Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

• A-Oktay MAHMUDİ

Oy: 0 0.0%
  • G-Tolga ÖNGÖREN

• H-Cihansever YEŞİLDAĞ

• J-Serdoğan ERSÖZLÜ

• M-Çetin YILMAZ

• N-DİĞER

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ERMAN KUNTER GALATASARAY 'DA

Sarı - Kırmızılılar, başarılı coachla anlaşırken son engel Cholet'yle de bonservis sorunu çözülmek üzere...

Fransa'da kazandığı başarılarla Avrupa'nın en değerli koçlarından biri olan Erman Kunter Galatasaray Cafe Crown ile anlaştı. Bugün sıklaşan görüşmeler sonunda tek engelin Cholet kulübünün olduğu öğrenildi. Ancak Erman Kunter'in kulüp yöneticileriyle yakından kurduğu ilişki bu sorunun aşılması için yeterli olacağı belirtiliyor. Kunter'in Cholet takımına oranla daha iyi ve garanti bir kontrata imza atacağı öğrenildi. Galatasaray Cafe Crown'un son pürüzleri çözmesinin ardından resmi açıklamayı yarın yapması bekleniyor.

www.basketdergisi.com

Emin Doğanca' Alıntı:
ERMAN KUNTER GALATASARAY 'DA

Sarı - Kırmızılılar, başarılı coachla anlaşırken son engel Cholet'yle de bonservis sorunu çözülmek üzere...

Fransa'da kazandığı başarılarla Avrupa'nın en değerli koçlarından biri olan Erman Kunter Galatasaray Cafe Crown ile anlaştı. Bugün sıklaşan görüşmeler sonunda tek engelin Cholet kulübünün olduğu öğrenildi. Ancak Erman Kunter'in kulüp yöneticileriyle yakından kurduğu ilişki bu sorunun aşılması için yeterli olacağı belirtiliyor. Kunter'in Cholet takımına oranla daha iyi ve garanti bir kontrata imza atacağı öğrenildi. Galatasaray Cafe Crown'un son pürüzleri çözmesinin ardından resmi açıklamayı yarın yapması bekleniyor.

http://www.basketdergisi.com

baska bir secenek yok zaten. insallah bütceyle ilgili sorun yasamayiz.

Kisisel bir gorus bunu teknik taktikle acıklayamam ama Mahmudi, Ors, Didin vb. lerine pek sıcak bakmıyorum. (Yanlıs anlasılmasın, saydıgım hocalara antipati duymuyorum. Asıl rahatsız eden nokta, şampiyon olacagız diye koç dahil butun kadronun -zaten dar olan turk basketbol piyasasında- transferle, para zoruyla toplanması. Seninle birlikte parlayan oyuncular teknik adamlar idareciler bulmalısın. İki tarafta birbirini sevmeli deger katmalı aradaki tek bag sezonluk anlasma, para, olmamalı)

Erman Kunter olmazsa keske Murat hoca kalsaydı. Bu saatten sonra Kunter gelmese de kalmaz. Bu durumda yabancı bir koç gelsin. Kısaca ilk tercihim Erman Kunter olmazsa yabancı koç.

Erman kunter olmazsa iyi bir yabancı hoca bizi hedefe götürücek baska türk hoca yok gibi belkı murat didin ama onunda durumunu bılmıyorum İhsan bayülken geliyormus hahahah

Bence artık fazla kafa yormaya gerek yok.Erman Kunter,artık yeni hocamız.Yabancı koç getirmek büyük bir kumar ve biz bunu göze alamazdık.

En doğru karar verildi.

Yeni hocamız şapka-tavşan ilişkisi kuran şahıs olursa Murat Özyer gitsin diyenler bu şahıs için gitsin kelimesinin önüne hangi sözcüğü koyacaklar merak ediyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...