Yiğit Şardan İstifa Etti

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
http://www.aa.com.tr/tr/potadaki-skandal-istifa-yaratti.html

Açıklaması burda. Tebrik ederim kendisini bu onurlu davranışı için zamanında bütün yaptıklarına yaşattıkları kara günlere rağmen İstifa etme onurunu gösteremeyenler baksın da ibret alsınlar.

Aynen katılıyorum Şamil. Teşekkürler adam gibi adam.

Mithat Duran' Alıntı:
Olması gereken oldu.Ancak Yiğit bey yalnızca basketboldaki görevlerinden istifa etmiştir.Seçimlere 6 ay kala yönetimde görev yapan yöneticilerin istifa etmesine izin vermiyor.

Bakıyorumda şaşırıyorum nasılda arkadaşlar duygusal bakıyor olaya,yahu arkadaşlar,şuan yaşadığımız skandalın baş sorumlusu kim?

Mithat bey evet duygusal yakaşıyor olabilirim. Ama Yiğit Şardan'ın yaptığı ülkede çoğu kişinin yapamadığı bir iş.

Yiğit Şardan'ın yaptığı şey elini taş'ın altına koymak.Herşeye Rağmen Basketbol Şubesini Sahiplendi,Bir sürü iş'i aynı anda yürütmek zorunda kaldı,Bütün projelerde onun imzası var,şimdi ona yapılan bu şey'in adı insan'ı sırtından vurmaktır.

Bize bu onursuzluğu yaşatanlar,istifa edince onurlumu oluyorlar.Galatasaray değerleri sizce bu kadar ucuzmu yahu,aleme rezil olduk sonra ben istifa ettim.Hadi ya ne kadar basit.

Şamil sen benim konulara nasıl vakıf olduğumu değerlendirme istersen senin dediğin yanlış olanlar,şimdi doğruluğunu ispatlarım her zaman.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Yiğit Şardan'ın yaptığı şey elini taş'ın altına koymak.Herşeye Rağmen Basketbol Şubesini Sahiplendi,Bir sürü iş'i aynı anda yürütmek zorunda kaldı,Bütün projelerde onun imzası var,şimdi ona yapılan bu şey'in adı insan'ı sırtından vurmaktır.

Hangi projeler Bayram bir tane yazarmısın.

Mithat bey bu durum konusunda ne yapılması gerekiyor sizden öğrenirsek sevineceğim şahsım adına.. "istifa yeterli değil" dediğinize göre, intihar geliyor aklıma ama başka bir bildiğiniz fikir varsa, onu da paylaşmanızı isteyeceğim

Mithat Duran' Alıntı:
Bize bu onursuzluğu yaşatanlar,istifa edince onurlumu oluyorlar.Galatasaray değerleri sizce bu kadar ucuzmu yahu,aleme rezil olduk sonra ben istifa ettim.Hadi ya ne kadar basit.

Şamil sen benim konulara nasıl vakıf olduğumu değerlendirme istersen senin dediğin yanlış olanlar,şimdi doğruluğunu ispatlarım her zaman.

Dediğim gibi alacağı 3-5 kuruş yüzünden bunları yapmayanlar var.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:

Peki bu insanlar Galatasaray'ı sırtından vurmadılarmı?105 yıllık değerlerimiz,şuan ayaklar altında.Siz kişilere önem veriyorsunuz.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":29w62rte]Yiğit Şardan'ın yaptığı şey elini taş'ın altına koymak.Herşeye Rağmen Basketbol Şubesini Sahiplendi,Bir sürü iş'i aynı anda yürütmek zorunda kaldı,Bütün projelerde onun imzası var,şimdi ona yapılan bu şey'in adı insan'ı sırtından vurmaktır.

Hangi projeler Bayram bir tane yazarmısın.[/quote:29w62rte]
GSMobile,GSbilyoner,GSbonus sen bir tane dedin ben 3 tanesini yazdım.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":2493blhi]Yiğit Şardan'ın yaptığı şey elini taş'ın altına koymak.Herşeye Rağmen Basketbol Şubesini Sahiplendi,Bir sürü iş'i aynı anda yürütmek zorunda kaldı,Bütün projelerde onun imzası var,şimdi ona yapılan bu şey'in adı insan'ı sırtından vurmaktır.

Peki bu insanlar Galatasaray'ı sırtından vurmadılarmı?105 yıllık değerlerimiz,şuan ayaklar altında.Siz kişilere önem veriyorsunuz.[/quote:2493blhi]

Esas böyle adam gibi davranışlarla bu takımın adı yücelir.

sühan cem' Alıntı:
Mithat bey bu durum konusunda ne yapılması gerekiyor sizden öğrenirsek sevineceğim şahsım adına.. "istifa yeterli değil" dediğinize göre, intihar geliyor aklıma ama başka bir bildiğiniz fikir varsa, onu da paylaşmanızı isteyeceğim

İstifa kurtuluş olmasın sakın,eğer yönetici olarak kalsa alacağı disiplin cezaları,kulüp ceza kurulundan alacağı cezalar sakın ömür boyu,spor yöneticiliğinden men olmasın.

Yiğit Şardan; Galatasaray'ı kendi oyuncağı gibi görüp kök salmaya çalışanlar gibi yapmayıp sorumluluğu üstüne alarak istifa ettiği için onurludur. Kaldı ki ''Lisecilerin'' Yiğit Bey'i pek sevmemesi onun ne kadar Galatasaray'a uygun bir insan olduğunun göstergesi olarak da kabul edilebilir. Ama Yiğit Bey de hata. Kök salacaktı, çıkıp benim suçum yok diyecek, sonra kenara oturacaktı.

Adnan Polat, Yiğit Şardan gibilerin Galatasaray'ı büyütmek istemesi ellerindeki oyuncağı kaybetmek istemeyen bazı kesmin rahatını kaçırıyordur. Ne de olsa alışmışlar. Ellerinden oyuncakları alınsın istemiyorlar. Belki zor olacak ama sonuçta bu kulüp ayak bağlarından kurtulacak.

Bize bu onursuzluğu yaşatanlar Okan ABi ve Koray abi dir. Yiğit Şardan Düne lkadar haberi olmamasına rağmen kendini sorumlu hissetmiştir ve yapması gerekeni yapıp Onuru ile istifa etmiştir o kadar.

Ben de Vakıfım olaylara benim size dediğim Florya ve Kalamış konusunda meseleye o kadar da vakıf olmadığınız Size göre Kalamış bizimdi vs. vs. isterseniz mola bölümünde yazdıklarınızı bi okuyun derim. Konumuz bu değil Bize bu utnacı yaşatanşlar kovuldular Onların en üst yöneticisi ise durumdan haberi olmamamsına rağmen onurlu bi şekilde istifa etmiştir. Bazılarının 6 sene boyunca yaşattığı onca rezilliğe rağmen yapamadıklarını yaptı.

İnanabiliyomusunuz Koskoca 104 yıllık Galatasaray Spor Kulübü Ribery'i 100 bin dolar için kaybetmiştir ha durum öyle değilse daha da Vahim Koskoca Galatasaray Spor Kulubü HÜLLE de kullanılmıştır düştüğümüz küçüklüğe basitliğe bakarmısınız ve buna rağmen Kulübü bu duruma sokanlar pişkinlik yaparak Yiğit Şardan'ın yaptığını yapamadı. İşte bu yüzden Sayın Şardan ONuru ile istifa etmiştir.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="sühan cem":13nd2ret]Mithat bey bu durum konusunda ne yapılması gerekiyor sizden öğrenirsek sevineceğim şahsım adına.. "istifa yeterli değil" dediğinize göre, intihar geliyor aklıma ama başka bir bildiğiniz fikir varsa, onu da paylaşmanızı isteyeceğim

İstifa kurtuluş olmasın sakın,eğer yönetici olarak kalsa alacağı disiplin cezaları,kulüp ceza kurulundan alacağı cezalar sakın ömür boyu,spor yöneticiliğinden men olmasın.[/quote:13nd2ret]

İstifa etmiş olsa da bu dediğiniz cezalar çıakrsa, hepsinden ceza alacak. aynı şekilde, Maddi ceza da alabilir.

Murat Özaydınlı bu çim yumurta soslu koltukların olduğu maçtan sonra, sorumluları bulmak benim şeref sorunum olmuştur. Bulamazsam istifa ederim demişti. 2001 den beri murat özaydınlı'nın soruluları bulmasını, en azından şerefine sahip çıkmasını bekledik. bakın bir daha o olaydn bahseden bir medya mensubu gördünüzmü. (ki 4-4 lük maçta yaptıkları hala gözümün önünde). Türk sporunda sadece galatasaraylılara nasip olacak bir gururla yöneticimiz istifa etmiş. durum ne kadar üzücü de olsa, bunun gururunuda yaşıyorum ben. Yiit Şardan gibi GS'lılar varsın olmasın yönetim de. onlar yönetim de olmasa da takımının yanındadır. abdürrahimler, yiğitler,alp yalmanlar. var oldukça bu takım için her zaman ileriye bakacağız..

Senelerce koltuğa yapışıp klübü saçma sapan hayallerle rezil edip, klübün en sevilen isimleriyle taraftarın açmak uğruna onları harcayan liselilerin biricik sevgilisi, abisi ama Galatasaray klübünün gelmiş geçmiş en kötü başkanı olan Özhan abi hala klüpten ihraç edilmediyse hala abiyse eğer olaylardan bihaber olduğu Okan Çevik'in açıklamasıyla iyice netleşen Yiğit Şardan'a hiçbirşey olmaz merak etmeyin.

Klübün içindeki liseli etkinliği azalıyor diye hepiniz telaş içindesiniz ama Galatasaray Spor Klübü eninde sonunda bu kefeni yırtıp hem halkla hem de dünyayla bütünleşicektir.

Bu İstifa İle Yiğit Şardan,Galatasaray'lılığın Ne Demek Olduğunu Resmi Sitemizde'de Yazıldığı gibi Galatasaray'lılıktan nasibini almamış kimselere göstermiştir.Yiğit Şardan'ı sevmeyenlerde hep o koltukta gözü olan kişilerdir,Galatasaray adı üzerinden prim yapmaya çalışan kişilerdir,Şimdi ellerini ovuşturuyorlardır eminim bize bu olaylardan bir pay çıkarmı diye hiç merak etmesinler,Bu klüp Galatasaray'a gönülden bağlı olanlarındır.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Adnan Polat'a kumpas var bence.
Kesinlikle var.

Çünkü böyle saçma bir davranış'ı kimse yapmaz,uyduruk bir hazırlık maç'ı için böyle bir şey yapmak için insan'ın biraz akli dengesi yönünden sorunlu olması lazım.Bu olay'ın başka açıklaması yoktur yapılan kesinlikle Adnan Polat yönetimine karşı kumpasdır.

Çünkü Projeler birbiri ardına hayata geçiriliyor,Stad İnşaat'ı yeniden başlamış,Klüp sınıf atlayacak bunu görenler çok rahatsız oldu ve düğmeye basıldı.