Yeni Teknik ve İdari Kadromuz

Re: CEM AKDAĞ HAYIRLI OLSUN

Cem Hoca'nın takımın başına gelmesine sevindim ama gönül isterde ki uzun süre bayan takımımızla çalışsaydı.

Barış Şişman' Alıntı:
Cem Hoca'nın takımın başına gelmesine sevindim ama gönül isterde ki uzun süre bayan takımımızla çalışsaydı.

Ah ah keşke....Ama olsun ben yine de Cem Hoca'yı(erkek takımında da olsa)yeniden çatımız altına aldığımız için çok çok mutluyum....Başarılar Cem Akdağ

başlığın GS nin yeni teknik-idari kadrosu olarak değiştirilmesini istiyorum.

Takımımız camiamız için hayırlısı olsun nice başarılara kupalara İnşallah

Re: Yeni Hocamız Cem Akdağ

En çok yakışan isimlerden biri geldi bana göre.Şu dönemde teknik taktik işlerine fazla kafa yormamak gerekiyor.
İlk önce yapılması gereken olay kanımca oyuncuların kafasını yıkamak olmalı.Elimizde ki kadro bana göre de pek yeterli değil.Ama inanan bir oyuncu topluğu olduktan sonra bu takım aşağı düşsede bir salonda 2-3 bin kişi alkışlayarak yollayacağız onları.Bu vaziyette suçu olan en son adamlar burda ki oyuncu topluluğu.Biz size inanıyoruz ve güveniyoruz.Siz bize böyle bir takım çıkarın bizde hainlere inat size destek olalım.

İnanıyoruz sizlere..

Hayırlı olsun

Keremle geçen ki sohbetimizde bişeylerin değişmesi lazım dedim.Camia içinden sadece Cem Akdağın koç olmasına sevinirim dedim ama kereminde benimde genel düşüncem ahmet dedehayırdan dolayı cem hocanın görev almayı istemeyeceği yönündeydi.Cem Akdağ koçumuz oldu bende çok mutlu oldum

Sanırım bu da gösteriyor ki Cem Akdağ geldiğine göre Ahmet Dedehayırın basketbol şubesi üzerindeki yetkileri gerektiği gibi iyice azaltılmıştır bence.

Cihansever yeşildağ iyi bir koçtur onunda yardımcı olması sevindirdi.

hayırlı olsun.bu atamalar sezon başında yapılsaydı bu kadar rezillik olmazdı.nur abinin olduğu yerde herkes ayağını denk alır,tuğrul demir ise kim olursa olsun affetmez.hakem bile olsa ! cezalar hafiflmezse atamaların anlamı kalır mı ?

İşte bu ya yönetimimiz en dogru kararı aldı. Şu an için herkesin okey dıyeceğı isimler geldi takımın başına. Bundan sonrası için çok doğru bir adım atıldı. Artık iyi transferle bu ligde bizim güçümüzü herkese göstericez. Hayırlı olur inşallahh Başarılar Cem Akdağ...

Demin Radyospor'da Asist programında Nur Gencer'e sallıyordu M.Murathanoğlu ile İ.Badem.

Nolduğunu anlamadım, sonuna yetiştim muhabbetin.

Şimdi de Tuğrul Demir'e sallıyolar Asist'te.

"Basketboldan ne anlar" falan diyor İsmet Badem.

Serkan Er' Alıntı:
Şimdi de Tuğrul Demir'e sallıyolar Asist'te.

"Basketboldan ne anlar" falan diyor İsmet Badem.
Basketbol çabasını takdir ederim ama bende ismet bademin basketboldan anladığıını düşünmüyorum.Bu tür eleştiriler olabilir

Arkadaslar isimleri lutfen yeniden okuyun..Cem Akdag bundan sadece aylar once ligin en onemli zamaninda bayan takimimizi yuzustu birakarak istifa etmistir. Yardimci antrenorumuzun ismini ilk defa bugun duydum,bilen varsa lutfen bundan once gorev aldigi takimlari yazsin. Nur Gencer ne zaman hangi takimin menajerligini yapmistir?