Yerli Oyuncu Transferi Yapılmalımı???

Yerli Oyuncu Transferi Yapılmalımı???

• A-Evet

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    55
Yapılması lazımda piyasada bizim kadromuza yakışacak Türk oyuncu kaldı mı ?

Ömer Onan Sinan Can gibi savunmacı bir combo guard tipi sayı atabilen bir Türk'e ihtiyacımızın olduğunu düşünüyorum ama sanırım yok böyle biri...

Bence soru eksik ''önerileriniz?'' diye bir kelime eklenirse daha iyi yorumlar yapılabilir...Hemen hemen herkes evet diyecektir,ancak olay kimler alınmalıya gelince sorunun zorluğu ortaya çıkacaktır kanımca...Kendimden yola çıkarak böle bir açıklama yaptım...Benimde cevabım evet alınmalı,ama kim???...

Serdar Aslan' Alıntı:
Ömer Onan Sinan Can gibi savunmacı bir combo guard tipi sayı atabilen bir Türk'e ihtiyacımızın olduğunu düşünüyorum ama sanırım yok böyle biri...

Bende aynı şeyi düşünüyorum açıklama için teşekkürler Serdar'cım. Zaten takımımıza Ömer Onan gibi bir oyuncu alalım yerli.Bu takım en kötü BBL'de şampiyon olur,Uleb Cup'ta en kötü final oynar o kadar kesin konuşuyorum.

Strickland değil de Q.Douby olsa of ki ne of derim!
Ömer Onan
Tufan
Gurovic
Hüseyin

Yapılmalı çünkü en geniş görünen kadrolar bile ligin sonlarına doğru yetmeyebiliyor.Geçen Yıl Telekom'un kadrosu bile yetersiz kalmıştı.Özellikle Tutku ceza alınca birde Wright Sakat olunca.O yüzden sezon içinde sakatlıkta var herşey var çok geniş bir kadro lazım.Bizim 1 yada 2 yerli transferi daha yapmamız gerek.En azından bir Serkan Erdoğan bizde olsun isterdim.Mustafa Abi'de olabilir ...

arkadaslar benim bu konu da bi sorum olacak teoman orgeyle kesin anlastık degil mi? bide formda dogus balbay ismi geciyodu bu konuda bilgisi olan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim....

Şu Kutluy biraz ortada bir oyuncu olsa işimize çok yarardı amaşimdi ihtimal olamaz.Ömer Onan fikri gerçekten iyi.Bunun yanında 5 numra dicem ama aklıma yatan bir 5 numra Türk yok.Kaya olsa sevinirdim veya ki en çok sevineceğim Kerem Gönlüm olurdu

Kerem Tunçeri, Kaya Peker, Tutku Açık gibi isimlerle görüşüldü ama seçimlerini başka takımlar lehine kullandırlar. Alınabilecek ( Ömer Onan gibi oyuncuları klüplerinin bırakmasını düşünmüyorsunuz herhalde!) başka adam akıllı Türk oyuncu yok maalesef. O yüzden lütfen sadece yazmış olmak için yazıp durmayın.

Mutlaka ama kimi? Bence kaptanı yedekleyecek ve daha çok oynatmatı asistti düşünecek bir kısa ve bir uzun lazım. Yani ah Kerem (parayı seçen) vah Kerem (kontratı devam eden)

polat kaya'yı alalım daha casa ile imzalamadı yanılmıyorsam

e tamam işte polat operasyonu yapalım o zaman zaten casa ile anlaştığına göre çok para da almamıştır alaım şu adamı takma

Caner Topaloğlu'nun durumunu bilmiyorum ama o tarz bi adam iyi gidebilirdi...

bu sene bu kadar yatırım yapmışken kadronun güçlenmesi açısından gerekirse ufak bonservisler verilerek bile oyuncu alınabilir
çünkü alınacak kaliteli 1 yerli bizim için çok önemli

Kesinlikle yapılmalı kadro zenginliği açısından iyi bir 5 numara alınmalı aslında iyi bir guardda alınabilir Sinan Güler gibi yırtıcı savunma yapabilen bir guardda fena olmaz :)