Yeni Sponsorumuz Vestel mi?

Re: Yeni Sponsorumuz Vestel

hepimizin beklediği resmi bir açıklama ama şu anda o yok sanırsam
Vestel, laptoplarında amblemkullanmak için bir sözleşme yapıldı fakat mühim ve daha büyük meblağları içeren takım sponsorluğunda bir resmiyet yok.

Össan abi bu işede el attığı için iş çıkmaza girebilir.
Basketbola gidecek paraya nasıl göz koyuyor anında nasıl bir insan bu yahu.

Ya yeter ama ağlıcam şimdi.Bu ne böyle.Dalga mı geçiyorlar bizimle.Sıkıldım artık...

Össan para görünce dayanamaz. ne basketbolu yahu. Basket takimlari kümeye! Paralar da Össan abimizin süper transferleri Carrusca ve Inamotoya.

insallah basketbola gercekten yatırım yapılı.2.si caruscanın kotu topcu oldugunu nereden bılıyosun arkadasım?

Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu beklenen açıklamayı yaptı! Vestel'in, Vestel Manisaspor'dan sponsorluğunu çekeceği iddialarıyla ilgili konuşan Zorlu; "Kimse inanmasın. Böyle bir şey yok. Yolumuza devam ediyoruz" dedi..

Zorlu, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından her yıl düzenli olarak bir ana tema çerçevesinde düzenlenen, bu yıl ''Girişim ve İnovasyon'' ana temasıyla 5'nci gerçekleştirilen ''Ulusal Girişimcilik Kongresi''ne katılmak üzere geldiği Bursa'da, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Vestel Manisaspor'dan desteklerini çekecekleri yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine Zorlu, şunları kaydetti:
''Böyle bir şey yok. Herkes bir şeyler diyor. Biz ancak dedikodu üretiyoruz. İşimiz yok, gücümüz yok. Böyle bir şey yok şu anda. Ama biz, bir zaman düşündük. Yani dedik ki; (bizim haksız yere 3 puanımızı sildiler, gözden geçirmemiz lazım) Bu benim ağzımdan çıktı da yani. Ben bunu inkar etmiyorum. Ama biz, bu şekilde etik olmayan bir şey olursa, devam ederse yine bunu yapabiliriz. Ama öyle bir şey şu anda yok. Kimse inanmasın. Böyle bir şey yok. Yolumuza devam ediyoruz.''

bu ne demek oluyor arkadaslar

bu bizim basket takım sponsorluğuna etki edecek bir açıklama değil
vestel'in zaten futbol için sponsorluk düşüncesi kısa vadeli bir şey değil
zamanla büyük takımlara açılmak istiyorlar ama o zaman şimdi değil bunu Nazif Zorlu'da iyi biliyor bu yüzden futboldaki yatırımına devam kararı aldı.Ortam oluştuktan sonra Vestel'le bağlarını kurtarırken 2.kez düşünmez bile

işte Bu ! diyorum daha da birşey demiyorum , Vestel'in transfer desteklerini de resmiyet sonrası bekliyoruz..

Nafiz Zorlu yaptığı açıklamada Sakarya maçı sonrası desteği çekmeyi düşündüklerini ancak sonrasında böyle bir düşüncelerinin olmadığını açıklamıştı. Bizle yapılması planlanan ile anılan dönem çakışmadığı için durumun bizi etkileyeceğini sanmıyorum. Bu işi bozabilecek tek kişi var o da büyük (!) başkanımız.

Onur Yavuz' Alıntı:
Nafiz Zorlu yaptığı açıklamada Sakarya maçı sonrası desteği çekmeyi düşündüklerini ancak sonrasında böyle bir düşüncelerinin olmadığını açıklamıştı. Bizle yapılması planlanan ile anılan dönem çakışmadığı için durumun bizi etkileyeceğini sanmıyorum. Bu işi bozabilecek tek kişi var o da büyük (!) başkanımız.
offff Onur Abi,tam uyku halindeyim,detayları çok düşünemiyorum ama acı gerçekleri yüzüme vurdun resmen ben ne güzel unutmuştum öyle bir başkanımız olduğunu ama bu hatırlatmanla ne uyku kaldı ne bir şey cin gibiyim.
başkan shalke başkanı ile konuşup Lincon transferini çıkmaza sokarken keşke ansızın imzalasaydık Nazif Zorlu ile.

slam dergisinde cafe crown ile devam edeceğimiz yazıyormuş.
cafe crown'ın sponsorluğu devam ederse ben bir daha hiç bir maça gitmeyeceğim lanet olsun!!!
yönetimimiz onursuz insanlar topluluğundan ibaret yazık!

Arkadaslar bu konu daha netlesmis degil oyle yada boyle cok buyutmemek lazım onemsiz oldugunu soylemiyorum moral bozmayın sadece

arjantin'de boca-river=GS-fb rekabeti!!!
boca ve river'dan birine bırakın fazla para vermeyi kayırmayı isimlerini bile aynı anda telaffuz etmessen olay oluyormuş!
bizim zavallılar ne yapıyor her şeyini fb'YE yatırmış bir firmaya şirkete 3-5 kuruş için tamah ediyorlar yazık kimler yönetiyor bizi!!!!

Rasıt Altun sagolsun her gun yenı senaryolarını bızımle paylasıyor.
Tam 1000 haber yazıyor bır tanesı tutunca buyuk habercılık dıye manset atıyor.
Artık gozumle gormeyınce ınanmıyorum hıc bır habere.

bence artık klüpten birileri çıkıp açıklama yapmalı...hiçbirşey belli değil ve zaman hızla geçiyo cafe crownla devam mı yoksa vestellemi başlıyoruz yeni sezona :?