Yeni Sezon Hazırlık Dönemi

Devler yine Bandırma'da
14 Ağustos 2009 Cuma

Geleneksel Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği (TÜBAD) Turnuvası, 30 Eylül'de Bandırma'da... Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu'nda düzenlenecek turnuvada, Kızılyıldız (Sırbistan), Union Olimpia (Slovenya), Teramo (İtalya), Panellinios (Yunanistan), Galatasaray, Beşiktaş, Efes Pilsen ve Banvitspor takımları mücadele edecek. Turnuvanın ev sahipliğini yapacak olan Banvit Basketbol Kulübünün başkanı Özkan Kılıç, ''Lig öncesi, takımların son durumlarını ortaya koyacak bu turnuvanın zevkli ve kaliteli geçeceğine inanıyorum'' dedi.

Geçen seneki takımı izlemek için ne kadar heyecanlandığımı hatırlıyorum da bir de bu seneye bakıyorum içimde hiç bir heyecan kalmamış:(

Can Akan' Alıntı:
Geçen seneki takımı izlemek için ne kadar heyecanlandığımı hatırlıyorum da bir de bu seneye bakıyorum içimde hiç bir heyecan kalmamış:(
Sadece sen değil ki abi hiç kimsede heyecan kalmamış . Bu bölümün tıklım tıklım olduğu günleri hala unutamıyorum .Bizi bu hallere sokan Ahmet Dedehayır - Yiğit Şardan gibi vizyonu dar insanlar sağolsun . Adnan başkan basketbol şubesi için nasıl bu adamlara yetki veriyor anlamış değilim . Göz göre göre küçültüyorlar şubeyi . Yazık ..

Arkadaşlar belki merak edenler olur diye söylüyorum skytürkte altyazı geçti bu turnuva adına,yayınlanacağı kesinleşti yani.

Ahmed bey, youtube engelli olduğu için bir çoğumuzun bilgisayarında, video gözükmüyor. Mümkünse videoyu başka bir siteye upload edip yayınlayınız.

evet hazırlıklar başlamış değerli koçumuz okan bey savaşan savunması ön planda olan bir takım olacağız dedi erenlerle,polatlarla,cemallerle,muratla,altan özurgancıyı unutmayalım kendisini geçen sene barcelona istedi :) bu sene inanılmaz bi takım olduk yönetime teşekkürler.....

mert-yılmaz' Alıntı:
evet hazırlıklar başlamış değerli koçumuz okan bey savaşan savunması ön planda olan bir takım olacağız dedi erenlerle,polatlarla,cemallerle,muratla,altan özurgancıyı unutmayalım kendisini geçen sene barcelona istedi :) bu sene inanılmaz bi takım olduk yönetime teşekkürler.....

Mert Bey,0(sıfır) basketbol bilgisine sahip olduğunuz çok belli.

1-Altan Özgurancı değil Altay Özurgancı ;)
2-Altay Özurgancı bu sene Fb Ülker forması giyecek ;)

Eray Demirdöven' Alıntı:
[quote="mert-yılmaz":2e0pe4v4]evet hazırlıklar başlamış değerli koçumuz okan bey savaşan savunması ön planda olan bir takım olacağız dedi erenlerle,polatlarla,cemallerle,muratla,altan özurgancıyı unutmayalım kendisini geçen sene barcelona istedi :) bu sene inanılmaz bi takım olduk yönetime teşekkürler.....

Mert Bey,0(sıfır) basketbol bilgisine sahip olduğunuz çok belli.

1-Altan Özgurancı değil Altay Özgurancı ;)
2-Altay Özgurancı bu sene Fb Ülker forması giyecek ;)[/quote:2e0pe4v4]

Sende ismini yanlış yazmışsın demekki seninde basketbol bilgin 0 :) Şaka şaka...

Altay ÖZURGANCI

ok ?

pota altını nasıl savunacağız merak ediyorum.dedehayır yerli oyuncu kadromuz dar ülker,efes'le baş edemeyiz diyor.hüseyin'i elde tutamıyoruz.allah bize bu sene sabır versin. amin...

mert-yılmaz' Alıntı:

Biri şu arkadaşımızı susturabilir mi?Lütfen:)

en son 20 sene önce şampiyon olan bir takım ve 20 senedir yanından geçmeyen bir takım,ben şampiyon olmanın reçetesini verdim süperstarlar getirirsin ve şampiyon olursun nasıl bayan takımımız augustusu getirdi ve avpura şampiyonu olduk tek başına bi takımı yendi 39 sayı atarak erkek takımınada böyle 2 yıldız getirirsin ve olur tamam yabancı oyuncu alamadık çok pahalı burasını anladım eeee türk oyunculardan ersin görkemi,asım parsı,ermal kuçoyu,engin atsürü,hakan köseoğlunu almakta mı imkansız ya ya bu yönetimde basketten anlayan adam yokmu caner,eren,polat kimdir yahu amaç ne açık açık söyleyin ey yönetim hedef ilk 10 mu?

Dostum az susup biraz takımını desteklemeye çalışır mısın? Gerçi bu renklere gönül verdiğinden şüpheliyim ama...