Yeni Sezonda Murat Özyer Başarılı Olabilecek mi?

Yeni Sezonda Murat Özyer mi Erman Kunter mi?

• Murat Özyer

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22
arkadaşlar uzun yıllar halil ünerin takımın başında olması ve küme düşecek duruma kadar gelmemizden sonra gerçek bir galatasaraylı antrenörün takımı ligde 4.yapması hepimizi heyecanlandırdı fakat vestelle imzalanacak olası bir sponsorlukta takımın başına erman kunterin getirileceği söyleniyor..sizce murat özyerle hedefe devam mı yoksa erman kunterle gelecek sezona girmek mi ??

Re: Yeni Sezonda Murat Özyer mi Erman Kunter mi ?

geçen sene takımın neredeyse hepsi değişti ve de bu yüzden bazı hatalarını görmezden geliyorum ben...
bu sene kendisinin kilit yılı...
geçen seneki konumun çok daha yukarılarına gelmeliyiz...
ona tüm sene boyunca güvenmeliyiz...

Erman Kunter çok büyük bir hoca. Takımın başında onu görmeyi çok isterim.

Ben de Murat Özyer 'e bir sene daha süre verilmesi gerktiğini düşünüyorum.Yalnız bu sene takımın belli bir seviyeye gelemdeğini de belirtmeden geçemeyeceğim.Fitch transferiyle birlikte bir oyuncunun eline bakan ne oynadığı tam olarak belli olmayan bir takım haline geldik.Hedeflere ulaştık belki,yine de çok iyi bir sezon geçirdiğimiz düşüncesinde değilim.

Murat Özyer gönderilirse ona çok büyük ayıp olur lige düşen bir takımdan 4. yarattı...
Sonuna kadar Murat Hoca...

herşeyiyle murat özyer tartışılmaz olan galatasaraylılığıyla efendi kişiliğiyle...geleceğe en büyük yatırımımız murat özyer...efes pilsenin aydın örs ile yaşadığı başarıların bir benzerini biz murat özyerle yaşayacağız inşallah...

Şu anda Murat Özyer´i görevden almak ona haksızlık olur. Hedef ilk 4 müydü evet, hedefe ulaşıldı mı evet. Peki Murat Hoca takımla olan bağlarının kesilmesi için hatalı bir davranış yaptı mı hayır. Bu nedenle bir sene daha Murat Hocayla devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Zaten bu sezon elindeki kadroyla en çok 4.lük elde edebilirdi.Zaten ilk 3 sıradaki takımlar Avrupa standartlarında kadrolarıyla ilk 3'e ambargkoyacakları kesin gözüyle bakılıyordu ve öyle de oldu.Önümüzdeki sezon iddialı kadro kurarsak o zaman Murat Hoca gerçeklerini görebiliriz.Şimdilik Murat Özyer kesinlikle kalmalı,kalmazsa gerçekten çok büyük haksızlık olur.

Bu arada sanirsam biz resmi olarak 3. olduk fbye elendik o sampiyon oldugu için yoksa yaniliyormuyum :D

Uğur Demirel' Alıntı:
Bu arada sanirsam biz resmi olarak 3. olduk fbye elendik o sampiyon oldugu için yoksa yaniliyormuyum :D
murat özyer de gs tv de buna benzer bisey sölemis hatta bu sayede uleb cup a katilmamizin yolu açik demis

Murat Özyer her ne kadar iyi bir antrenör olsada Erman Kunter bir başka diye düşünüyorum...Gs'de görmesini istediğim en büyük antrenör...

1.Erman Kunter
2.Murat Özyer
3.Murat Didin
4...(yok)
5...(yok)

Bana göre Gs'ye yakışır 3 antrenör... 8)

sonuna kadar murat özyer

İlk önce Cafe Crown mu,Vestel mi sorusunun cevabı belli olmalı.Tercih Cafe Crown ise Phil Jasckson gelse boş.Zira Ülker sponsoru olduğu takımların ligdeki sıralamalarını kağıt üzerinde belirlemiş.

Aslında böyle bir tartışmanın yapılması bile tuaf

Murat Özyer kesinlikle kalmalı

Seçeneğinizi buraya yazmak yerine, ankette işaretliyebilirsiniz. Eğer buraya yazacaksanız, mesajınızın içeriğinde bu tezini destekleyecek argümanlar olmalı. Mesaj kirliliği yaratmayalım.