Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

Yeni Sezonda Takımın Başında Kimi Görmek İstersiniz?

• A-Oktay MAHMUDİ

Oy: 0 0.0%
  • G-Tolga ÖNGÖREN

• H-Cihansever YEŞİLDAĞ

• J-Serdoğan ERSÖZLÜ

• M-Çetin YILMAZ

• N-DİĞER

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben takımın geleceğini düşünüyorum. Ölü durumundaki basketbol şubesini hareketlendiren CafeCrown oldu yalan mı?

Salona seyirci Cafe Crown ile gelmeye başladı yalan mı?

Yıllar sonra şampiyon olabilir miyiz diye Cafe Crown varken konuşmaya başladık yalan mı?

Öyle boş laflarda bulunmayın yok büyük Galatasaray falan filan. Bu organizasyon batık durumdaydı tekrar hareketlendi.

Ama daha önce de söylüyorum ben Cafe Crown ile şampiyon olabileceğimize inanmıyorum. Vakti gelince bu sponsorluk biter, daha büyüğünü buluruz. Ama vakitsiz öten horozu ne yaparlar bilirsiniz.

Volkan Ozger' Alıntı:
EYÜP abi sagır sultan duydu ama nedense murat hoca yandasları duymamıs tesadüf işte 8)

Neyse siz sevinin ama sonunda yine final izlersiniz hersene izlediginiz other takımın finalini susmak erdemlik nasılkı sene basından beri sampiyon olucak dedınız elenınce 3 0 ben o topiclerde sizleri göremedim karsıyaka yı suns yaptınız spurs yaptınız onlarda sizi kırmadı suns gibi spurs gibi yendı bizi

Siz aydınlık yolda olun other takım sampiyon olur siz galatasaraylı diye hocayı isteyın millet yabancı hoca ile sampiyon olur play off serisinden eze eze bileklerının hakkı ile sampiyon olur other takım biz suan burda böle konusuruz
Volkan!
Senin fikirlerin bir tek Erman hocanın gelmesiyle olumlu olacaktı ama gelmedi her şey karanlık, ama işte mesele böyle değil.
Ben Murat hoca ile devam edilmesi gerektiğini düşünüyordum ama Erman hoca gelseydi senin bugün yaptığını yapmayacaktım.
Ayrıca tbl de şampiyonluk sadece iyi bir hoca ile kazanılmıyor, bütçe+iyi hoca+iyi takım+lobi+kendine ait salon+vede taraftar!
Sence bunlardan hangisi var bizde???? Erman hoca gelse bile işi çok zordu, çünkü kendisinden beklenen 2 kat daha fazla bütçeye sahip olan vede federasyonu oyuncağı yapmış takımları geçip şampiyon olmak, kısaca mucize beklenecekti, murat hoca bu mucizeyi yapamadı malesef!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Klüp her anlamda yeniden yapılanma sürecine girdi, şayet bu yapılanma devam ederse 2 sene sonra dev bütçelere sahip amatör branşlarımız olacak.

Aslında bugün Ülker'e kapıyı göstermek vede bizim sponsorumuz taraftarımız olacak demek lazım, bu sponsorluğun hakkını veren bir firma çıkana kadar tek başımıza mücadele edeceğiz demek lazım, fakat gel görki öyle bir taraftar yok, herkes şampiyon olmak istiyor ama kimse kombine almak istemiyor, 250 milyonluk adidas nike ayakkabılar ile dolaşan arkadaşlar 1 ytl lik maçlara bile bedava girmeye çalışıyorlar! Nasıl olacak bu işler????

Eyüp abi baslatalım bir organizasyon burdakı herkesın tek düsüncesi ülkerin gitmesı degilmi burda birbirimiz ile tartısıcagımıza yapalım calısma onları gönderelim bütün olalım birlik olalım olamazmı olur bal gibi olur pankartsa pankart gerekirse Ali Samiyende bile acılır pankart bence burda burda kavga edıcegımıze birlik olalım ülkeri göndermek için bir kampanya eylem protesto neyse adı onu baslatalım abi ;)

ya çıkarın şu at gözlüklerini Allah aşkına ya, karşıyakalı basketbolcular, bütün sezon para almadan oynadılar. onu da geçtim bir takımın bench i olmaz mı ya, yok işte. adamlar buna rağmen bizden daha başarılı oldular efes ten maç aldılar, hiç olmazsa. ama bi bakıyosun bizim takıma, oyuncularından, saha kenarına kadar, paralar tıkıt tıkır alınıyor, amma ve lakin başarı yok. ben suçu zaten ülkere bulmuyorum 3 takımada sponsor adamlar. kalkıpta fenere bizden daha fazla olanak sunamazlar, maçaları sıkmaz. onun için sorunu sponsorun önerdiklerinde !!!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":22c73ocw]EYÜP abi sagır sultan duydu ama nedense murat hoca yandasları duymamıs tesadüf işte 8)

Neyse siz sevinin ama sonunda yine final izlersiniz hersene izlediginiz other takımın finalini susmak erdemlik nasılkı sene basından beri sampiyon olucak dedınız elenınce 3 0 ben o topiclerde sizleri göremedim karsıyaka yı suns yaptınız spurs yaptınız onlarda sizi kırmadı suns gibi spurs gibi yendı bizi

Siz aydınlık yolda olun other takım sampiyon olur siz galatasaraylı diye hocayı isteyın millet yabancı hoca ile sampiyon olur play off serisinden eze eze bileklerının hakkı ile sampiyon olur other takım biz suan burda böle konusuruz
Volkan!
Senin fikirlerin bir tek Erman hocanın gelmesiyle olumlu olacaktı ama gelmedi her şey karanlık, ama işte mesele böyle değil.
Ben Murat hoca ile devam edilmesi gerektiğini düşünüyordum ama Erman hoca gelseydi senin bugün yaptığını yapmayacaktım.
Ayrıca tbl de şampiyonluk sadece iyi bir hoca ile kazanılmıyor, bütçe+iyi hoca+iyi takım+lobi+kendine ait salon+vede taraftar!
Sence bunlardan hangisi var bizde???? Erman hoca gelse bile işi çok zordu, çünkü kendisinden beklenen 2 kat daha fazla bütçeye sahip olan vede federasyonu oyuncağı yapmış takımları geçip şampiyon olmak, kısaca mucize beklenecekti, murat hoca bu mucizeyi yapamadı malesef![/quote:22c73ocw]

Benim yazılarımın neden bellı bölümlernı okuyosun ben yönetim murat hoca derse ona destek verıcem demıstım ama işine geldıklerını okuyosun sanırım

Abdi ipcekci fenerin degil sene boyunca 200 kişiye oynadılar evet bizden daha iyi hocaları vardı

Demekki aklın yolu bir iyi HOCA bak agızınla iyi hoca dedın bunların hangısı bizde dedın ...

Sonuçta CC sponsorluğun da ne oldu biz üst sıraları hedefleyen takım olduk ( sayın Özyer'in dediği gibi ). Ezeli rakibimiz üstüste iki kez şampiyon oldu.

Şimdi geriye dönüp baktığımda acaba üst sıraları hedeflenen takım ve şampiyonluk için kurulmuş takım ifadeleri Ülkerin sezon başında sponsorluğunu yaptığı takımlara biçtiği rolün ifadesi mi idi diye ciddi ciddi düşünmeye başladım .

Murat Hocaya bu kadar düşmanlık duyanları anlamak mümkün değil. Bu adam bizi rezil mi etmiş camiaya ters bir şey mi yapmış. Efendi görünüp perde arkasında dolaplar mı çevirmiş. Varsa oyle bir şey bunu bilen de açıklamıyorsa asıl ihaneti o yapıyor. söyleyin bilelim. her yazıda açıklıycam açıklıycam deniyor daha bir şey göremedik. Adam suçlanıyor, denmedik kalmıyor ama suç belli değil.

Erman Kunter gelse de üzülmiycektim ama Murat hoca kalıyor diye basket takımını protesto etme durumuna gelmiş birçok kişi. Sağduyulu davranalım, Murat hoca artılarını eksilerini gördü eminim bu sene daha ileri gideceğimize inancım tam. Yeter ki taraftar takımı yalnız bırakmasın.

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":v9l7uprd]Klüp her anlamda yeniden yapılanma sürecine girdi, şayet bu yapılanma devam ederse 2 sene sonra dev bütçelere sahip amatör branşlarımız olacak.

Aslında bugün Ülker'e kapıyı göstermek vede bizim sponsorumuz taraftarımız olacak demek lazım, bu sponsorluğun hakkını veren bir firma çıkana kadar tek başımıza mücadele edeceğiz demek lazım, fakat gel görki öyle bir taraftar yok, herkes şampiyon olmak istiyor ama kimse kombine almak istemiyor, 250 milyonluk adidas nike ayakkabılar ile dolaşan arkadaşlar 1 ytl lik maçlara bile bedava girmeye çalışıyorlar! Nasıl olacak bu işler????

Eyüp abi baslatalım bir organizasyon burdakı herkesın tek düsüncesi ülkerin gitmesı degilmi burda birbirimiz ile tartısıcagımıza yapalım calısma onları gönderelim bütün olalım birlik olalım olamazmı olur bal gibi olur pankartsa pankart gerekirse Ali Samiyende bile acılır pankart bence burda burda kavga edıcegımıze birlik olalım ülkeri göndermek için bir kampanya eylem protesto neyse adı onu baslatalım abi ;)[/quote:v9l7uprd]Bu mümkün değil, çünkü bu işi yönetim örgütleyebilir onlarında böyle bir düşüncesi şimdilik yok malesef.

Kaan Can Garip' Alıntı:
ya çıkarın şu at gözlüklerini Allah aşkına ya, karşıyakalı basketbolcular, bütün sezon para almadan oynadılar. onu da geçtim bir takımın bench i olmaz mı ya, yok işte. adamlar buna rağmen bizden daha başarılı oldular efes ten maç aldılar, hiç olmazsa. ama bi bakıyosun bizim takıma, oyuncularından, saha kenarına kadar, paralar tıkıt tıkır alınıyor, amma ve lakin başarı yok. ben suçu zaten ülkere bulmuyorum 3 takımada sponsor adamlar. kalkıpta fenere bizden daha fazla olanak sunamazlar, maçaları sıkmaz. onun için sorunu sponsorun önerdiklerinde !!!!!

Fenere bizden daha fazla olanak mı sunamazlar?

Bırakalım Feneri Beşiktaşa bile bütçe olarak bizden daha büyük olanaklar verildi ULEB'de saçma sapan takımları yenip "REKOR" kırmış diye 1.250.000 dolar verildi ama biz ULEB Cup 4. bitirmiş olmamıza rağmen ne hikmetse birşeyler göremedik.

Birincisi sponsorluk anlaşması olarak ülkerle yapılan bilmemkaç yıllık bi anlaşma ve bu anlaşmanın üzerinde belli bir tazminat maddesi var. Ülkeri istemeyen arkadaslar yada Ülker gitsin Pis Ülker diyenler önce bu anlaşmayı kim yaptıysa gidip ona hesap sorsunlar burda hesap sorulacak kişi Murat Özyer değildir. Bu işe en başından Fenere büyük ayrıcalık yapan Ülkeri sponsor kabul ederek Canaydın yönetimi önayak olmuştur.

İkincisi siz Galatasarayın başına Ülkerden daha fazla para veren bi sponsor bulup getirdiniz de yönetim size hayır mı dedi? Keremin de dediği gibi bu klüp 2 yıldır büyük bi atılım yapıp şampiyonluk adayları içine girdiyse burda da Ülkerin verdiği paraların etkisi büyük.

Üçüncüsü günlerdir burda Murat Hoca gitmeli ama yönetimin kararına saygı gösteririrz diyenler o kadar emindiler ki hocanın gönderiliceğinden bugün şaşkınlıklarını sanki murat Hoca düşmanmış gibi göstermeye çalışarak gösteriyolar. Murat Hoca hakkında iyi şeyler söyleyen yazanları sanki başka takım taraftarıymış gibi suçluyolar.

Gecen akşam Gökçeyle konustuk. Murat Hoca harika bi insan ama yapamadı bu işi diye. O gitmesini istiyodu benim de bi tarafım kalsın bi tarafım gitsin diyodu. Ama kavga suçlamadık hiç birbirimizi. Bi karar alınmışsa umarım Galatasarayımız için hayırlısı olur.

Yazılabilecek çok şey var aslında ama işyerindeyim pek vaktim yok. Akşam yazarım belki biraz daha ama burdaki tartışma ortamı açıkçası hiç hoşuma gitmiyo. Yada tartışmanın gittiği noktalar diyelim.

Bizim derdimiz cafe crown mu Murat Özyer mi. Bazı arkadaşlar ikisini özdeşleştirip ülker antipatisinden (ben de dahil) Murat hocaya yüklenip duruyor.

Ülker gitsin Murat kalsın!

Alen Hekimbas' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":bt6bwezu]ya çıkarın şu at gözlüklerini Allah aşkına ya, karşıyakalı basketbolcular, bütün sezon para almadan oynadılar. onu da geçtim bir takımın bench i olmaz mı ya, yok işte. adamlar buna rağmen bizden daha başarılı oldular efes ten maç aldılar, hiç olmazsa. ama bi bakıyosun bizim takıma, oyuncularından, saha kenarına kadar, paralar tıkıt tıkır alınıyor, amma ve lakin başarı yok. ben suçu zaten ülkere bulmuyorum 3 takımada sponsor adamlar. kalkıpta fenere bizden daha fazla olanak sunamazlar, maçaları sıkmaz. onun için sorunu sponsorun önerdiklerinde !!!!!

Bırakalım Feneri Beşiktaşa bile bütçe olarak bizden daha büyük olanaklar verildi ULEB'de saçma sapan takımları yenip "REKOR" kırmış diye 1.250.000 dolar verildi ama biz ULEB Cup 4. bitirmiş olmamıza rağmen ne hikmetse birşeyler göremedik.[/quote:bt6bwezu]
yani sırf karşılık vermek için yazmışsın biz 4. olduk adamlar da bize bir sayı farkla yenildiler yani nedir 4. olana madalya mı veriyorlar kupa mı ? evet adamlar rekor kırdılar, yiğidi öldürelim ama hakkını verelim. takımımız bu sene başarısız oğlu başarısız olmuştur. hem ülkerin bize bir şey vermedğini nereden biliyorsun ?

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":1h2s04fg][quote="Kaan Can Garip":1h2s04fg]ya çıkarın şu at gözlüklerini Allah aşkına ya, karşıyakalı basketbolcular, bütün sezon para almadan oynadılar. onu da geçtim bir takımın bench i olmaz mı ya, yok işte. adamlar buna rağmen bizden daha başarılı oldular efes ten maç aldılar, hiç olmazsa. ama bi bakıyosun bizim takıma, oyuncularından, saha kenarına kadar, paralar tıkıt tıkır alınıyor, amma ve lakin başarı yok. ben suçu zaten ülkere bulmuyorum 3 takımada sponsor adamlar. kalkıpta fenere bizden daha fazla olanak sunamazlar, maçaları sıkmaz. onun için sorunu sponsorun önerdiklerinde !!!!!

Bırakalım Feneri Beşiktaşa bile bütçe olarak bizden daha büyük olanaklar verildi ULEB'de saçma sapan takımları yenip "REKOR" kırmış diye 1.250.000 dolar verildi ama biz ULEB Cup 4. bitirmiş olmamıza rağmen ne hikmetse birşeyler göremedik.[/quote:1h2s04fg]
yani sırf karşılık vermek için yazmışsın biz 4. olduk adamlar da bize bir sayı farkla yenildiler yani nedir 4. olana madalya mı veriyorlar kupa mı ? evet adamlar rekor kırdılar, yiğidi öldürelim ama hakkını verelim. takımımız bu sene başarısız oğlu başarısız olmuştur. hem ülkerin bize bir şey vermedğini nereden biliyorsun ?[/quote:1h2s04fg]

Ben eğer farkındaysan ULEB Cuptan bahsediyorum internete girip Beşiktaşın hangi takımları yendiğini Galatasarayınsa hangi takımları yenerek geçtiğini görürsen sanırım fikrin biraz olsun değişebilir. Son saniye veya 1 sayı farkla sonuç olarak ULEB Cup'ta Galatasaray Beşiktaştan daha başarılı olmuştur. Ayrıca Ülkerin bize Uleb Cup dolayısıyla parasal açısından hiçbir verdiği rakam yoktur bunu bilmek içinde kahin olmaya gerek yok sanırım konular açıp bu saçmalığın nedenlerini sorgularken sen forumda değildin...

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":2mmfge8p][quote="Kaan Can Garip":2mmfge8p]ya çıkarın şu at gözlüklerini Allah aşkına ya, karşıyakalı basketbolcular, bütün sezon para almadan oynadılar. onu da geçtim bir takımın bench i olmaz mı ya, yok işte. adamlar buna rağmen bizden daha başarılı oldular efes ten maç aldılar, hiç olmazsa. ama bi bakıyosun bizim takıma, oyuncularından, saha kenarına kadar, paralar tıkıt tıkır alınıyor, amma ve lakin başarı yok. ben suçu zaten ülkere bulmuyorum 3 takımada sponsor adamlar. kalkıpta fenere bizden daha fazla olanak sunamazlar, maçaları sıkmaz. onun için sorunu sponsorun önerdiklerinde !!!!!

Bırakalım Feneri Beşiktaşa bile bütçe olarak bizden daha büyük olanaklar verildi ULEB'de saçma sapan takımları yenip "REKOR" kırmış diye 1.250.000 dolar verildi ama biz ULEB Cup 4. bitirmiş olmamıza rağmen ne hikmetse birşeyler göremedik.[/quote:2mmfge8p]
yani sırf karşılık vermek için yazmışsın biz 4. olduk adamlar da bize bir sayı farkla yenildiler yani nedir 4. olana madalya mı veriyorlar kupa mı ? evet adamlar rekor kırdılar, yiğidi öldürelim ama hakkını verelim. takımımız bu sene başarısız oğlu başarısız olmuştur. hem ülkerin bize bir şey vermedğini nereden biliyorsun ?[/quote:2mmfge8p]

Basket tarihine bir bak istersen ne şampiyonluklar ne kupalar 1 sayı farkla kazanılmış? Kazananları tarih yazarken kaybedenleri kimse hatırlamaz. 10 sene sonra döndüğümüz Avrupada elde ettiğimiz bu başarıyı küçümseyenler , Murat hocayı geçtim Phil jackson gelse tatmin olmazlar, hayallerde yaşar dururlar.

neyse, sen haklı ol .başka takımların başarısı beni zerre ilgilendirmiyor.. benim içime sindiremediğim, forum a empoze edilmeye çalışılan, murat hoca imkansızlıkların adamıdır, edebiyatı yapılması .halbu ki, forumdan bir abimiz, mithat abi, bütün gerçekleri anlatmasına rağmen, dedikleri pas geçiliyor, üzeri örtülüyor. tarihin en büyük bütçesi vardı bu sene takımda, patlamış mısıra döndük sezon sonunda.. ama aşkımız renklere!! kalsada gitsede yine salonlardayız !!!

4.lük bana göre ahım şahım bir başarı değil . sene 2000, yer kopenhag, rakip kıçı kırk bir takım değil ,arsenal dünya devi olan arsenal, benim için başarı o dur. ardından da burjuvalar karşısında kazanıp getirdiğimiz süper kupadır yerim 4.lüğünü ya.. telekomdan bir maç alamamışız yaptığımız muhabbete bak.

takım son şeklini alana kadar bu konu hakkında yazmasam daha iyi olacak, muhalefet olmamak babında.. rahatsızlık duyuluyor sanırım!! son olarak söylemek istediğim,siyaset meydanında, ahmet dedehayır ın kendi ağzından çıkanları söyliyeyim, ''takımımız bu sene istediğimiz kadar başarılı olamamıştır'' neyse kraldan çok kralcılık oynamaya devam, hadi eyvallah...

Kaan Can Garip' Alıntı:
takım son şeklini alana kadar bu konu hakkında yazmasam daha iyi olacak, muhalefet olmamak babında.. rahatsızlık duyuluyor sanırım!! son olarak söylemek istediğim,siyaset meydanında, ahmet dedehayır ın kendi ağzından çıkanları söyliyeyim, ''takımımız bu sene istediğimi kadar başarılı olamamıştır'' neyse kraldan çok kralcılık oynamaya devam, hadi eyvallah...
İMZA

susalım nolucak merak edıyorum 8) aynı tas aynı hamam

Kaan Can Garip' Alıntı:
4.lük bana göre ahım şahım bir başarı değil . sene 2000, yer kopenhag, rakip kıçı kırk bir takım değil ,arsenal dünya devi olan arsenal, benim için başarı o dur. ardından da burjuvalar karşısında kazanıp getirdiğimiz süper kupadır yerim 4.lüğünü ya.. telekomdan bir maç alamamışız yaptığımız muhabbete bak.

10 sene diyorum, önce hiçbir başarı yok diyorum sen bana Uefa kupası diyosun. Senin anlayacağın dilden konuşayım, uefada yarı final oynasaydık bu sene hoşuna giderdi di mi!

Can Akogul' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":3ia9140h]4.lük bana göre ahım şahım bir başarı değil . sene 2000, yer kopenhag, rakip kıçı kırk bir takım değil ,arsenal dünya devi olan arsenal, benim için başarı o dur. ardından da burjuvalar karşısında kazanıp getirdiğimiz süper kupadır yerim 4.lüğünü ya.. telekomdan bir maç alamamışız yaptığımız muhabbete bak.

10 sene diyorum, önce hiçbir başarı yok diyorum sen bana Uefa kupası diyosun. Senin anlayacağın dilden konuşayım, uefada yarı final oynasaydık bu sene hoşuna giderdi di mi![/quote:3ia9140h]
hıııı tamam, anladım.. uleb uefa kupası ile eşdeğer onu anlatmaya çalışmışsın, ama merak etme salak değiliz çok şükür.. okulumuzuda okuyoruz, tribünümüzüde yapıyoruz türkiye nin her yerine!!! yani demek istediğim, her dilden anlıyorum, seninkinide anlarım. sen olduğun gibi yaz !!! bu topic e yazmıyacağım artık cevap hakkım yok yani, isteyen arkadaşlar özelden yazarlarsa cevap veririm. saygılar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...