Yönetim Duy Bu Sesi Getir Şu Takıma GERALD FİTCH'i !!!

Fitch'i Takımda Görmek İstiyor muyuz?

• Kullanılan toplam oy
    61
Bu sene takımımıza böyle bir oyuncu lazım ben Tbl'nin LeBron'u olarak görüyorum onu geçen sene her maç Triple-Double' a oynadı bizim takımımıza da böyle bir oyuncu lazım maliyetini de pğek yüksek olduğunu düşünmüyorum ve tekrar söylüyorum;

Yönetim Duy Bu Sesi
Getir Şu Takıma GERALD FİTCH'i !!!

tamamen doğru olur düşük bütçe ile yapılacak en iyi transfer olur...zaten kendini çok geliştirdi neredeyse her attığı girmeye başladı tufanla çıldırırlar...

Emre konuya bir anket koysan çok güzel olur.Şayet bu transferi isteyenler de istemeyenler de vardır.Ben istemiyorum örneğin.Oylamaya bakarak ona göre daha sağlıklı konuşabiliriz.

Bence saçma bi şey Fitch küçük takımların oyuncusu bizim küçüldüğümüz falanda yok rakiplerimizde Solomon Kerem Tunçeri varken bizim Fitch'e kadar düşmemiz olmaz...

furkanbalkan' Alıntı:
Bence saçma bi şey Fitch küçük takımların oyuncusu bizim küçüldüğümüz falanda yok rakiplerimizde Solomon Kerem Tunçeri varken bizim Fitch'e kadar düşmemiz olmaz...

Küçüldügümüz yok mu Yigit Şardan cıkıp açıkladı polyanacılık oynamayalım bizim icin süper transfer olur küçülen takıma ayrıca kimi bekliyorsunuz acaba C.Paul? S.Nash?

furkanbalkan' Alıntı:
Fitche kadar düşmek diye bir düşünce kabul edilemez fitch çok iyi çok yetenekli bir oyuncudur
Tabii gelsin Gravesi de tutamadık zaten

Emre Evren İçöz' Alıntı:
anket eklendi oylarınızı kullanabilirsiniz.

Teşekkürler Emre.Aslında anketin %80 alınsın olacağını tahmin edebiliyorum ama yine de bir görmek istedim sonuçları.Seneye mücadele eden,savaşan bir takım yaratmak istiyor gibi yönetim ve bence bu Fitch'le olacak iş değil.

Acaba kimle olacak iş isim alabilir miyim gercekden merak ettim fitch ile olmayacaksa tranfer önerin hangi oyuncu olabilir bütcesi sınırlı avrupada gazoz kupalarında oynayabilecek küçülen bir takım için

Erdal Icelli' Alıntı:
Acaba kimle olacak iş isim alabilir miyim gercekden merak ettim fitch ile olmayacaksa tranfer önerin hangi oyuncu olabilir bütcesi sınırlı avrupada gazoz kupalarında oynayabilecek küçülen bir takım için

Erdal anlıyorum takım için telaşını ama Fitch'in olduğu dönemde ne yaptığımız ortada.Oyuncu önerisine gelince çok oyuncu var Fitch'den çok katkı verecek.Bunları bulmak da yönetimin görevi.Yönetim her ne kadar diğer konularda çok eleştirilse de transfer konusunda iyi olduklarını düşünüyorum.Maximum katkıyı verebilecek oyuncuları getireceklerine inancım sonsuz.

erenbekdemir' Alıntı:
2 seneki fitchle bu seneki arasında dağlar kadar fark var...

Bu sene Kepez'in birçok maçını izledim,evet hücum olarak kendini biraz daha geliştirmiş Fitch ama mental açıdan hala çok zayıf.Takımı egolarıyla her an karıştırabilecek bir oyuncu.İlk geldiğinde Kepez müthiş bir çıkış yakaladı ama lig sonunda geldiği nokta ortada.Fitch'i alırsak akıbetimiz aynı olacaktır.Play-Of'lara mükemmel bir giriş--->>> Çeyrek finalde hüsran...

Ayrıca son olarak şunu eklemeliyim,yabancı oyunculara bel bağlamamalıyız.TBL Final Serisinde de görüyoruz takımların Türk oyuncuları olmadan bir işe yaramıyor yabancıları.Efes'te Sinan,Kerem Gönlüm,Kaya Fener'de Ömer,Mirsad,Semih olmasa sonları ne olurdu?Böyle isimlerin yanına Thornton,Shumpert gibi takım menfaatini kendi menfaatinden önde tutan yabancılar alınırsa başarı sağlanır ancak.

Fitch'in bu seneki performansı;
28,21 sayı
6,9 ribaund
5,0 asist
2,1 top çalma

Yüzdesi;
%51.9 2 sayılık
%48.4 3 sayılık
%72 serbest atış

oynadığı süre;
35:37

Büyük maçlardaki performansı;