Yiğit Şardan İstifa Etti

İlla ki Yönetimden birilerinin de tabiri caizse kellesi gidecekti sorumlu Yiğit bey ise onunda istifa etmesi veya ettirilmesi çok doğaldır.
Yönetim duruşu tamamen dört dörtlük bir duruş sergilemişdir, gurur duydum.

Şamil'in bir kalesi daha düştü!!! eğer haber doğruysa.Bence Basketbol şubesindeki görevinden istifa etmiştir,yönetimden değil.

Farketmez. Kendi adıma basketbol şubesindeki istfasını da kabul edebilirim- yönetimden istfasını tercih ederim-, eğer gerçetekn dışarıdan müdahale etmek gibi bir niyeti yoksa. Yiğit şardan başka projelerde Galatasaray'a faydalı işler yapabilir , lakin basketbol şubesiyle ilgilendiği dönemde yaptığı hatalar, bugün galatasarayı ligden ihracın eşiğine getirmiştir, bu nedenle bunun bedeli; şu ana kadar basketbol şubesinde görev alan bütün idarecilerin çok acil bir şekilde görevlerinden uzaklaştırılması oalcaktır. Yiğit şardan'ın önemli bir reklam profesyoneli olduğunu düşünüyor olabilir yönetim; bu yüzden yöenticilik görevini sürdürmesine saygı duyarım. lakin evet, sayın Şardan mümkünse uzun bir dönem salona uğramamalıdır seyirci olarak bile olsa.

Not: Sayın Dedehayır, geçen yıl Murat hocanın istfası sonucu gelişen süreçte erkek takımındaki görevlerinden pasifize edildi. O nedenle , şahsen genel performansı adına görevi bırakmasının pozitif oalcağını düşünmeke beraber, son oalyda herhangi bir dahli oldununu sanmıyorum.

Yöetimden istifa etti.Daha doğrusu istifasını Başkan'a sundu...

Şuan Ağlamamak İçin Kendimi Zor Tutuyorum.Ama herkes görsün Yiğit Şardan'ın Adam Gibi Adam Olduğunu,Galatasaraylılığın ne olduğunu herkese bir kez daha ispatlamış Yiğit Abimiz.

Kötü bir rüya gibi bu yaşananlar,en korktuğum şeyler başımıza geliyor,Bunların'da telafisi yok.Resmen Yıkıldık.Son bir umudum var inşallah Yiğit Abinin istifasını kabul etmez Adnan Polat.

Delirmemek mümkün değil ya. Dün geceden beri kafayı yemek üzereyim artık. Değer miydi ya 2 tane kıçıkırık hazırlık maçı için sahtekarlık yapmaya. Yazık günah ya. Yemin ederim yazık günah.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Şuan Ağlamamak İçin Kendimi Zor Tutuyorum.Ama herkes görsün Yiğit Şardan'ın Adam Gibi Adam Olduğunu,Galatasaraylılığın ne olduğunu herkese bir kez daha ispatlamış Yiğit Abimiz.

Kötü bir rüya gibi bu yaşananlar,en korktuğum şeyler başımıza geliyor,Bunların'da telafisi yok.Resmen Yıkıldık.Son bir umudum var inşallah Yiğit Abinin istifasını kabul etmez Adnan Polat.

başkan kabul etmez ve ileriki günlerde tblden yiğit şardan ceza alırsa kulüp gözyummuş sayılarak ihraç ve 6 aydan 3yıla kişilere men cezaları verilebilir

Yalnız sayın şardan2ın istfasında şöyle bir teknik detay da olabilir. Kulübün federasyona ceza bitmiştir diye sunduğu belgede bir yöneticinin de imzası gerekiyor; ki tahminim bunu ya sayın türsan ya da sayın Şardan imzalamıştır. Bu nedenle de, bu imzanın sahbinini görevine devam ediyor olması; 23.3 den yargılanmamıza da yol açabilir. Tahminim sayın şardan bunun önünü almak için istifa etmek zorunda kaldı oalyı değerlendirince.

ünsal bu dediğini ntv de ırmak kazukda söylemişti. Ama bu doğru bir yaklaşım değil.Almanyadaki hazırlık maçları esnası klüp adına yetkilendirilmiş personel kimse ilk suçlu o gözükecektir. nitekim benim bildiğim, yiğit şardan dan bir savunma istemedi federasyon. almanya'da takımımızın başındaki en yetkili kişinin de, Koray Mincinözlü olduğunu tahmin ediyorum. Ntv spekülayon yaratmaya çalışıyor..