Yine Murat Hoca'yı İstifaya Çağırıyoruz!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: Yİne Murat Hoca'yı İstifaya Çağırıyoruz!!!

Bravo Yiğit ŞARDAN ve Hakan AYDINOL... Erman KUNTER'e demediğinizi bırakmadınız, Murat ÖZYER'i takımın başında tutmayı başardınız.. Eseriniz Tebrikler.. 3.sezon ve büyük paralar. İsimli oyuncular.. Bu şube bu kadar yatırımı koç'a bu kadar tölaransı daha önce görmedi.. Halil ÜNER'e 3 sene tahammül ettik demeyin sakın, o zaman ne para ne de Halil Üner'in işine son verecek bir merci vardı... Genel sekreterimiz ile beraber hareket edip kendini sağlama almıştı. Yanii meydan boş olduğu için Halil Üner sendromunu yaşadık.. Yapılanmadan bahsediyoruz 3 sezonun yarıladık.. Bu sonuç şaka gibi bu kaybettiğimiz takımın ismini bize fark atana kadar bilen varmıydı acaba..

Ama asıl sezon sonunu merak ediyorum....
Yönetim ve forumda gerçekleri göremeyen arkadaşlar yine ne mazaret üretecekler.. Sakatlıklar, yetersiz kadro, ödenmeyen paralar, hakemler, tribünlerin boş kalması, bizden çok pahalı kadrolar...

Şerefli 4.lükleri başarı saymaya devam edin. Ucuz edebiyatlara, kahvaltılara kanmaya devam edin. Ondan sonra şube büyüyormuş gibi gözükürken, yerimizde saymaya devam ediyoruz.. Fenerbahçe Ülker merdivenleri 1'er 1'er çıkıyor. Bu sponsorluk tiyatrosunu, sponsorun adamlarına iş bulma tiyatrosunu izliyoruz.. Kocaman bir bravo...

Saygılarımla,

Not: Mithat Kardeşim bir diğer istifa forumundan kendi yazımı alıntı yaptım.. Yanlışmı düşünüyorum acaba ne dersin?

Zihni Öztürk' Alıntı:
Bravo Yiğit ŞARDAN ve Hakan AYDINOL... Erman KUNTER'e demediğinizi bırakmadınız, Murat ÖZYER'i takımın başında tutmayı başardınız.. Eseriniz Tebrikler.. 3.sezon ve büyük paralar. İsimli oyuncular.. Bu şube bu kadar yatırımı koç'a bu kadar tölaransı daha önce görmedi.. Halil ÜNER'e 3 sene tahammül ettik demeyin sakın, o zaman ne para ne de Halil Üner'in işine son verecek bir merci vardı... Genel sekreterimiz ile beraber hareket edip kendini sağlama almıştı. Yanii meydan boş olduğu için Halil Üner sendromunu yaşadık.. Yapılanmadan bahsediyoruz 3 sezonun yarıladık.. Bu sonuç şaka gibi bu kaybettiğimiz takımın ismini bize fark atana kadar bilen varmıydı acaba..

Yönetim ve forumda gerçekleri göremeyen arkadaşlar yine ne mazaret üretecekler.. Sakatlıklar, yetersiz kadro, ödenmeyen paralar, hakemler, tribünlerin boş kalması, bizden çok pahalı kadrolar...

Şerefli 4.lükleri başarı saymaya devam edin. Ucuz edebiyatlara, kahvaltılara kanmaya devam edin. Ondan sonra şube büyüyormuş gibi gözükürken, yerimizde saymaya devam ediyoruz.. Fenerbahçe Ülker merdivenleri 1'er 1'er çıkıyor. Bu sponsorluk tiyatrosunu, sponsorun adamlarına iş bulma tiyatrosunu izliyoruz.. Kocaman bir bravo...

Saygılarımla,

Not: Mithat Kardeşim bir diğer istifa forumundan kendi yazımı alıntı yaptım.. Yanlışmı düşünüyorum acaba ne dersin?

Çok doğru yazmışsın Zihni eline,kalemine sağlık.Konudan bi haber kişiler bilmeden atıp tutyorlar.Buişi bilen insanların ellerine bırakmaları lazım.Obilen kişlerde asla Murat ÖZYER'le çalışmaz.Zaten hoca bu gün bıraksa şu an ona kimse teklif bile götürmez.Kendiside bunun bilincinde,o yüzden bırakmıyor.Nede olsa ekonomik kriz var!!!!

Polyannalar gelmemiş daha başlığa hayret :) acaba biraz olsun utanç duyuyorlar mı Galatasaray basketbol takımının şu an bulunduğu konumdan ?yoksa Murat hoca'ya desteğe devam mı diyorlar ? ( dikkat Murat hoca'ya destek Galatasaray'a değil)

http://webarsiv.hurriyet.com.tr/1999/11/06/155001.asp

tuğrul demir benim abim olmadığı için ben eleştirebiliyorum...telekom maçında ne olursa olsun sahaya atlayıp maçın hakemi erşan kartalın boğazını sıkan bir yöneticiyide savunamam yani en azından kararlar yanlış dahi olsa galatasarayı yöneticisinin çözümü bu olmamalı idi.

ve nacizane bir görüş yalçın granit bu ülkede basketbolu bilen 3 5 duayenden birisidir ve göreve geldiğinde o dönem özellikle altyapıya inanılmaz önem vermişti ama ona bu desteği vermeyenlerinde kimler olduğu
ve onun neden istifa ettiği de malum

nese konu zaten bu değildi

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Ne Murat hocaymış be ! Bırakıp gitsede artık bu sene ligde kupada ve avrupada şampiyon olsak ! Gider gitmez herşey mükemmel olacak zaten, takım kendine gelecek ve bütün maçları kazancağız. Buradan bir koç belirleyip çıkarsak bile şimdikinden daha iyi olur takım.

Bu takımda ciddi organizasyon değişikliği gerekiyor. Büyük düşünen bir ekip kurulmalı herşeyiyle ve bu değişimin içinde Murat Özyerde olmalı ama sadece dönüp dolaşıp herşeyin sürekli tek suçluymuş gibi Murat Özyere getirilmesini bünyem kabul etmiyor hiç kusura bakmayın !

********* Yıldızlı İmza ********** Kesinlikle katılıyorum.

Zihni Öztürk' Alıntı:

Saygılarımla,

Zihni Kardeşim, durumu o kadar güzel izah etmişsin ki, yazını büyük bir zevkle okudum. Böyle büyük bir kulüp neden bu kadar yanlış bir şekilde yönetilir anlama veremiyorum. Zaten birileri anlam verebilse sorunlar çoktan çözülürdü.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Polyannalar gelmemiş daha başlığa hayret :) acaba biraz olsun utanç duyuyorlar mı Galatasaray basketbol takımının şu an bulunduğu konumdan ?yoksa Murat hoca'ya desteğe devam mı diyorlar ? ( dikkat Murat hoca'ya destek Galatasaray'a değil)

Kaan kardeşim Polyannacılar artık bu oyunu oynamak sıkıldılar. Çıkmaya cesaretleri kalmadı. Son sözün ne kadar doğru Murat Hoca'ya destek Galatasaray'a destek değildir. İkiside ayrı şeyler. Galatasaray'ımıza desteğimiz sonuna kadar sürecek ama Murat Hoca'ya destek için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Selçuk kardeşim : niyetim ne ortalığı karıştırmak, ne hizipçilik yapmak, buna inan lütfen. perşembe'nin gelişi, çarşamba'dan bellidir. biz burada Murat hoca'yı eleştirirken kıstasımız her zaman oynattığı oyundu. ama savunan arkadaşlar, her zaman klişe hareketler ve klişe laflar ile Galatasaray'ı değil, sadece Murat hoca'yı savundular, benim tepkim buna. tamam, bu takımın 5 kuruş parası olmaz, transfer yapamazsın, takımın başıda yine Murat hoca vardır, her maç 30 sayı yersin ama mücadele edersin, elinden gelen budur, küme de düşsen, bu büyük taraftar arma'yı bırakmaz hiçbir zaman .ama öyle bir şey ki: 11 milyon dolar harcanmış, dünya'nın haline bakıyorsun, onu geçtim, işçi bulma kurumuna ekim ayında 120 bin insan başvurmuş... bu paraların sokağa atılmış olması benim kanıma öyle bir dokunuyor ki inanamazsın. bu paralar bizim cebimizden çıkıyor. çakıl taşı değil bunlar !

Beyler ben bu güne kada Murat hocayı savundum polyannacılardan kastettiğiniz bensem buradayım. Bazıları gibi her şeyden Murat hocayı sorumlu tutmadık ortaya çıkmak için mağlubiyet beklemedik çünkü bizim amacımız Murat özyere saldırmak değil biz iyi günde tebrik ettik kötü günde yanında olduk hala meselenin Murat Özyer meselesi olduğunu zanneden sığ düşünceli insanlar var Galatasaraın başında kim varsa destekleriz ki Murat Özyer Duruşuyla Galatasaraylılığıyla bu desteği haketmiştir zaten.

Şimdi diyorumki ben bazıları gibi sadece mağlubiyetlerde hortlamadım yeri geldi takımla deplasmana gittim faturalarımı ödeyememe pahasına, diyorumki bu takım organizasyonunda oyucusundan hocasına yöneticisinden sponsoruna kimler sorumlu ise gerekeni yapmalıdır, bu takımda kan değişimi şart olmuştur artık.

Bol keseden atıp tutmayı biliyoruz şu organizasyonun başına Messina gelirmi sanıyosunuz geleceksede öyle biri gelmelidir bu iş Erman Kunterle Halil Üner falan olacak işler değil. Şunu Kafanıza sokun artık bir tek Murat hoca sorumlu olamaz bu gidişattan.

Hangi duruş Şamil.Bir söylesnde bizde bilsek!!! pardon sezon başı kapı kapı dolaşıp kulis yapmak ne zamandan beri Galatasaray'lı duruşu oldu.Yapmayın hocayı savunacağız diye koskaca bir camiayı bu kadar düşürmeyin.Adam gibi adam nasıl olur bize bunu Ertuğrul SAĞLAM çok iyi gösterdi.

Erdem Akkaş' Alıntı:
http://webarsiv.hurriyet.com.tr/1999/11/06/155001.asp

tuğrul demir benim abim olmadığı için ben eleştirebiliyorum...telekom maçında ne olursa olsun sahaya atlayıp maçın hakemi erşan kartalın boğazını sıkan bir yöneticiyide savunamam yani en azından kararlar yanlış dahi olsa galatasarayı yöneticisinin çözümü bu olmamalı idi.

ve nacizane bir görüş yalçın granit bu ülkede basketbolu bilen 3 5 duayenden birisidir ve göreve geldiğinde o dönem özellikle altyapıya inanılmaz önem vermişti ama ona bu desteği vermeyenlerinde kimler olduğu
ve onun neden istifa ettiği de malum

nese konu zaten bu değildi

Biz dodonun neden ayrıldığını çok iyi biliyoruz kardeşim.Bu gazetede yazılanlar hikaye işin iç yüzü öyle değil.Didin bizi bırakıp hangi takıma gitti.Ve yanında kimleri götürdü? dodo istifa etti nereye gitti? bunlar hikaye ben gerçekleri yazsam ortalık karışır.

Mithat abi ben Murat Özyerin sezon başı kapı kapı dolaşıp kulis yapdığına inanmıyorum, Ayrıca görüyosun hocayı savunduğum falanda yok bırakması gerektiğini söylüyorum. Ama senin için diyebilirmiyiz bilmiyorum ama bazıları gibi tek sorumlunun Murat özyer olduğunu düşünmüyorum her şeyden önce doğru yönetilmiyoruz her şeyimiz tam olsa belki hocanın eksikleri göz önüne gelmez ama her şeyimiz eksik ben sizin bu kadar eksikliğin içinde bir tek Murat hocanın eksikliğini görmüyorum eksiklik ler neredeysse yanlışlar neredeyse düzeltilmeli. Gerçi ben çok inanmıyorum kendisine ama şu yapıda Murat Özyer isminin yerine ERMAN KUNTER gelse ne olacakki. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum. Ben senin kadar çok şey bilmiyorum abi ama ben hocanın duruşunu galatasaraylılığını beğeniyorum, Ertuğrul istifa etmiştir, Murat Özyer de çok sevdiği galatasarayını bırakmamak için BJK gibi bir takımı reddetmiştir, bekletmiştir, ben böyle bakıyorum Mithat abi olaya.

Olayı tek bir kişinin üstüne yıkmak demek hayata at gözlüğü ile bakmak demektir. Bu başarısızlığın altına imza atan kişiler acil olarak gerekenleri yapmak zorundadır. Murat hocamız tek başına o göreve gelmemiştir , onu oraya getirenlerde bunun hesabını vermek zorundadır. Bunların isimleri ve ünvanları bellidir zaten. Kaybedilecek bir seneye razıyım ama Galatasaray ruhunu kaybetmiş kişilerin hala pişkin tavırlarınla devam ettiğini görürsem işte o zaman tehlike çanları çalacak demektir. Yapılması gerekenler net ve açıktır. Galatasaray ruhunu kaybetmiş kişilerin bir an önce görevlerinden alınıp sağlıklı bir yapılanmaya gidilmesi zorunludur. Lütfen yorumlarımızı Galatasaray kişiliğimizden çıkmadan ve insanları rencide etmeden yaparsak daha iyi olacaktır.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Mithat abi ben Murat Özyerin sezon başı kapı kapı dolaşıp kulis yapdığına inanmıyorum, Ayrıca görüyosun hocayı savunduğum falanda yok bırakması gerektiğini söylüyorum. Ama senin için diyebilirmiyiz bilmiyorum ama bazıları gibi tek sorumlunun Murat özyer olduğunu düşünmüyorum her şeyden önce doğru yönetilmiyoruz her şeyimiz tam olsa belki hocanın eksikleri göz önüne gelmez ama her şeyimiz eksik ben sizin bu kadar eksikliğin içinde bir tek Murat hocanın eksikliğini görmüyorum eksiklik ler neredeysse yanlışlar neredeyse düzeltilmeli. Gerçi ben çok inanmıyorum kendisine ama şu yapıda Murat Özyer isminin yerine ERMAN KUNTER gelse ne olacakki. Ben bunu anlatmaya çalışıyorum. Ben senin kadar çok şey bilmiyorum abi ama ben hocanın duruşunu galatasaraylılığını beğeniyorum, Ertuğrul istifa etmiştir, Murat Özyer de çok sevdiği galatasarayını bırakmamak için BJK gibi bir takımı reddetmiştir, bekletmiştir, ben böyle bakıyorum Mithat abi olaya.
Öncelikle Murat hoca Beşiktaşı red etme gibi bir durum yok.Sevgili Şamil GALATASARAY'I ÇOK SEVSE ZATEN BIRAKIRDI.Ama yapamaz sebebi belli ben sana yüz yüze söylerim ama hala yanlış yolda iz sürüyorsunuz .Ben sezon başı kimle ne görüşmüş biliyorum.B u saatten sonra Erman gelse ne olur gelmese ne olur sezon yine kayıp!!! suçlular belli içlerinde en büyük suç da Murat ÖZYER'e ait.

Mithat bey , 3 başlıkta yazdığınız mesajları okudum. Sizden ricam bildikleriniz neyse paylaşmanız ve insanları bilgilendirmeniz. Sadece biliyorum demekle bu işlerin düzelmeyeceği belli oldu. Galatasarayı seviyorsak ve değer veriyorsak o kişilerin isimlerini ve yaptıklarını yazmanız farz olmuştur. Yoksa durum daha kötüye gidecektir.

Evet Mithat abi bişey biliyorisen anlat bizde bilelim, "Yapan kadar bilipde susanda sorumludur" aksi takdirde takımın gidişatında en az murat hoca kadar sorumlusunuz.

Cevdet Akay' Alıntı:
Mithat bey bir sorum daha var , eğer siz bu yönetimde olsaydınız bu yanlışlıkları yazacakmıydınız ?

Ben olsam tanıdığınız kadarıyla bilmeniz lazım çoktan istifa edip.Türbünde ki yerimi almıştım.

Arkadaşlar burda yazmam yakışık almaz Eyüp'le konuşup yine toplanalım siz sorun ben cevap vereyim.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":1ndoaoae]Mithat bey bir sorum daha var , eğer siz bu yönetimde olsaydınız bu yanlışlıkları yazacakmıydınız ?

Ben olsam tanıdığınız kadarıyla bilmeniz lazım çoktan istifa edip.Türbünde ki yerimi almıştım.

Arkadaşlar burda yazmam yakışık almaz Eyüp'le konuşup yine toplanalım siz sorun ben cevap vereyim.[/quote:1ndoaoae]
Mithat bey olay artık siz bizden çıktı , taraftarın herşeyi bilmesi gerekiyor. toplantı olduğunda da bazıları bize laf söylüyor. o yüzden bu ortamda paylaşmak en iyisi.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Selçuk kardeşim : niyetim ne ortalığı karıştırmak, ne hizipçilik yapmak, buna inan lütfen. perşembe'nin gelişi, çarşamba'dan bellidir. biz burada Murat hoca'yı eleştirirken kıstasımız her zaman oynattığı oyundu. ama savunan arkadaşlar, her zaman klişe hareketler ve klişe laflar ile Galatasaray'ı değil, sadece Murat hoca'yı savundular, benim tepkim buna. tamam, bu takımın 5 kuruş parası olmaz, transfer yapamazsın, takımın başıda yine Murat hoca vardır, her maç 30 sayı yersin ama mücadele edersin, elinden gelen budur, küme de düşsen, bu büyük taraftar arma'yı bırakmaz hiçbir zaman .ama öyle bir şey ki: 11 milyon dolar harcanmış, dünya'nın haline bakıyorsun, onu geçtim, işçi bulma kurumuna ekim ayında 120 bin insan başvurmuş... bu paraların sokağa atılmış olması benim kanıma öyle bir dokunuyor ki inanamazsın. bu paralar bizim cebimizden çıkıyor. çakıl taşı değil bunlar !

Kaan kardeşim ben senin yazdıklarına destek verdim zaten ve sana inanıyorum.

Cevdet Abi'nin dediği gibi olayı tek kişiye yıkmak çok yersiz. Perde arkasındaki iş güzarları kulüpten uzaklaştırmadığımız tadirde sonuç hep böyle hüsran olur. Giden bir sene olsun, seneye daha iyisini yaparrız. Galatasaarylılık ruhunu duruşunu kaybetmiş bu insanlar yönetimlerde olduklaı sürece tehlke çanları çalıyor demektir.

Mithat Abi'nin bildiklerini söylememesi doğru bir davranış bence. Her doğru Her yerde söylenmez. Herşeyin bir yeri ve zamanı olduğuna inanıyorum. Söylenecek birşeyler olsa zaten kendisi o bilgileri bizimleri paylaşır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...