Yine Murat Hoca'yı İstifaya Çağırıyoruz!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu dakikadan sonra Murat Özyer ve GALATASARAY için en hayırlısı Murat hocanın bu kadarmış deyim daha fazla illallah ettirmeden istifa etmesidir.
Yanlız söylenenler çok doğru ciddi bir organizyon yapılanmasına gidilmeli.Ahmet Dedehyırda dahil olmak üzere ciddi şekilde deri değiştirilmeli.Tek suçlunun Özyer olmadığı kanaatindeyim burada bir sorun yok ama bu kadronun sorumlusu,geçen seneki kaadronun dağıtılmasının ve bu kadronun aldığı başarısızlığın soorumlusu Özyer'dir.Organizasyonun başarısızlığı ise biraz daha yukarlarda. fakat ben bu listenin en tepesine ülker grubu'nu koyuyorum.

İstifa etmeyecek bu belli mağlubiyetlerden sonra çıkıcak sorumluluğu üstüne alıcak (her zamanki gibi) Keşke Biraz Ertuğrul sağlam'ı örnek alsa kendine. Gerçektende adam gibi adam Ertuğrul sağlam

Ilgın Karagoz' Alıntı:
murat hoca ne zaman önemli bir maçı kazandırdıki içimden hep küfür edesim geliyor :oops:
Maç kazanılmışsa oyuncuların başarısıdır, kaybedildiyse hocanın başarısızlığıdır.

Not: İçinden geçenleri forumda dışa vurmanı hiç tavsiye etmem.

Mustafa Kaya' Alıntı:
Herşey bizim istediğimiz gibi olsaydı ...
Mustafa sende şu tutumundan vazgeçmeyi denesen.

-Kerem Tunçeri'yi istiyoruz...
-Her isteyene veriyorlar mı?

-Herşey istediğimiz gibi olsaydı...
Galatasaray taraftarı sadece maçlara giden ve sürekli destek veren bir taraftar değildir, olmamalıdır. Tabiki takıma destek verip, arkasında durması gereklidir. Ama bunun uğruna kör gibi davranmamak gerekir.

Murat Hoca'yı bende severim. Ama artık bu takıma daha fazla vereceği birşey yok benim gözümde. Bu kadroyu Murat Hoca kurdu ve olmadı. Murat Hoca'ya 3 sene gerekli şanslar verildi ama olmadı. Artık daha fazla ısrar etmenin anlamı yok...
Bu tip konuları fazla yazan biri değilim. Ama Murat Hoca'nın artık bize daha fazla birşey veremeyeceğini düşünerek artık bırakmasının hem bizim hem de kendisi için iyi olacağı görüşündeyim...

Sevgili Burak öncelikle bizi kulüpten içeri sokmamak gibi bir durum asla olmaz!!!ısrarla belirtiyorum olamaz.Yiğit bey konusunda yanlış bir bilgiye sahipsin, hemen düzeltmek istedim.Kendisi orta okulu bizim lisemizde okumuş daha sonra robertli olmuştur.Akabinde kendisiyle ilgili hiç bir takıntım yoktur.Sizler hocayı kurtarmak için başka kisileri ararken bende şube de yetkili isimleri verdim.Hepsi bu !!!! tekrar söylüyorum liseliler senin dediğin gibi öyle 200 kişi değildir.Anti parantez şu an ki başkanımızı seçen de yine liselilerdir..Rakibi liseli olmasına rağmen sizin beğenmediğiniz ,Özhan bey(abi) sayesinde seçilmiştir.

Bu forumda yazıp çiziyoruz ve adabıyla tartışıyoruz.Yalnız uslüb konusunda biraz daha dikkatli olunması lazım.Hala bizi layık görmedi gibi laf ediyorsun bu tarz söylemler yanlış ve kırıcı ,evet bizim için liseli olmak bir ayrıcalıktır.Bu ayrıcalığı yaşarken dışarıya belli etmez kendi içimizde yaşarız ,bu yalnızca spor kulübü için değil iş dünyamızla da ilgilidir.

Ben galibiyettede burdayım, mağlubiyettede sen beni başkalarıyla karıştırdın galiba !!!! senin üç senidir savunduğun bütün argümanları burda bir,bir çürüttüm ama hala bahaneler üretmeye devam etmeyi kendinize maharet sayıyorsunuz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Murat Özyer şu durumda bırakmalıdır ama bütün ömrünü basketbola harcayan bir insana karşı saygımızı kaybetmeyelim.

çok güzel konuşmuşsun kerem tebrik ediyorum. bazen eleştiriler o kadar artıyor ki artık insanların gururlarına dokunacak hale geliyor

Çürüttün mü abi gerçekten?
Benim yazdığım yazıyla hiç alakası olmayan bir yazı yazdın bana.
Kırıcı olmak istemedim kusura bakma sadece merak ettiklerimi sordum.
Neden siz değilsiniz dedim?
Ondan snra Mrsiç ve Semih dedim.
Liseliler neden kendilerine ayrılan tribünleri dolduramadı diye ekledim.
Bana sorarsanız çürütmediniz, çürütemedeniz hiç birşeyi.Çünkü ben sorunlarınızın kişisel mi yoksa sadece bir taraftar olarak mı olduğunu çözemeyenlerdenim.
Yazılarımda gerçekten saygısızlık yapmak amaçlı yazmıyorum :)
Beni bilirsin Mithat abi savunacağım şeyi savunurum ancak ağır konuşmam, kendimden yaşça büyüklere hiç bir zaman konuşmam.
Sizde bilirsiniz liseli olarak,sizin lisede sizden 1 dönem üstte olanlara bile abi diyen bir okulsunuz. Biz her ne kadar orada okuyamasakta hiç değilse Galatasaray Terbiyesi bize bunu gerektirir yazılarımda saygısızlık yapmak amacı gütmüyorum şimdiden kusura bakmayın ve lütfen öyle algılamayın.

tamamı 2. hatta 3. sınıf amerikalılardan oluşan adı araba markasına benzeyen belçika ekibinden 31 sayı fark yemek düşündürücü...adeta dalga geçtiler bi ara o kadar abarttılarki oley çekmeye başladılar...bu saatten sonra hocanın degişmesi falan önemli degil zihniyet degişmeli...ayrıca adamlar 18.000 kişilik bi kasaba takımı ve salonları full e yakındı buda seyirci açısından düşündürücü...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":3ll8tlhb]Herşey bizim istediğimiz gibi olsaydı ...
Mustafa sende şu tutumundan vazgeçmeyi denesen.

-Kerem Tunçeri'yi istiyoruz...
-Her isteyene veriyorlar mı?

-Herşey istediğimiz gibi olsaydı...
Galatasaray taraftarı sadece maçlara giden ve sürekli destek veren bir taraftar değildir, olmamalıdır. Tabiki takıma destek verip, arkasında durması gereklidir. Ama bunun uğruna kör gibi davranmamak gerekir.

Murat Hoca'yı bende severim. Ama artık bu takıma daha fazla vereceği birşey yok benim gözümde. Bu kadroyu Murat Hoca kurdu ve olmadı. Murat Hoca'ya 3 sene gerekli şanslar verildi ama olmadı. Artık daha fazla ısrar etmenin anlamı yok...
Bu tip konuları fazla yazan biri değilim. Ama Murat Hoca'nın artık bize daha fazla birşey veremeyeceğini düşünerek artık bırakmasının hem bizim hem de kendisi için iyi olacağı görüşündeyim...[/quote:3ll8tlhb]
Benim orada demek istediğimde zaten o. Biz burada M.Özyer gitsin diye yazdık durduk ama değişen... Ms gitsin diye yine aynı davranışta bulunduk, değişen... Biz bunları bile yapamazken nasıl olurda takıma milli takımın guardını getirebiliriz ki. Hem ülker izin verecek mi? Yakında ülker´den izinsiz WC´ye gidemeyeceğiz.

Konuyla ilgili bir ilk iletiye bakıyorum bir de sonrasında yazılanlara...

Açılış amacından uzaklaşan, daha önce açılan "Murat Özyer İstifa" başlığından farkı kalmayan başlığı kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...