Yine Murat Hoca'yı İstifaya Çağırıyoruz!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar yetersiz, her işi eline yüzüne bulaştıran birisi nasıl olurda bunca Fiyaskodan sonra hiç birşey olmamış gibi Camiasının içinde dolaşır inanılır gibi değil!!!

Yazık buralarda inat ederek, ileriki kariyerinide bitiriyor, zaten bu kadar emek harcanan, korunan bir hocanın ileride büyük takım almasıda imkansız, belki Alpella'ya gider!

Birileri sesimizi duysun artık!!!

Bu Şube Sahipsiz mi???

Mithat bey; sizi anlıyorum ama şunuda söylemek istiyorum madem söyliyecekleriniz çok önemli ve bu şubede olması gerekenler olduğu gibi gitmiyorsa bunun galatasaray taraftarınında bilmesi gerekli. Yönetimlerde kendilerine ona göre çeki düzen versin. Haksız mıyım Mithat Bey ?

Ramazan Görgün' Alıntı:
Mithat bey; sizi anlıyorum ama şunuda söylemek istiyorum madem söyliyecekleriniz çok önemli ve bu şubede olması gerekenler olduğu gibi gitmiyorsa bunun galatasaray taraftarınında bilmesi gerekli. Yönetimlerde kendilerine ona göre çeki düzen versin. Haksız mıyım Mithat Bey ?

Haklısın sevgili Ramazan ama maalesef o dediğin bizim için olmuyor.

Mithat Bey ; Ben nacizane çözümü buldum, oturup ağlayalım halimize çünkü yapılacak birşey kalmamış.Yada radikal karar alıp kangren olmadan tüm kolu kesmeliyiz. Nede olsa şeriatın kestiği parmak veya kol acımaz. Öyle değil mi ?

şöyle düşünelim Galatasaray intertoto kupasında avrupamın sıradan bir takımına 5-0 yenilseydi neler olabileceğini artık sizkarar verin onun için murat özyer istifa diyen arkadaşlara hak vermemek elde değil...

Murat Özyer'e insan olarak sevgim sonsuz ama artık kendisine yakışanı yapıp istifa etmesi gerekiyor bazı arkadaşlarında dediği gibi iyi insan olmak yetmiyor. Kendisi görevden alınmadan istifa ederse Galatasaray'a olan sevgisini birkez daha kanıtlamış olacak.

Yanlış anlaşılmasın Murat Özyerin Galatasaray'a olan sevgisinden şüphem yok..

Ferhat Güneş' Alıntı:
şöyle düşünelim Galatasaray intertoto kupasında avrupamın sıradan bir takımına 5-0 yenilseydi neler olabileceğini artık sizkarar verin onun için murat özyer istifa diyen arkadaşlara hak vermemek elde değil...

Peki bide şöyle düşünelim.O intertoto da ilk maçta Ali Samiyende 2-1 yendin.Orda da dakika doksan kendi kalene gol atıyosun.Eleniyosun.Şimdi burdaki suçlu hocamı yoksa kendi kalesine gol atan oyuncmu.Aynı şey Murat Hoca içinde geçerli.Tamam hataları var ama bütün malubiyet in onun üstüne yüklenmesi sinirleri bozuyor ne yapayım. !

Re: Yİne Murat Hoca'yı İstifaya Çağırıyoruz!!!

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Ne Murat hocaymış be ! Bırakıp gitsede artık bu sene ligde kupada ve avrupada şampiyon olsak ! Gider gitmez herşey mükemmel olacak zaten, takım kendine gelecek ve bütün maçları kazancağız. Buradan bir koç belirleyip çıkarsak bile şimdikinden daha iyi olur takım.

Bu takımda ciddi organizasyon değişikliği gerekiyor. Büyük düşünen bir ekip kurulmalı herşeyiyle ve bu değişimin içinde Murat Özyerde olmalı ama sadece dönüp dolaşıp herşeyin sürekli tek suçluymuş gibi Murat Özyere getirilmesini bünyem kabul etmiyor hiç kusura bakmayın !

Aynen budur bu mantıkla devam edersek ben koruyanlardanım.Bu kadar aşırı saldırı haketmiyor.Birşeyler değişmeli ancak tek değişen Murat Hoca olmamalı.

Re: Yİne Murat Hoca'yı İstifaya Çağırıyoruz!!!

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Önder Çiçekoğlu":25hjf98s]Ne Murat hocaymış be ! Bırakıp gitsede artık bu sene ligde kupada ve avrupada şampiyon olsak ! Gider gitmez herşey mükemmel olacak zaten, takım kendine gelecek ve bütün maçları kazancağız. Buradan bir koç belirleyip çıkarsak bile şimdikinden daha iyi olur takım.

Bu takımda ciddi organizasyon değişikliği gerekiyor. Büyük düşünen bir ekip kurulmalı herşeyiyle ve bu değişimin içinde Murat Özyerde olmalı ama sadece dönüp dolaşıp herşeyin sürekli tek suçluymuş gibi Murat Özyere getirilmesini bünyem kabul etmiyor hiç kusura bakmayın !

Aynen budur bu mantıkla devam edersek ben koruyanlardanım.Bu kadar aşırı saldırı haketmiyor.Birşeyler değişmeli ancak tek değişen Murat Hoca olmamalı.[/quote:25hjf98s]

O zaman kulübün ismini MÜLKER olarak değiştirelim ne dersin.Şu an hedef o başka bir değişiklik olması söz konusu bile değil.Hala hocayı bir şekilde korumak için senaryo yazıyorsunuz.

Mülkerspor yapmanın gereği yok.
İlerleyen zamanlarda Lisespor yaparız sizin istediğiniz gibi olur, dedelerimize de uğraşacak iş çıkar.
Benim bir tek sorum olacak size;
Galatasaray maçları kaybettiği zaman seviniyor musunuz?Ben haklı çıktım ve Murat Özyer kötü antrenör diye seviniyor musunuz?
Mithat Abi siz burada yokken, abiniz Radyospor'da Murat Özyer'i kötülememişken ben yetersiz olduğunu, istifa etmesini söyledim.Çünkü adamın hedefleri küçük.
Ancak hedefleri kim koyar önce buna bakmak lazım?
Hedefleri antrenörler mi koyar, yönetimler mi?
Fb ne yaptı 2005'te başlangıç yaptı ve 2007'de şampiyon olacağız dedi, bunun üstüne koya koya gitti ve Semih ve Mrsiç gibi oyuncuları pişire pişire getirdi.
Bizim 3 yılımıza bakınca sürekli iç kavgalar birbirini çekememezlikler yaşadık.

Şimdi bugun Murat Özyer gitse yarın Popoviç gelse ne değişecek ki?
Sonuçta büyük bir kumar oynanıldı ve bu kumardan mağlup ayrıldık bunun tek suçlusu Özyer değil çünkü asıl hata saha içnde değil.
Oyuncuların hiç kabahati yok öyle mi?
Yönetimin hiç kabahati yok öyle mi?
Başarı oyunculrın başarısızlık antrenörlerin olmaması gerekir.
Geldiğimiz noktada bir kan değişiminden öte yeniden yapılanmak şart.
Hatta mümkünse Zizic-Milo-MS gönderilip yerlerine Owens-Gaines-iyi bir guard alınsın, yapılacak türk transferlerle gene kafaya oynarız.
Buradaki en büyük suçlu hoca değil, kafasını oyuna vermeyen oyunculardır.
Biz ruhtan bahsetmeye devam edelim, Ey Galatasaray Ruhu gelirsen 3 kere tıkla....

Basketbol kulubü olmadığımız her yerimizden belli. Her kusurumuz için konular açılıyor, günü geliyor hocaya günü geliyor yönetime, oyuncuya , birbirimize saalayıp duruyoruz. organizasyon olarak hazır değiliz daha önemlisi kafa olarak değiliz.

her sene değişen kadro, sponsor entrikaları, idari yetersizlikler, taraftarın ilgisizliği, elalemin salonunda kiracılık... saymakla bitmeyen, yıllardır tartışılan ama çözüm bulunamayan gerçeklerimiz.

eğer tüm bunlar murat hocanın gitmesiyle çözülecekse vurun kellesini gitsin!

Tamam Murat Hoca'nın büyük hataları vardır,her ne kadar kişiliğini beğensemde artık gitmesinin zamanı gelmiştir.Ama herşeyi hocaya yıkmak yanlıştır.Galatasaray'ın oyuncularının bir çoğundada mücadele isteği,hırs vb gibi şeyler yoktur.Tamam Murat Hoca gitsin ama sadece Murat Hoca'nın gitmesiyle takım düzelmeyecek.

Uefa kupasını aldığımız dönemde hatırlayın Hagi nasıl mücadele ediyordu.. yıldız, takımın beyni, herşeyi. takımın başında kim vardı ? Fatih Terim. Murat hoca rotasyon'dan, taktikten, basketbol'dan zerre kadar anlamıyor. bari şu işi yapsın da bir hayrı dokunsun. oynatsın basketbolcuları.

Burak Barut' Alıntı:
Mülkerspor yapmanın gereği yok.
İlerleyen zamanlarda Lisespor yaparız sizin istediğiniz gibi olur, dedelerimize de uğraşacak iş çıkar.
Benim bir tek sorum olacak size;
Galatasaray maçları kaybettiği zaman seviniyor musunuz?Ben haklı çıktım ve Murat Özyer kötü antrenör diye seviniyor musunuz?
Mithat Abi siz burada yokken, abiniz Radyospor'da Murat Özyer'i kötülememişken ben yetersiz olduğunu, istifa etmesini söyledim.Çünkü adamın hedefleri küçük.
Ancak hedefleri kim koyar önce buna bakmak lazım?
Hedefleri antrenörler mi koyar, yönetimler mi?
Fb ne yaptı 2005'te başlangıç yaptı ve 2007'de şampiyon olacağız dedi, bunun üstüne koya koya gitti ve Semih ve Mrsiç gibi oyuncuları pişire pişire getirdi.
Bizim 3 yılımıza bakınca sürekli iç kavgalar birbirini çekememezlikler yaşadık.

Şimdi bugun Murat Özyer gitse yarın Popoviç gelse ne değişecek ki?
Sonuçta büyük bir kumar oynanıldı ve bu kumardan mağlup ayrıldık bunun tek suçlusu Özyer değil çünkü asıl hata saha içnde değil.
Oyuncuların hiç kabahati yok öyle mi?
Yönetimin hiç kabahati yok öyle mi?
Başarı oyunculrın başarısızlık antrenörlerin olmaması gerekir.
Geldiğimiz noktada bir kan değişiminden öte yeniden yapılanmak şart.
Hatta mümkünse Zizic-Milo-MS gönderilip yerlerine Owens-Gaines-iyi bir guard alınsın, yapılacak türk transferlerle gene kafaya oynarız.
Buradaki en büyük suçlu hoca değil, kafasını oyuna vermeyen oyunculardır.
Biz ruhtan bahsetmeye devam edelim, Ey Galatasaray Ruhu gelirsen 3 kere tıkla....
Öncelikle ağzında bir lise gidiyor.Öncelikle bu kulübü kimlerin kurduğuna bak

İkincisi bana laf atmışsın sen yokken ben vardım muhabbeti o da yanlış dahası abime laf atıyorsun onla beni karıştırma vereyim numarasını varsa kozun onla paylaş.Benim üstümden abime giydirmene izin vermem.

Bak ne kadar kolay yamışsın hemen transfer yapıyorsun !! saydığın bütün oyuncuları getiren ve gönderen kim ? yeni transfer yapılacakmış.Sen değilmiydin sene başı bu takım guardsız oyunu mükemmel oynar diyen.

Ne oldu bırakın bu işleri liseli veya lisesiz olmak hiç bir zaman suç değildir.

Hala suçluyu başkası göstermeye çalışıyorsunuz.Ayıp beyler çıkın cesaretiniz varsa biz yanlış yaptık,hatalıyız diyebilmeniz lazımken habire bahane bahane!! yok yenilince seviniyormuşum ,yok yine haklı çıktığım için övünüyormuşum.Sor bakalım beni tanıyanlara ben ne hissediyormuşum??? Demek mrsıçi fener pişirdi öylemi!!!bu nasıl basketbol bilgisi dahası semih fenere gelmeden önce eurolig'de oynuyordu zaten fener nerde yetiştirdi.Bunları hangi fırında pişirdi.Yaşın itibariyle sana sempatiyle bakıyorum ama bazen gerçekten çizmeyi aşıyorsun.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Uefa kupasını aldığımız dönemde hatırlayın Hagi nasıl mücadele ediyordu.. yıldız, takımın beyni, herşeyi. takımın başında kim vardı ? Fatih Terim. Murat hoca rotasyon'dan, taktikten, basketbol'dan zerre kadar anlamıyor. bari şu işi yapsın da bir hayrı dokunsun. oynatsın basketbolcuları.

Kaan,

Murat Hoca nasıl oluyorda Ülkerspor'un 13 sene asistan koçluğunu yapıyor, NBA kamplarında Dünya'nın en iyileriyle çalışmalar yapıyor? Hatta Miathat abi diyor Beşiktaş ve Efes Pilsen istiyordu diye. Murat Hoca basketbolu bilmiyor diyelim kimse mi bilmiyor? Yada sadece siz biliyorsunuz?

Murat Özyer şu durumda bırakmalıdır ama bütün ömrünü basketbola harcayan bir insana karşı saygımızı kaybetmeyelim.

Tamam da Kerem, 3 senedir Galatasaray'a bir şey veremedi, hep aldı, hep aldı. bunu neye bağlamak gerekiyor ? ben başka bir neden bulamadım. ayrıca 13 sene asistan koç olarak kalmak bir maharet olmasa gerek.
basketnol'dan anlamıyor demek, onu saymadığımız anlamına gelmemeli.

Öncelikle ağzında bir lise gidiyor.Öncelikle bu kulübü kimlerin kurduğuna bak

Bu nasıl mantıktır abi, Liseliler kurdu, lisenin içinde kuruldu ancak halkın bu takım halk büyüttü, lise de 200 kişi toplanıp kombine bile almayan lise mi kurdu bu takımı yoksa ALİ SAMİ YEN ve arkadaşları mı kurdu.Emin olun kurulduğu yer hiç önemli değil, kimin olduğu önemli bu klüp bizim.

[
İkincisi bana laf atmışsın sen yokken ben vardım muhabbeti o da yanlış dahası abime laf atıyorsun onla beni karıştırma vereyim numarasını varsa kozun onla paylaş.Benim üstümden abime giydirmene izin vermem.

Size neden laf atayım ben sadece geçmişte burada olmadığınız için eksik olan bilgilerinize katkı da bulunmak istedim, yazılarımın içinde asla saygısızlık yaptığım bir şey yoktur ki Kaan Abi'ye hiç böyle birşey yapmam kendisini tanımasam bile buraya yazılarından ne kadar tatlı birisi olduğu belli oluyor.Lütfen tatlı lafında da birşey aramayın.

Bak ne kadar kolay yamışsın hemen transfer yapıyorsun !! saydığın bütün oyuncuları getiren ve gönderen kim ? yeni transfer yapılacakmış.Sen değilmiydin sene başı bu takım guardsız oyunu mükemmel oynar diyen
.

Transfer yapmadım burası Fm oynanılan yer değil sadece istikrar sağlansaydı o oyunculara onlara yapılacak eklemelerle çok başarılı olunurdu demek istedim ancak siz ne anladınız blmiyorum.
Geçen sene bu insanları beğenmeyip Javtokas, Domercant 1 Haziran diyen de sizdiniz.
Belki de bu sene içinde en büyük şaşkınlığım Marshall oldu geldiğine çok sevinmiştim ve çok umutluydum ancak günler geçtikçe basketbolda uzaklaştı ve kendine güveni kayboldu, hala şaşkınım bu konuda ne derseniz haklısınız.

Ne oldu bırakın bu işleri liseli veya lisesiz olmak hiç bir zaman suç değildir.

Hala suçluyu başkası göstermeye çalışıyorsunuz.Ayıp beyler çıkın cesaretiniz varsa biz yanlış yaptık,hatalıyız diyebilmeniz lazımken habire bahane bahane!! yok yenilince seviniyormuşum ,yok yine haklı çıktığım için övünüyormuşum.Sor bakalım beni tanıyanlara ben ne hissediyormuşum???

Liseli lisesiz olmak bizim için önemli değil, siz liseliler için çok önemli bunu sende biliyorsun Mithat Abi.
Adnan Polat başkan oldu diye liseli bir başkan olmadı diye eminim ki tüm liselilerin içi cız etmiştir.
Biz yanlış yapmadık, biz yeniden yapılanma merakında ve arayışındayız, yönetim sizi bu yapılanma için layık görmedi bence sorunu burada arayın neden bize vermedilerde Ülkerle devam ettiler.
Tüm suçu başkasında aramak yerinde sizin ve oluşumunuzda neden aramıyorsunuz ?
Üzülme sevinme olayına gelince Mağlubiyette ilk siz buradasınız galibiyette en son gelip kazandık tebrik ederim gibi ilerde kendinize koz olarak kullanacak yazı yazıp gidiyorsunuz.Koz oalrak derken olay belli, başarılı olunca tebrik ediyorum diyorsunuz.

Demek mrsıçi fener pişirdi öylemi!!!bu nasıl basketbol bilgisi dahası semih fenere gelmeden önce eurolig'de oynuyordu zaten fener nerde yetiştirdi.Bunları hangi fırında pişirdi.Yaşın itibariyle sana sempatiyle bakıyorum ama bazen gerçekten çizmeyi aşıyorsun

Mrsiç Fenerbahçe'ye gelmeden önce bu denli savaşcı mıydı, bu denli asist yapar mıydı, bu denli takım için oynar mıydı? Yoksa istatistik için mi oynardı.Aydın Örs onu takım içine adapte etmedi mi.Set dışında şut attığında oyundan almadı mı?Pişirmek için illa genç mi olması gerekir bu oyuncunun.Onu takıma adapte ederek onu Fb'nin bir parçası yaparak pişirdi.

Semih Erden Daçka'dan Partizan'a kaçtı 4 sene imzaladı Hülle yoluyla Fener'e geldi Semih 86 doğumlu bir oyuncu 2004 yılında Partizan'a gitti, 17 yaşında Fb'ye geldi geldiği ilk zamanlarda hepimiz onunla dalga geçerdik, bazılarımız hala geçiyor olmasına rağmen 4 senedeki kaydettiği gelişimle bunu Fb pişirmiş olmakta.
Bende size her zaman saygı duyuyorum ancak ben herşeyi biliyorum sen ne biliyorsunda konuşuyorsun tarzı yorumlar yapmanız size hiç yakışmıyor.
Ben bir Galatasaray Taraftarayım ve gördüklerimi, duyduklarımı, bildiklerimi buraya yazar ve anlatırım.
Bu site epeydir var hatta sizin klüpte görev aldığınızda da vardı keşke o zamanlar da buraya geliyor olsaydınız...

Not:Yazılarımın hiç bir kelimesinde saygısızlık, giydirme gibi ifadeler kullanacağız kelime yoktur.Sadece uyuyan ve uyuttuklarınızı gözünüzü açmaya çalıştım.

Bu arada bakıyorum da yeni takıntınız Yiğit Şardan olmuş.
Neden acaba sizi ve oluşumunuzu klüpten içeri sokmadı diye mi ?Yoksa liseli değil diye mi?

Saygılar sunuyorum.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Tamam da Kerem, 3 senedir Galatasaray'a bir şey veremedi, hep aldı, hep aldı. bunu neye bağlamak gerekiyor ? ben başka bir neden bulamadım. ayrıca 13 sene asistan koç olarak kalmak bir maharet olmasa gerek.
basketnol'dan anlamıyor demek, onu saymadığımız anlamına gelmemeli.

Kusura bakma ama adam bütün gününü bu spora harcıyor. Beğenmeseniz de eleştirilerinizi başka yönden yapmalısınız. Asistan koçların basketbolda ne kadar önemli olduğunu bizzat biliyorum. Rakipleri analiz edip asıl koça sunan odur, kendi takımını saha içinde analiz edip asıl koça sunan odur. Bunu basketboldan anlamayan biri yapabilir mi? Yada Ülkerspor gibi bu spora milyonlar döken bir firma neden basketboldan anlamayan biriyle çalışsın? Yada Mithat abinin dediklerini tekrarlıyorum neden sene başında Beşiktaş ve Efes Pilsen'e gitmek zorunda olsun. Eleştiri yapmakta haklısın ama izlediğin yöntem yanlış. En azından şunu biliyorum ki (ondan öğrenmedim) Dünya'nın bütün liglerini takip eden, her ligden birçok oyuncu hakkında bilgi sahibi olan bir insan kendisi. Bunu bana hocayla anlaşamayan birinin söylediğini de belirtmek istiyorum.

haklısın ali erdem suç sadece murat hocada değil zihniyetin değişmesi gerekiyor ancak murat hocayla da devam edilmesi konusunda bir umut işığı göremiyorum.. avrupanın sıradan takımlarından deplasmanlarda 20 sayının aşağısında yemeyen takımın hocasıda yönetimimiz gibi masum değildir..takımımız ligde başarılıda olabilir ancak önemli olan futbol takımımızın 89 da,2000 de ve tekerlekli sandalye takımımızın kazandığı kıtalararası kupası gibi avrupa veya dünyada başarıdır..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...