Yönetim Duy Bu Sesi Getir Şu Takıma GERALD FİTCH'i !!!

Fitch'i Takımda Görmek İstiyor muyuz?

• Kullanılan toplam oy
    61
Alperen Kaplan' Alıntı:
Bu konuyu daha önce de konuşmuştuk Can Abi, Fitch'den önce ve sonraki Edmund ve Traktörün ortalamalarını çıkartmak lazım.
Bu takımın belli bir kapasitesi olduğuna göre sayı ortalamalarıda bileşik kaplardaki bir oyuncunun artarken diğer ikisinin azalması normal
Fitchin attığı sayılar ligde tutmaya yeterken
Edmund ve Traylorın sayı ortalamaları Kepezi ligde tutmaya yetmezdi
Tabi bu benim görüşüm

Bugün çok polemiğe giriyorum diyorum da girilmeyecek gibi de değil ki kardeşim. :)

Fitch'e laf eden yok. Amenna iyidir hoştur yeteneklidir birşey demiyoruz. Kepez takımı Fitch varken 7 ye 7 yapmış yazdığına göre Emre, ama ben öyle hatırlıyorum ki Beşiktaş maçında gelmişti ve Fitchli istatistik 8 e 7 idi. Neyse bir maçtan bahsetmiyoruz mesela farklı. Kepez'deki tek değişiklik Fitch olsa idi haklı sayardım sizi ama o sıra Kepez'in tek değişikliği değildi Fitch. Başta Halil Ünerle birlikte teknik kadro olmak üzere oyuncu kadrosunda da değişiklik yaşanmıştı.

Serkan Dursun' Alıntı:
Emre,sen halen bizi anlayamadın.Zaten Fitch'in işi bu.Yani kümede kalma mücadesi veren takımlarda kahraman olmak.

Ben önceki senelerde hiç istemezdim bireysel oynuyor diye ama artık şampiyonluğa oynayan bir takımımız yok. Fitch, Lofton gibi oyuncular olursa, 50 sayı falan bulurlarsa belki yarı finalde maç alabiliriz, bu yüzden istiyorum ;)

Hosley Fitch vb basketbol sürüngenlerini ne takımımda ne de ülkemde görmek istemiyorum.Bu adamlar 30 sayı atar belki ancak takıma verdikleri yara büyüktür.
Küçük oyuncu, büyük yürekler istiyorum ben.

Can Abi,

Ya bu takımın ligde kalmasını Fitch'e mal edemeyiz sadece. Barış Güney geldi takıma, Halo Dayı bir düzen oturttu. Öbür taraftan Edmund ve Traktör takıma katıldı. McClinton'a ne yapması gerektiği anlatıldı, roller belirlendi ve takım ligde kaldı. Bir formül söyleyim sana, iyi bir pg bulsalardı şayet, Martin takımda kalsaydı. Yani giden oyuncu McClinton olsa idi ve Fitch kalitesinde yahut Fitch'den biraz alt seviye, takımı oynatma becerisi olabilen bir oyuncu alsalardı eğer Kepez coşardı. Eminim.

Burak Barut' Alıntı:
Hosley Fitch vb basketbol sürüngenlerini ne takımımda ne de ülkemde görmek istemiyorum.Bu adamlar 30 sayı atar belki ancak takıma verdikleri yara büyüktür.
Küçük oyuncu, büyük yürekler istiyorum ben.

Sabri mesela, di mi Burak Abi? :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Serkan Dursun":z9f8k84b]Emre,sen halen bizi anlayamadın.Zaten Fitch'in işi bu.Yani kümede kalma mücadesi veren takımlarda kahraman olmak.

Ben önceki senelerde hiç istemezdim bireysel oynuyor diye ama artık şampiyonluğa oynayan bir takımımız yok. Fitch, Lofton gibi oyuncular olursa, 50 sayı falan bulurlarsa belki yarı finalde maç alabiliriz, bu yüzden istiyorum ;)[/quote:z9f8k84b]
Kereme katılmamak elde değil takım olarak iyi bir takım bir sistem takımı olma treni artık kaçtı
Bize Lofton Fitch gibi maç alacak oyuncu şart

Fitch'i istemeyebilirsiniz belki ama bari ezberden kurtularak yapın bu işi.Küçük takımın oyuncusu dediğiniz adam bizde olduğu sene ne yaptıysak bunların kahramnı olan oyuncu.Fitch'in kötü yanı ve bizle uyuşaamamasına sebep olan yani ego ve ciddi disiplin sorunu olmasıydı.

Ben Kepez'de tek tüfek olan bir Fitch'in biraz daha olgunlaştığını fakat zaman zaman egolarına yenik düştüğünü gördüm.Attığın hiç bir topun hesabını vermek zorunda olmadığın bir takımda bu olgunluk gelişimini belli ediyorsa bizde tekrar onu görmek, 2. bir şans vermek isterim.

Şimdi baana kalırsa istikrarlı şutu ve katkısı olan bir isim olarak Fitch'i bu takımda görmek isterim.Üstelik küçülen ve kalbur üstü yabancılarla pek işi olmayacak GS'da çok iyi işleyecek bir parça olur Fitch.Onu disipline etmekte Okan Hoca'nın işi benim değil.Ama sakat parmağı ile maça çıkan bir oyuncu 2. şansı hak eder.

Onun için yapılan küçük takımın oyuncusu tabiri ise tamamen uydurma ve ezber bir yakıştırmadır.

İyide Kerem,Galatasaray en son ne zaman şampiyonluğa oynadı ki?Play off da 1. maçı kazandırsa,rakip önlem alır,iyiden iyiye bocalar,tüm takım bozulur.Yani biz bu şekilde sürpriz yapamayız.Tam tersi ancak takım oyunuyla play offlarda kimsenin beklemediği bir şeyler yapabiliriz.1 oyuncuyla aynı rakibe karşı birden çok maç kazanmak çok zordur,ama bir takımla her zaman avantajlısızınızdır.Rakip kime ne önlem alacağını bilemez.

Can bu sıralar çok iyi anlaşıyoruz senle :)
Geçen sene NCAA'den önerdiğin oyunculara pek bakmamıştım ama bu sene destekçinim :)

Serkan Dursun' Alıntı:
İyide Kerem,Galatasaray en son ne zaman şampiyonluğa oynadı ki?Play off da 1. maçı kazandırsa,rakip önlem alır,iyiden iyiye bocalar,tüm takım bozulur.Yani biz bu şekilde sürpriz yapamayız.Tam tersi ancak takım oyunuyla play offlarda kimsenin beklemediği bir şeyler yapabiliriz.1 oyuncuyla aynı rakibe karşı birden çok maç kazanmak çok zordur,ama bir takımla her zaman avantajlısızınızdır.Rakip kime ne önlem alacağını bilemez.

Abi önceki sene taraftar inandı takıma. En azından finale. Telekom'a 2 kere son saniyelerde kaybetmeseydik BJK'yı geçer finale çıkardık.

Bu sene de kadro olarak hiç de eksiğimiz yoktu. Gurovic, Milo'dan iyi faydalanabilsek, Hosley azıcık iyi oynasa, iyi bir guard alabilsek finalde olabilirdik yine.

Şimdi bu iki sene ile bu sene arasındaki fark ne dersen bu sene imkanı yok böyle birşeyin bence. FB abanacak bu sene kaybederse, Efes de kadroyu koruyacak. Biz ise seyredeceğiz. Ama bari taraftar coşsun biraz ya.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Fitch'i istemeyebilirsiniz belki ama bari ezberden kurtularak yapın bu işi.Küçük takımın oyuncusu dediğiniz adam bizde olduğu sene ne yaptıysak bunların kahramnı olan oyuncu.Fitch'in kötü yanı ve bizle uyuşaamamasına sebep olan yani ego ve ciddi disiplin sorunu olmasıydı.

Ben Kepez'de tek tüfek olan bir Fitch'in biraz daha olgunlaştığını fakat zaman zaman egolarına yenik düştüğünü gördüm.Attığın hiç bir topun hesabını vermek zorunda olmadığın bir takımda bu olgunluk gelişimini belli ediyorsa bizde tekrar onu görmek, 2. bir şans vermek isterim.

Şimdi baana kalırsa istikrarlı şutu ve katkısı olan bir isim olarak Fitch'i bu takımda görmek isterim.Üstelik küçülen ve kalbur üstü yabancılarla pek işi olmayacak GS'da çok iyi işleyecek bir parça olur Fitch.Onu disipline etmekte Okan Hoca'nın işi benim değil.Ama sakat parmağı ile maça çıkan bir oyuncu 2. şansı hak eder.

Onun için yapılan küçük takımın oyuncusu tabiri ise tamamen uydurma ve ezber bir yakıştırmadır.
Yüzde yüz katılıyorum anlatmak istediğimiz bu Fitchi istemeyebilirsiniz ama bunun sebebi önyargılar olmamalı Fitch kesinlikle küçük takımların büyük oyuncusu olmamıştır küçük takımların büyük oyuncusu olsa play off dönemi için bile olsa TAU nun kapısından içeri giremezdi.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Can bu sıralar çok iyi anlaşıyoruz senle :)
Geçen sene NCAA'den önerdiğin oyunculara pek bakmamıştım ama bu sene destekçinim :)
Kerem biz seninle ne zaman kötü anlaştık:)
Ncaa den oyuncuları iyi takip edip sonra da draft durumlarına bakmak lazım mutlaka draftta savunma zaafı sebebiyle seçilemeyecek müthiş skorerler olacaktır onlarla ilgilenmek gerekir

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Doğan SAĞLAM":2sl8qndn]
Onu disipline etmekte Okan Hoca'nın işi benim değil.

Okan Çevik'in yardımcısı onu öyle bir disipline edecekdir ki, sen bile şaşarsın abi... :p[/quote:2sl8qndn]
Belli oldu mu yardımcı

Küçük takım oyuncusuymuş Fitch ilahi gençler...

Tau'da küçük takımdı değil mi, bu adamı finaller için almak istedi ?

Biraz mantıklı konuşun Allah aşkı için.

Bu kadar ezbere konuşulmaz. Ayıptır.

Galatasaray'da küçük takım mıydı, adam geldi yıldız oldu bizim takımda ?

Real Madrit'te Hosley'i aldı ama öyle ya da böyle gönderdiler.Fitch'de benzer bir oyuncu.Koç tercihidir,hepsi doğru olacak değil ya?