Yenilsen de Yensen de Basketbol Özel

• Konbuyu başlatan Eyüp Yıldız
  • Başlangıç tarihi
E

Eyüp Yıldız

Misafir
Arkadaşlar, Bağış Erten ve Banu Yelkovan'ın hazırlayıp sunduğu, NTVSPOR'da yayınlanan ''Yenilsen de Yensen de'' programın da bu hafta basketbol konuşulacak.

28 Ağustos cumartesi saat 12.20 yayınlanacak programa

Gsbasket.org'u temsilen 3 arkadaşımız katılacak.

Düşüncelerinizi, önerilerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Katılacak arkadaşların kim olduğu süpriz :)

Ben değilim tatildeyim :)

Dünya basketbol şampiyonasıl hakkında konuşulur sanırım. Giden arkadaşlar için seyredeceğim GS basket hakkında da konuşurlar umarım.:)

Toplam kaç kişi olacak merak ediyorum. Sitenin adı da geçecekse daha da güzel olmuş.

Önder Abi kesin olur gibime geliyor ama diğer 2 kişiyi merak ediyorum.

Burak Barut'suz olmaz Yenilsen de Yensen de :)

Tahmin ettiğim birisi katılırsa izlemem, onun dışında izleyip mail atacağım kesindir :)

Mithat Duran Onur Yavuz Eyüp Yıldız Burak Barut 4 lüsü de ne güzel olurdu 8) :p

Mithat Duran , Eyüp Yıldız ve Önder abi triosu o programı yakar yıkar.
Eyüp abi sakalları kesmeden katılırsa harika olur. Mükemmel ötesi olur 8)

Ayrıca vecii misali özel uçağıyla stüdyoya giriş yapan bir Onur Yavuz olursa yanar orası 8)

su turk pasaportu mevzusuna degınmezsenız olmaz.ufaktanda olsa tepkı ıcın boyle fırsat bı daha gelmez

Cumartesi günü 2010 FIBA Dünya Şampiyonası başlıyor. Ve NTV - NTVSpor yayıncı kuruluşlar. Muhtemelen iki bölüm hâlinde olacaktır program.

Ama sezon içinde, derbi maçları öncesinde, özel yayınlar görebiliriz tabii.

Bağış be Banu enerjisi yüksek dünya tatlısı insanlar. Ama o programda istediklerini söylemekten ziyade sorulana yanıt verdiğinden demek istediklerini açıklayacak zamanın olmuyor. Havayı dövüyorsun bir zaman sonra.

Eyüp abi Radyodan dolayı katılmaz diye düşünüyorum.

Önder abi kesin olurda diğer 2 kişiyi tahmin etmek çok zor :)
Halk Onur yavuz istiyor ama Onur abi Yenilsende Yensene çıkarsa ertesi gün İzdivaça gidiyoruz ikimiz :)

Şampiyonanın Ankara ayağını takip edeceğim için pilot yıllık izne ayrılıyor hafta sonu. Şaka bir yana uçak alacak param olsaydı, o parayı uçağa değil gelecek nesillere yatırırdım.

Neyse sosyal mesaj vermeyi bir kenara bırakayım. Muhtemelen Dünya Şampiyonası üzerine konuşulacak. Bizden biri, Emir Predzic´in milli takımda oynaması için Türk statüsüne geçişi hakkında bir giriş yapıp, oradan da konuyu Shumpert´e getirirse memnun olurum.

Program aniden reklama girmezse, sunucu zaman kısıtlı diyerek konuyu kapatmaya çalışmazsa iyi.

Not: Uğur, başka işin yok mu senin. : )