız: nba store!" diye diye dilimizde tüy bitti :)

Re:

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
bu topic'i açarken forma sponsorumuz beni ilgilendirmiyordu...
hala lescon'a karşı bir önyargım da yok....
ama erkek takımının formaları çok sıradan! açıkçası piyasaya çıksa, almakta tereddüt ederim... umarım kız takımının ki, mert bey'in çizdiklerine yakın olur....

bu arada dee brown gibi bir adam gelmiş.... son derece basit, ön yüzünde dee brown arkasında 17 yazan bir tişört nasıl çıkartamazlar????

"bakınız: nba store!" diye diye dilimizde tüy bitti :)

herkese selamlar, uzun bi aradan sonra!

ve yine uzun bi aradan sonra "ürün pazarlama" konusunu hatırlatmak istedim........

tarihin en iyi kadrolarından birini kurmuşuz, şampiyonluğa oynuyoruz..... ve 1 tane bile dee brown tişörtü satmıyorsak yazıktır bu kulübe!

tarihe geçmeye namzet bi yöneticimiz var: ahmet dedehayır.....

sayın dedehayır taraftarla diyaloğu da kurdu.... o halde neden basit NBA tişörtleri gibi dee brown, robert hite, hüseyin beşok ürünleri çıkarılmaz..... ucuz ucuz satsak, sürümden kazansak, ayrıca da basketçilerimizle daha bi bütünleşsek fena mı olur???

16122007gsfb_09.jpg

Erkek takım formaları ile bayan takım formaları niye aynı değil acaba??

Erkek takımına da parçalı forma süper olurdu...

Madem onlar yapmıyor biz yaparız.Başımdaki sorunlar nedeniyle kafamda bir proje vardı askıya almıştım.Yeniden yürürlüğe koyalım.
Tekstil ve baskı konusunda yardımcı olabilecek varsa bana ulaşsın lütfen.

Bi sorum olacaktı ; Bu sezon giyilen formaları nasıl alabilirim ?

Fındıkzade ve Mecidiyeköy'deki ( A.S.Yen Stadı'nın yanındaki ) GS Store larda satılmıyor..

Keşke bu soruna verebilecek bir cevabım olsaydı.

Eren Pirli' Alıntı:

Fındıkzade ve Mecidiyeköy'deki ( A.S.Yen Stadı'nın yanındaki ) GS Store larda satılmıyor..

Eren Pirli' Alıntı:

yok sevgili arkadaşım, yok maalesef......
zaten bu başlığı da geçen sene olmadığı, bu sene de olmayacağını sezdiğim için açtım!

olmayacak, bir dee brown tişörtümüz, bir ışıl alben formamız ol-ma-ya-cak....

hep söylüyorum, ahmet dedehayır bu sene takımı şampiyon yapıp tarihe geçecek!

ama ah şu canaydın'ın havasından mıdır suyundan mıdır nedir, bilinmez......

bi tişört, bir robert hite bilekliği bile sa-ta-ma-ya-cak!

arkadaşlar bu gs yönetiminin genel politakısını biz galatasaray'ın bütün branşlarına gönül vermiş insanlara olarak bir türlü anlayamayacağız.futbol için yapılan organizasyonlar,yarışmalar maalesef diğer branşlarımız için geçerli olmuyor.inanıyorum ki(dee,hüseyin,cüneyt) tişörtleri ya da basket takımımıza ait 1-2 ürün çıksa bütün taraftarlar koşa koşa onu alır ve basket maçlarına öyle gider.yönetim diğer branşlara ilgisizlikten bahsediyor.sen üvey evlat gibi davranırsan, ancak taraftar kendi tırnaklarıyla bu kadarını yapabilir.