Yiğit Şardan İstifa Etti

Bence Yiğit Şardan gibi bir ismin kaybedilmesi doğru değil,adam bu olaydan dün haberi olduğunu vurgulamış,onunda bir hatası olduğu şeklen doğru olabilir,ama bu biraz önce bahsettiğim gerçeği değiştirmez...Umarım vazgeçer onun gibi bir beyine köhnemiş lise beyinlerinden daha fazla ihtiyacımız vardır...BİZİMLE kal ve BİZİMLE savaş KOCA YÜREKLİ İNSAN!

Yiğit Şardan tek iyi diyebileceğim LİSELi lerden biriydi.Türkiyenin en iyi reklamcılarından biriydi ve Adnan Polattan sonra başkan olmasını istediğim kişiydi.Bu aralar pek görünmüyodu ama GSTV,GSMOBİLE,GS BONUS,Galatasaray.org ,TTARENA (işletmesi ve locaları reklam anlaşmaları) ve aklıma gelmeyen daha birçok şey onun eseriydi.

YAZIK oldu.İnşallah kabul etmez başkan.

Ünsal Y.' Alıntı:
Yalnız sayın şardan2ın istfasında şöyle bir teknik detay da olabilir. Kulübün federasyona ceza bitmiştir diye sunduğu belgede bir yöneticinin de imzası gerekiyor; ki tahminim bunu ya sayın türsan ya da sayın Şardan imzalamıştır. Bu nedenle de, bu imzanın sahbinini görevine devam ediyor olması; 23.3 den yargılanmamıza da yol açabilir. Tahminim sayın şardan bunun önünü almak için istifa etmek zorunda kaldı oalyı değerlendirince.

çok büyük bir ihtimal olay bu şekilde

Yiğit şardan beyin üstlendği birçok misyon vardı GS de Bonus kart,Gs Mobil,vs gibi gelir getirici olayda hep ön plandaydı.Birdeşu var şimdi giderse başkan olarak geri döner bence

Yiğit Şardan kendi açısından doğru olanı yapmıştır. Ve yaptığı son derece onurlu bir davranıştır. Gönlüm onun bu şekilde ayrılmasına razı olmuyor. Zira ileride Galatasaray Başkanlığına yakışacağını düşündüğüm bir isim. Özellikle marka değeri ve pazarlama konusunda bize çok şey kattığı açık. Umarım yollar bir kez daha kesişir.

Semih Ural' Alıntı:
Delirmemek mümkün değil ya. Dün geceden beri kafayı yemek üzereyim artık. Değer miydi ya 2 tane kıçıkırık hazırlık maçı için sahtekarlık yapmaya. Yazık günah ya. Yemin ederim yazık günah.

Vallaha abi insan anlamakta güçlük çekiyor. Bir sorumsuzluk nelere yol açtı, açıyor.

Eğer Gerçekten Yiğit Şardan yönetim'den ayrılırsa bu yönetim bir daha bir araya gelemez ve Mart Ayında Tamamen Dağılır.Yiğit Şardan Bu yönetim'de birlik ve beraberliğin sembolüydü.Çünkü Yiğit Şardan bir sürü işinin içinde,Yönetime girme teklifini kabul etti ve işlerini ikinci plana attı.Bunları Galatasaray için yaptı.Arkadaşlar Yöneticilerimize sahip çıkalım,Eğer bizde sırtımızı dönersek bu yürekli insanlara Galatasaray'ı yıkmak isteyenler'e gün doğar.

İŞTE Yiğit Şardan'ın bir sözü;

"Galatasaray genel kurulu artık Galatasaray'a dar gelen ve yırtılıp atılması gereken bir cekettir. Bu ceket bir gün kaçınılmaz olarak yırtılıp atılacaktır.Ama doğrusu genel kurulun bunu kendi iradesiyle, üyelerinin rızasıyla yapmasıdır. çünkü artık bilinmelidir ki Galatasaray'ın gerçek sahibi Galatasaray'a gönül verenlerdir"

Olması gereken oldu.Ancak Yiğit bey yalnızca basketboldaki görevlerinden istifa etmiştir.Seçimlere 6 ay kala yönetimde görev yapan yöneticilerin istifa etmesine izin vermiyor.

Bakıyorumda şaşırıyorum nasılda arkadaşlar duygusal bakıyor olaya,yahu arkadaşlar,şuan yaşadığımız skandalın baş sorumlusu kim?

Mithat Duran' Alıntı:
Olması gereken oldu.Ancak Yiğit bey yalnızca basketboldaki görevlerinden istifa etmiştir.Seçimlere 6 ay kala yönetimde görev yapan yöneticilerin istifa etmesine izin vermiyor.

Bakıyorumda şaşırıyorum nasılda arkadaşlar duygusal bakıyor olaya,yahu arkadaşlar,şuan yaşadığımız skandalın baş sorumlusu kim?

Klüpten kovulan kişiler...

Mithat Duran' Alıntı:

Kim abi kim söyle bilelim herkesi istafaya çağırıyosun bilemiyoruz artık kim suçlu.Suçluları yazda forumda istafa başlığı açalım teker teker.

Suçlu sizsiniz...
Okan Çevik bu yönetimi devirmek için içeri konulan bir piyon olmadığının aksini bana kimse anlatamaz ;)
Hep siz mi komplo teorisi üreteceksiniz bir tane de benden gelsin.

Hiçbir Galatasaray'lı bir Başka Galatasaray'lıyı zor gününde yalnız bırakmaz.

Daha önce'den Yöneticilik yapmış abilerimiz'de şuan'ki yöneticilere sırtını dönmemelidir.Orta'da büyük bir utanç var ve sorumlular belli,Ve bu sorumluların yaptıkları yetmiyormuş gibi onların yüzünden en değerli Galatasaray'lılar istifalarını veriyor bize düşen daha fazla istifa istemek yerine BİRLİK VE BERABERLİK içinde hareket etmek.

Duyuru

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Sayın Yiğit Şardan, Yönetim Kurulu üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerinden istifa ettiğine ilişkin mektubunu Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığı'na sunmuştur.

Galatasaray Spor Kulübü

Şimdi Açıklama Geldi Resmi Site'den ..

Ya hayır ya bu adam ıstıfa etmemeli. Şu an adamın bağladığı okadar çok proje varkı gs bonus - gs mobile - gs tv hepsi Yiğit Şardan ın emeği ile olmuştur. Ahh Okan Çevik ahhh yaktın tum takımı..........