Yeni Teknik Danışmanımız Koray Mincinozlu

arkadaşlar bu gün Fotomaç gazetesinde yeni teknik danışmanımızın Koray Hoca olduğu yazıyor. Yıllardır kulübümüzün içinde Altyapı ve A Takımda görev almıştı. Ben Koray Hocanın Galatasaray'a Kerem Tunçeri'yi kazandırmasından başka bir başarısını görmedim.98-99 yılında 3 maçı eksik
Efes ve 5 maçı eksik Ülker'in üzerinde 7-8 hafta liderlik yapmıştık.
01-02 yılında takımımıza Wulongovski, Tamer, Serdar Tabay gibi oyuncuları takıma kazandırmıştı.

Bu haber ne kadar doğru tartışılır. Eğer haberin gerçeklik payı varsa Koray Hoca'ya güvenim sonsuz.

Hoş geldin Koray Hoca...

hayırlı olsun ne diyelim sezon ortasında dizi teklifleri falan gelmez insallah

bu wilangowski galatasaray basketbol tarhinde gelmiş geçmiş en kotu yabancıdır bence polonyalıydı erman kunterin zamanında polonezkoylu dediği sima

ama serdar tabaya laf yok adam gibi adamdı girerdi 3-5 dakika oynar fundementalı zayıf olmasına rağmen mücedelesini sonuna kadar gosterirdi

hahahahahaha
Wilangowskiyi kazandırdı ha öldüm ya :))))))
Serdar Tabay'ı beğenirdim yanlış bilmiyorsam forumdaki abilerimizinde samimiyeti olan bir oyuncuydu.
Takıma meditasyon uzmanı geldi demektir.
Anlaşılan Özyer'in kuyusu inceden kazılmaya başlamış, epeydir basketbolla uğraşmayan Koray Hoca'da bir dönem kendini yenileyecek ve daha sonra takımın başına geçecek gibi gözüküyor.

Koray Hoca yanılmıyorsam ilk şampiyonluğunu Lise defteri dizisinde okul takımını şampiyon yapmıştı.
Alt Yapımızdan Yetiştirdiği Oyuncular
1-Yiğit Özmen(Bodrumsporda)
2-H.Sedat Asarcıklı(Bodrumsporda)
2-Mert Uyguç(Takım menajerimiz 97-98 yılında İtü'de en kötü 5 seçildi.)
4-Ahmet Yılmaz(Olin Gençlik)
5-Adnan Önder Külçebaş(Casa lig sonuncusu)
Ben Koray Hocanın çalıştığı dönemlerde 2-3 Derbi maçı 01-02 yılında 7 maç
üst üste galibiyet bu galibiyetlere güvenip şampiyonluğa oynuyoruz deyip
wulongovski ve Crıs Herrın getirmişti.

Bu haber doğruysa çok sevindim.Taraftar tarafınca beğenen bir ismi kulübmüzde görmek güzel.Bende Burak Abi'nin dediklerine katılıyorum.Teknik Danışmanlıkta biraz ısındıktan sonra Murat Özyer'i gönderip Koray Hoca'yı getirirler.

Yeni Teknik Danışmanımız Koray Mincinozlu

Erkek basketbol takımımız Galatasaray Cafe Crown'da Teknik Danışmanlık görevine Koray Mincinozlu getirilmiştir. Mincinozlu'ya yeni görevinde başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü

yaa herkes koray hocanın başarızlıklarını yazmış buna ragmen gelmesine herkes sevinmiş:) skıbbe-dede murat hoca-koray hoca yönetim gerçekten müthiş işlere imza atıyor...

Genç arkadaşlar o zamanları hatırlamıyor herhalde, Koray Mincinozlu lise bağlantıları sayesinde takımın başına gelmiş son derece başarısız bir hocadır. Wilangowski (biz o zaman Dangalowski derdik) gibi oyuncuları transfer etmişti. Daha sonra da en büyük başarısı yukarıda bir arkadaşın değindiği gibi TV dizisinde olmuştur.

İnanılır gibi değil... Hatalar sinsilesi devam ediyor...

9.5 milyon dolarlık erkek basketbol takımına yıllardır basketbolla alakası olmayan, basketbolla alakalı olduğu zamanlarda da elle tututlur başarı yakalayamamış Koray Mincinozlu "bilir kişi" olarak getiriliyor!

Demek ki Mincinozlu fazla para almayacak, malum Levent Topsakal'ı çok para alıyor diye gönderdiler (!)

Ne vizyonmuş be kardeşim; sene başında hoca arıyorum diye zaman geçirip, transferi tıka, sezon başlasın takım kötü gidince Halil Üner ve Koray Mincinozlu'ye dönüş yap!.. Yakında Fransa'da dibe demir atmış Cholet'in koçu Erman Kunter ismi yeniden ortaya atılır...

Biz boşuna ümitleniyoruz. Bu zihniyetle yönetilen bir takım nasıl başarılı olsun?

Arkadaşlar unuttuğunuz birşey var.Herkes Wilangowski örneğini vermiş ama Koray Hoca döneminde bütçenin ne kadarlı kısıtlı olduğu da lütfen göz önüne alınsın.Başarılı olmadı ama başarısız da olmadı...

Savunma konusunda Murat hocaya yardımı olacaktır. Uzun süre basketten uzak kalmıştı ama sene başından beri nerdeyse her maçta görüyordum kendisini.

Hoşgeldin Koray hoca

Takımlar; koçları ölçüsünde değil ; vizyonları ölçüsünde başarılı olurlar. Umuyorum Galatasaray'ın vizyonu takımı başarıya taşır. Hayırlısı olsun.

Hosgeldin Koray Hoca.

3086174472_6db0b26baa.jpg