Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

• A-Oktay MAHMUDİ

Oy: 0 0.0%
  • G-Tolga ÖNGÖREN

• H-Cihansever YEŞİLDAĞ

• J-Serdoğan ERSÖZLÜ

• M-Çetin YILMAZ

• N-DİĞER

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Semih abinin ilk paragrafta yazdığı çok doğru. En büyük suçlu Fenerbahçeye daha çok bütçe verileceğini bile bile o sözleşmeye imza atan Özhan Canaydın'dır. Belki o zamanlar çok kötüydük zamanın şartları onu gerektirdi ama bu kadar fazla süreli bir kontratta bugün sorunların temel kaynağı oluyor. Basında görüyorum Ülker şöyle süper,üşlker böyle harika deniliyor. Yahu adamlar toplam 20 milyon dolar veriyorsa bunun kat ve kat fazlası geri dönüyor zaten onlara. Ülker'in hepsi Fenerbahçe hayranı olan insanlar. Onlara eti veriyorlar, bize o etten kalan kemiğin üstündeki parçaları. Adamlar akıllıar tabi. Fenerbahçeyi daha büyük görüyorlar, daha büyük potansiyel görüyorlar. Ha bunu görmelerinde bizim de suçumuz var. Balık baştan kokarmış. Bizimkiler amatör şubelere yeterince destek filan vermiyorlar. Tamam belki dar boğazdayız ama bunlara da imkan sağlanabilir biraz çalışma ile. Fenerbahce zamanında sponsor yokken bile ilk 5leri zorlayabilecek stratejiler ürettiler. Kambalaları aldılar, Salyerları aldılar v.s. yıllar geçtikçe de daha büyüdüler. Biz ise sadece yerimizde saydık ve geri düştük. Bu yüzden sponsorda Fenerbahçede gelecek gördüğü için oraya payın büyük kısmını verdi.

Biz Galatasarayız istesek sponsoru çok rahatlıkla buluruz. En kötü durumumuzda bile bize arka çıkacak bisürü şirket, patron var. Yok değil var işte görüyoruz. ama bizimkiler sadece günü kurtarma prokesini ürettikleri için geleceğini karanlığa gömüyorlar. Ülkerden ben alim 5 milyonu mu gerisine karışmasın Ülker. Eh onlarda öyle diyordu zaten. sonra sana Carruscayı Fenere de Appiah'ı alırlar, görürsün işte neyin ne olduğunu.

Adamların planı stratejisi açık. Kendi paralarını, kendi yetiştirdikleri elemana kontrol ettiriyorlar. Az buz para değil tabi milyonlar. Galatasaray takımının içinde bisürü Ülkerden gelme adam var. Görüyoruz. Kimse orada ben büyük Galatasaraylıyım diye duymuyor. O koltukta oturan insanların da hepsinin Galatasaraylı olduğunu sanmasın kimse. Bu yüzden Ülker'in işine Özyer'in kalması geliyor. Haksız değiller kendilerine göre, kendi paralarını başkalarına emaner etmezler. Hatta Erman Kunter gelirse bütçeyi kısarız tehdidini bile yapmaktan geri kalmazlar. Hakjlılar çünkü. Erman Kunter ile gelmesi Ülker'in sadece para veren gerisine karışmayan bir şirket olmasını sağlar ki bunu da istemez Ülker. Ben böyle düşünüyorum Ülker hakkında. Ama Fenerbahçeye pek karışılmıyor bu konularda. Onlar zaten pastanın büyük dilimi o yüzden pek sorun teşkil etmiyor, zaten başarı Aziz Yıldırım ile geleceği biliniyor. Ee federasyonda zaten Fenerbahçeden yana. O nedenle Ülker'in adı zaten her şekilde duyuluyor. O yüzden kimse kanmasın böyle ufak oyunlara. Ülker'den kurtulduğumuz an yeni sponsorluklar imzayı atacaktır hiç ereddüt etmeden.

Gelelim Murat Özyer'e. Öncelikle Murat hoca pırıl pırıl bir insannndır. Kimsenin yapmadığı jestleri yapmış, kimsenin davranmayacağı kadar sıcak davranmıştır taraftara. Bunun için gider elinden öperim hocamızı. Ancak başarı denilen şey bunların çok dışında birşey. Bizler taraftar olarak çok seviyoruz hocamızı, hatta İmparator dememizin de nedeni o beyefendiliği. Ama ne yazik ki 2 yılda bize saha içinde kazandırdığı çok artı yoktur. Bana biri gelip anlatsın allah aşkına Murat hoca iki yılda ne oynattı bu takıma. Belli bir şablonumuz var mıydı. İlk yıl Fitch ne yaparsa o işte. Fitcch'in driplingleri ile yapabildiği kadar basket, asist.Geçen yıl kalitesiz ligde bu bir yere kadar işimize geldi ama sağlam bir kadro gelince 3-0 süpürüldük. Kimse pek kızmadı hocaya. Son maçta yaptığı hata haricinde. Başarılıydık dendi ki evet adam gibi bir oynumuz olmasa da başarılı bir yerde ligi bitirdik. Bu yıl ise oyuncular geldi, sağlam bir kadro kuruldu. Kesinlikle yukarı ile baş edilebilecek bir kadro kuruldu, iyi bir bütçeye. Hocanın almak istediği bazı adamları alamadı belki ama normal böyle şeyler. Pana, Cska değilsen bazı ilk tercihleri alamazsın. Sezon başında kadroya baktığımızda Dee gibi, Hite gibi, Gaines gib fast break özellikleri olan oyuncular vardı ve hızlı oyunla verimleri artacak olan adamlar. Özellikle sene başında bu sistem uygulnamaya başlandı ve başarı ile uygulandı. Ancak sezon ilerledikçe oyunun temposu düşürüldü ve ilk zamanlar yapılan herşey bir anda unutulu verdi. Ne Dee Brown dan adam gibi yararlanabildik, ne hite'ın skorer kimliğini ortaya çıkarabildik, ne Hüseyin'in pasörlüğünü ve post up ını kullanabildik. Sen eğer Hüseyin'i sahada tutuyorsan her hücumda eline top deyecek başka çaresi yok. zaten savunmada aksıyor bari hücumda bu açığı kapatmasını sağla. Ama bu da kullanılmadı.Dee Brown var kadronda ama yarı sahayı yürüyerek geçmesini istiyorsun, bırak hızlı oynasınlar. Biz ne zaman göze hoş bakset oynadık,... Kargaşa yarattığımızda. Oyuncularda ki patlayıcı güç seviyesi o kadar fazlaydı ki anlık zamanlarda çok göze hoş gelen basketler oynadık ama yetmedi yetmedi. Neden yetmedi çünkü Murat hoca ile oyuncular ters düştü hemde çok ters düştü. İstedikleri oyunu sahaya yansıtamadılar. Özellikle çok kritik iki oyuncumuz Hite ve Owens sezon sonuna doğru performansı düştü. Neden çünkü süreleri azaldı. Britton geldi ve işler bozuldu, bilinen tüm sistem bozuldu. Owens benim pozisyonuma neden adam alındı dedi. Bana güveneilmiyor mu dedi. Konsantrasyonunu yitirdi. Hite 15 dakika oynayacak adam mıyım ben dedi, verimi düştü.Bunları demeye hakları belki yok bu oyuncuların, ama bu heriflerin en büyük eksikliği bizim gibi olmalı yani duygusallığı. Gelip ya ben oynamiyim ama paramı alim diyen tipler değil. Tek amçları var oynamak oynamak ve oynamak. Murat hoca ise buna izin vermedi. Atları serbest bırakmadı ve onlarda koşamadılar. İlk yarı ouysa ne kadar doğru rotasyon vardı. Owens benchte başlasa da ben en az 20 akika alacam diyebiliyor ve o konsantrasyon ile giriyordu maçlara. O rahatlıkla. Bu momentumu ikinci yarıda tamamen kaybettik ve beklenen son geldi. Ama bunu da biliyorum ki en çok üzülen, kafaya takanlarda yabancılar oldular. Kaybetmek istemiyorlardı, hepsi inanmışlardı. ama istemedikleir oldu, hatar peş peşe geldi. Bu yüzden Murat hocayı suçluyorum ve kızıyorum. Hep dedim Britton için Owens'ı harcadı. Bunlar gider de gider.

Yani iki yılda elde edilen bir başarı yok. Sadece Uleb de ki başarı var. Peki neden başarılıydık hiç düşündünüz mü? Ben size söyleyeyim. Çünkü Owens, Hite, Gaines sahaya çıkarken ben bu maçta 30 dakika oynayacağım garantisi vardı üstlerinde ve ona göre kendilerini hazırladılar. Sıkıntı çekmediler. Ben hep Avrypa maçlarında iyi oynarlar çünkü kendilerini göstermek için diye düşünürdüm ama öyle değilmiş anladım ki bu adamlar oynayacaklarını bildiklerinde daha verimli oluyorlar. acaba kenara gelecem mi diye benche bakmadıklarında herşeyi daha pozitif yapıyorlar.

Farkındayım çok uzattım ama bunlar görülen şeyler, kimsenin söylemeyemediği şeyler. Bu nedenle Murat hocanın vasfının yetersiz olduğu kanaatindeyim. Her şekilde. Az atıp az yiyerek kazanırım mantalitesi artık Avrupa da bitti. Bakın şampiyonlara üst düzey organizasyonlar da hep çok atan takımlar. Artık devir atarak kazanma devri. Savunmadı her şekilde bitirebillirler.Çalarlar 2 dakika 4 faulü elini kaldıramazsın ondan sonra. ama skor gücün her zaman yüksek ise işi götürebilirsin. Bizimde skor gücümüz yüksek olabilirdi ama bunu kullanmadı hoca. Beşiktaş maçlarını hatırlamıyor musunuz 15 sayı öne geçip son dakikalarda aldık maçları. Neden çünkü tempoyu düşürdük. Telekom serisinde de aynı idi. Ama Fener-Ülker'e bakın. Kendi bildkleri gibi oynadılar. Korkmadılar çünkkü güçlerinin farkında idiler. Ben hep dedim bizi yeneceklerse bizim oyunumuzu yensinler, biz hızlı tempo oynayacak takımız bunu yenebilecek varsa gelsin yensin. O zaman kimse kızmaz. göze hoş gelen basketbolu oynadık,bildiğimiz inandığımız kuralları ortaya koyduk ama karşı takım daha iyi idi bu konuda yenildik. O zaman herkes ayakta alkışlar seni. Kimsenin midesine kramplar girmez. Sen 15 sayı öndeyken 30 a gitmiyorsan ve futboldaki gibi tempo düşürüp son saniyelerde zar zor kazanıyorsan kusura bakma ama sen yanlış yapıyorsun demektir.

Son olarak dediğim gibi Murat hocanın yerine daha iyi bir koç, daha tecrübeli bir koç, daha ofansına güvenen bir koç tercihimdi. Ama hocamızda kaldıysa eğer selamımı verir, maçıma gider, desteklerim takımımı.

Not: Şu tartışmayı artık bitirin ne olur.

Konu fazlasıyla dallanıp budaklandı. Bircok konu birbirine girdi ki -ulkerle murat hocanın ozdeslesmesi, basarını tanımı, mevcut sartlarda yapılabileceklerin kısıtlı olusu vb.- cogunda yorum yapanlar kendi yonunde haklı. Fil hikayesi gibi neresini tuttugunuza baglı :)

Anketteki soruyu, asagıdaki antrenorleri iyiden kotuye dogru sıralayınız, seklinde degiştirseydik ne olurdu? Cozum biraz da burada bence... Murat hocayı gecen sene desteklemistim, o zaman soylemistim; İstedigim antrenorler icerisinde Gs'la calısmayı kabul eden en iyi antrenor Murat Ozyer'di. Aydın Ors, Oktay Mahmudi ve Erman Kunter gecen sezon bası ve ortası bizi reddetmisti. Aynı durum simdi de gecerli sozu gecen isimlerle anlasamıyorsak Murat hocadan iyisi yok.

Sordugum sorunun cevabını vereyim, (saha ici antrenorlugunden bahsediyorum) bence Murat ozyer listede 7. sırada. Didin Ataman Kunter Ors Baldwin Mahmudi'den sonra gelir. (yazım sırası karısıktır oncelik belirtmez.)

Kısa bir not erman hoca bizi red etmedi biz kendisini istanbula çağırdık ve sonra yüz üstü bıraktık sebebine gelince sponsor murat özyeri şart koştuğu için

Yahu Ülker neden Murat Özyer'i şart koşuyor. Birçok kişi ülker istediği için Özyer kalıyor diyor. Kaynak ne ? nereden biliyorsunuz. Bizede söyleyin bizde bilelim, aksi takdirde çok komik duruma düşüyorsunuz. Kaldı ki sponsor dan müthiş derece de rahatsızım bende. Yoksa Murat Özyer değilde Murat Ülker mi ? kamuoyunu kandırıyorlar mı ?

Mithat Bey; kulübe yakın birisi olduğunuz için bu soruya en iyi yanıtı siz verebilirsiniz. 2 yıl önce Murat Özyer şart koşulduğu zaman Ülker´e neden rest çekilmedi? Basketbol şubesine değer veren isimler o dönemde tepki vermeyip neden atı alan Üsküdar´ı geçtikten sonra tepki vermeyi uygun buldu? Bizim Ülker ile olan sözleşmemiz ne zaman sona eriyor? (bildiğim kadarıyla 5 yıllıktı ve 2011 yılında sona erecek) Bugüne gelecek olursak, sezon sonuna doğru yeni bir yapılanma çalışması başlatılırken Ülker´e ödenecek tazminatın hesabı yapılmadı mı? Ahbap çavuş ilişkileriyle halledilir diye düşünüldü de Ülker çetin ceviz mi çıktı?

Şu andaki tabloya bakacak olursam iki yıl önce Ülker´le yapılan anlaşmaya imza atan yönetim kadar bugünlerde yeni bir yapılanma olacağı umudunu taraftara aşılayıp onları çok büyük beklentiler içerisine sokan kişiler de hatalıdır.

Akıllı insanlar yeni fikirleri, normal insanlar sonuçları, küçük insanlarsa baska insanları tartışırlar.

Mithat Duran' Alıntı:
Kısa bir not erman hoca bizi red etmedi biz kendisini istanbula çağırdık ve sonra yüz üstü bıraktık sebebine gelince sponsor murat özyeri şart koştuğu için

Erman hoca ismi telekom serisinden önce ortaya atıldı. birileri murat hocanın ipini erken çekmeye çalıştı. çeyrek final öncesi yeni hoca söylentisi bana geliyorsa murat hocaya hayli hayli gelmiştir ve kesin etkilemiştir. ülkerin murat hocayı şart koşması kadar tatsız bir olay bu

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey; kulübe yakın birisi olduğunuz için bu soruya en iyi yanıtı siz verebilirsiniz. 2 yıl önce Murat Özyer şart koşulduğu zaman Ülker´e neden rest çekilmedi? Basketbol şubesine değer veren isimler o dönemde tepki vermeyip neden atı alan Üsküdar´ı geçtikten sonra tepki vermeyi uygun buldu? Bizim Ülker ile olan sözleşmemiz ne zaman sona eriyor? (bildiğim kadarıyla 5 yıllıktı ve 2011 yılında sona erecek) Bugüne gelecek olursak, sezon sonuna doğru yeni bir yapılanma çalışması başlatılırken Ülker´e ödenecek tazminatın hesabı yapılmadı mı? Ahbap çavuş ilişkileriyle halledilir diye düşünüldü de Ülker çetin ceviz mi çıktı?

Şu andaki tabloya bakacak olursam iki yıl önce Ülker´le yapılan anlaşmaya imza atan yönetim kadar bugünlerde yeni bir yapılanma olacağı umudunu taraftara aşılayıp onları çok büyük beklentiler içerisine sokan kişiler de hatalıdır.

Akıllı insanlar yeni fikirleri, normal insanlar sonuçları, küçük insanlarsa baska insanları tartışırlar.

Sevgili onur tam bu işlerden elimi ayağımı çekme düşüncesindeyken karşıma senin sorun çıktı elimden geldiği kadarıyla yanıtlamak istiyorum .Kulubün ülkerle sözleşme yapmasının en büyük nedeni o günün şartlarında çok acil nakit paraya duyulan ihtiyaç çünkü o dönemde kulübü hem AIG ye satılan hisselerin geri alımı konusunda kulüp çok zor günler geçiriyordu hatta futbolcu alacakları basketbol oyuncularının alacakları daha önemlisi kulüp çalışanlarının maaşlarıda ödenmiyordu.Gerçi o dönemde, bu dönem bundan bir önceki seçim sayın Turgay KIRAN başkan hisselere talip oldu ama o zaman sayın başkan seçimlere rakip olarak girecek olan Turgay KIRAN'ELİNE KOZ VERMEMEK için bu satış gerçekleşmedi.Doğal olarak bu parada sponsorlardan karşılandı o zamanlar üç büyüklerin kapısında yatan ülker'in ekmeğine yağ sürdü yoksa kulübün ülkerle bir sponsorluk antlaşması gibi bir düşüncesi yoktu.Asıl bizi ilgilendiren durum iki sezon önce halil ünerle yolların ayrılmasından sonra yönetim erman kunterle antlaştı hatta sözleşme hazırlanıp sayın başkana sunuldu yemekli bir toplantı düzenlenip prejeler anlatıldı sayın başkan bunu önce onaylayıp daha sonra ani bir kararla murat hocayı takımın başına getirdi.Bunuda galatasarayın basketbol camiasına ülkerin sponsorluk antlaşmasının bir parçası olarak anlattı.Tabi o zamanlar başkanın dediği olduüu için kimsenin sesi çıkmadı çıkanlarda başkan tarafından susturuldu.sözleşme tarihine gelince o tam bir muallak konusu ilk önce 7 yıl için toplam 35 milyon dolar dendi daha sonra 5 yıl için 35 milyon dolar oldu ama sonuşta bu para görünüşte çok ii düşünülürken ülkerin üç büyükler içinde en az parayı bize verdiği ortaya çıktı.Şimdi bu sene yeni bir yapılanma oluşturulmak istendi,ama şu an oda yönetimin kararını bekliyor.Soruna yanıt vermişsem ne mutlu bana

Sevgilerimle

M.DURAN

o zaman bugün gelinen nokta yukarıda da konustugumuz gibi tamamen iş bilmeyen yöneticilerin anlık kararları, günü kurtarma kararları yüzünden oldu. ben galatasarayın bugün isterse camia taraftar baskısıyla ülkerden aldıgı payı arttırabileceğini yada anlaşmayı iptal edip yeni sponsor bulabileceğini düsünüyorum. sonucta arkasında bu kadar kamuoyu desteği bulabilen kaç camia var ki?

Semih Ural' Alıntı:
o zaman bugün gelinen nokta yukarıda da konustugumuz gibi tamamen iş bilmeyen yöneticilerin anlık kararları, günü kurtarma kararları yüzünden oldu. ben galatasarayın bugün isterse camia taraftar baskısıyla ülkerden aldıgı payı arttırabileceğini yada anlaşmayı iptal edip yeni sponsor bulabileceğini düsünüyorum. sonucta arkasında bu kadar kamuoyu desteği bulabilen kaç camia var ki?

Bunu yapmaya biz baslayalım dedik taraftar olarak yönetim sesımız duyar ama bazıları murat hoca gıder korkusunamı nedir pek yanasmıyo yapmaya =))

Mithat Bey verdiğiniz yanıt için teşekkür ederim. Tahmin ettiğimiz gibi yine bir Canaydın klasiği. Canaydın gitti ama yaptığı hataların düzeltilmesi epey bir zaman alacak anlaşıldığı kadarıyla.

Volkan ben Galatasaray´ı hiçbir zaman senin gibi Murat Özyer´e indirgemedim. Özyer kalsın da nasıl kalırsa kalsın ya da bazılarımızın dile getirdiği gibi Özyer gitmezse ben tribündeki yerimi almam vb düşünceler içerisine girmedim. Zaten bir kişi yukarıdaki sözleri söylüyorsa taraftarlığını ciddi bir şekilde sorgulamalıdır.

Eğer Murat Özyer Murat Özyer olduğu için değil de Ülker´in baskısıyla kalacaksa bu beni çok rahatsız eder. O zaman gitmesi değil kalması camiaya zarar verir ki bunu bilinçli hiçbir Galatasaray taraftarı istemez. Neyse, bu aşamada yönetimden çıkan kararı sükunetle beklemek en iyisi.

Son olarak şunu da belirteyim ki Özyer kalırsa Abdi İpekçi´nin boş kalmasını bu karara bağlamak gibi bir hata yapmasın kimse.

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Semih Ural":rpsx8ao1]o zaman bugün gelinen nokta yukarıda da konustugumuz gibi tamamen iş bilmeyen yöneticilerin anlık kararları, günü kurtarma kararları yüzünden oldu. ben galatasarayın bugün isterse camia taraftar baskısıyla ülkerden aldıgı payı arttırabileceğini yada anlaşmayı iptal edip yeni sponsor bulabileceğini düsünüyorum. sonucta arkasında bu kadar kamuoyu desteği bulabilen kaç camia var ki?

Bunu yapmaya biz baslayalım dedik taraftar olarak yönetim sesımız duyar ama bazıları murat hoca gıder korkusunamı nedir pek yanasmıyo yapmaya =))[/quote:rpsx8ao1]

kardesim sen olayı sürekli murat özyere getirdiğin sürece uzlaşma şansımız yok. benim derdim murat özyer değil ülker. murat hocayı her platformda söylediğim üzere çok seviyorum. giderse emekleri için tesekkür ederim kalırsa da desteğimi esirgemem.

ama her yazdıgın yazıda sadece murat özyer nefretini döküyosun ki kesinlikle katılmıyıorum. ülker konusunda da düsüncelerim ve görüslerim ortada.

GERÇEKLER

Şimdi arkadaşlar size bazı gerçekleri anlatmak istiyorum.Hepimiz basketbolun bugünkü durumundan dolayı sayın başkan Özhan CANAYDIN'ı sorumlu tutuyoruz.Şimdi yazacaklarım sakın ola bir savunma olarak algılanmasın sayın başkanı benim savunmam haddime düşmez ama siz galatasaraylı dostları bilgilendirir.

Özhan bey ilk seçimi kazandığı yıl kulübe icra üstüne icra ve bütün bankalarla mahkemelik +yabancı oyuncularıyla uefalık olmuştu.devlet tarafından yetkili mercilerce takıma el konulup kayyum atanmak üzereydi.Bu söylediklerim tamamen gerçtir kimsenin şüphesi olmasın

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":391rkph7]malesef ki ADAM gibi ADAM olan MURAT ÖZYER takımın başından ayrıldığı için ERMAN KUNTER

Erman Sunter kim allah aşkına. İroni mi bu yoksa dil süreçmesi mi ?[/quote:391rkph7]
Hızlı yazdığım için yanlış yazmışım sonra düzelttim zaten

Okan BAKIR' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":16i9yzfl][quote="Okan BAKIR":16i9yzfl]malesef ki ADAM gibi ADAM olan MURAT ÖZYER takımın başından ayrıldığı için ERMAN KUNTER

Erman Sunter kim allah aşkına. İroni mi bu yoksa dil süreçmesi mi ?[/quote:16i9yzfl]
Hızlı yazdığım için yanlış yazmışım sonra düzelttim zaten[/quote:16i9yzfl]

Bende öyle tahmin ettim insanlık hali :)

Maalesef konu kilitli olduğu için burdan cevap vereyim Onur

Yazılarında benim ikilik yaratmak için bu foruma dahil olduğum yönünde bir izlenimim oldu,sanırım her zaman olduğu gibi yine sana sorulan soruları yanıtsız bırakmışsın suçlamadan önce bir sorsaydın sana cevaplardım ki sorularını bu güne kadar cevapsız bırakmadım bu sene ülkerden alına para belli bunu yeni sezondanda kullanılanı var beni tanıyanlar var içinizde benim kimseye şahsi bir kinim yok murat hoca içinde bir çoğunuz gibi timsah göz yaşı dökmem bana göre şu an takımdan ayrılması galatasaray menfaati için doğru bir karardır ileriki bir tarihte kulüp kendi seçtiği bir zaman murat hoca tekrar görev alıra tekrar söylüyorum kulübün terciği ise desteklerim bu saatten sonra kalsada kendimce bir destek vermek gibi bir çabam olmaz diye bilirsin bu nasıl galatasaraylılık izah edeyim sponsor istedi diye kalıcaksa bu sponsora hizmettir kulübe değil geldiği günde muhalefettim şimdide muhalefetim geldiğinde geliş biçimine muhalefetim şimdide yaptığı işi kişisel kavga ya dönüştürdüğü için muhalefetim beni gizli kapaklı suçlama alenen yazabilirsin bende aynı şekilde cevaplarım.O kadar çok seviyordunuz da t.t maçından sonra ankarada salomda tek başına kaldığında niye gidip teselli etmediniz.Hala ısrarla yanlışları savunuyorsunuz iki, sene de bir tane fülker maçı kazanmış tarihinin en ağır yenilgisini bu camiaya tattırmış neyse daha yazmak istemiyorum.

Mithat Bey bu konu başlığını farklı bir ortama çekmeye gerek yok. Ben size yanıt vermiştim ancak Eyüp Bey konu başlığını kilitlediği için orada sizin cevap veremeyeceğinizi düşünerek yazdığım iletiyi sildim. Özel mesaj ile size yanıtımı gönderiyorum.

Konuya dönecek olursam, Murat Özyer ayrıldığına göre yeni sezonda takımın başında Halil Üner´i görmek isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...