yönetime çağrı

saygıdeğer galatasaraylı yönetici abilerim.bakın bu takım iuzun yıllardan sonra ilk defa bu kadar başarılı sonuçlar almakta ve zirveye her geçen gün daha da yaklaşmakta.takımımıza güvenen taraftarlarımız her geçen gün ahmet cömerti daha da doldurmakta.son maç gösterdiki artık sığmıyoruz.bu zirve mücadelesi veren takımımızın en büyük eksikliği herkezin bildiği üzere 4 numara sırtı dönük pota altı oynayabilen bir oyuncu eksikliği.sizden milyonlarca taraftar adına isteğim ve ricam bir an önce bu eksiği giderecek bir transfer yapmanız.

bu transfer için 250-300 bin ytl.lik bir bütçeyle çok iyi bir yabancı transfer edilebilir.ve bu yabancının katılımıyla takımımız belkide uzun yıllar sonra ligimizde final oynama şansı kazanabilir.bu kadar mücadele ve emekler boşa gitmesin.

lütfen gerekli transferi yapın
lütfen...

şubesini düşünmüyor dediğimiz beşiktaş bile harvey gibi çok önemli bir pota altı elemanını aldı bizim de bir harvey açığımız vardı iddia ediyorum eğer harvey'i biz almış olsak şampiyon olurduk

Tolga Altınoluk' Alıntı:
şubesini düşünmüyor dediğimiz beşiktaş bile harvey gibi çok önemli bir pota altı elemanını aldı bizim de bir harvey açığımız vardı iddia ediyorum eğer harvey'i biz almış olsak şampiyon olurduk

harvey'i fazla büyütmeyelim adam en kritik yerlerde yaktı bjk'yi...

ikinci bir garnett vakası olurdu gibime geliyor.

Harvey yetenekli ama bizim aradığımız oyuncu değil. Bize sırtı dönük oynayabilen ve posttan şut sokan wrighr, dudley tarzı bir adam lazım. Ancak piyasada öyle adam pek yok. Olsa zaten şu kambala olayından sonra Fener bizden önce kapacaktır. Bizimkiler de kanımca böyle bir adamı bulmak için bekliyorlar. Ancak bu tip oyunculara talep o kadar çok ki piyasa olsa bile biz alabilir miyiz bence soru işareti.

valla bencede aramada bitiyor bu isler belki bu yıl degil ama bundan onceki birkac yıl boyunca butun aramalarımız transfer donemi basladıktan sonra baslıyordu bu zaten transferdeki en buyuk hatamız oluyordu.ama sırtı donuk oyunu bilen bir 4 numra alınması basarı ıcın sart gibime geliyor

ya harvey hem sırtı dönük oynuyor hem de serbest atışları iyi sayılır yani orta mesafe de atabilecek kadar şutu olan bir oyuncu bence harvey'i biraz kaçırdık gibi aradığımız özelliklere sahip bir oyuncu bence harvey. yani piyasada boşta olabiliyor bu tarz adamlar bjk aldığına göre biz de alabiliriz hatta şu ana kadar almalıydık.

Yok arkadaşlar herşeyden mana çıkartmayın, bir arayışta falan değilim, zaten Galatasarayın da benimle iş yapmak gibi bi derdi olmaz :D Söylemeye çalıştığım şey, bizzat söylediğim şey: Aramayı bilen ve aramaya niyeti olan adam bulur, niye bulamasın :)

Valla transfer kapandı mı pek emin değilim? Fener Kambala'nın yerine birini arıyor, geçen gördüm Mustafa Aksoy'da adam arıyomuş ikinci lige. İki haber peşpeşe yamuk gelir mi pek emin değilim. Kapanmamıştır muhtemelen. Veya da yerli oyuncu transferi falan kapanmış olabilir.

1-Bu adam bize gelirmi?
2-Bu adamın bize gelmesi için mitchell'in yollanması lazım.
3-Aaron Brooks Güzel bir oyuncu ama mitchhell'da kolejde oynarken böyle maçlar çıkartıyordu.

Valla Mitchell cok süper bir sutör ama bu adamin driplingi cok manyak. Mitchell in top sürüsü problem zaten. Brooks da And 1 Mixtape de dolasan firlamalara benzeyen bir tarz var :) göze hos geliyor. Top eline yapismis adeta. Bence alinabilir bir oyuncu son senesiymis Kolejde. NBA icin fazla kücük boyu gibime geliyor.

Youtube'dan oyuncu alınmaz :) Eğer alınsa Arda abiniz şimdi Nba deydi :D :D Aaron vasat bir adam, kötü bir gard değil, yetenekli ama oyun bilgisi çok zayıf. Türkiyede ancak ilk 8 in altındaki takımlarda oynayabilir şu an....

Ünsal Y.' Alıntı:
Youtube'dan oyuncu alınmaz :) Eğer alınsa Arda abiniz şimdi Nba deydi :D :D Aaron vasat bir adam, kötü bir gard değil, yetenekli ama oyun bilgisi çok zayıf. Türkiyede ancak ilk 8 in altındaki takımlarda oynayabilir şu an....

Buna sevinmeli miyim :? 8)

Estetik ve yetenek açısından herkesle kapısırız tabi ki :)

Arda EZER' Alıntı:
Buna sevinmeli miyim :? 8)

Estetik ve yetenek açısından herkesle kapısırız tabi ki :)

yahu hakikaten havalarısınsında yapalım bi aktivite :)

ben takımı oynatırım yalnız bencil oynamam haberiniz olsun :):):):)

bu arada 31 mart'a kadar yabancı oyuncu alabiliyor kulüpler ancak yerlioyuncu transferi kapandı

Ünsal Y.' Alıntı:

bende oyun bilgisi zayifken (ki bence degil) alalim diyorum :) . oyun bilgisini gelistirince alamayabilirz. Ben adamin 4-5 macini full izledim. ismini bilmiyordum arastirdim ögrendim sonra youtube den video buldum. :) Izledigim maclar da baya güzel assistler yapiyordu ynai oyun bilgisi zayif degil. ama ögrenecek cok seyi var mesela savunma. ama kesinlikle almaya deger bir yetenek. ilerde büyük yildiz olabilir.

adam için boyu kısa filan denilmişte tam bi oyun kurucu fiziği var şutuda iyi bana göre 1.turdan draft edilir
bu arada tribünlerde dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama tüm tribünün rengi aynı sarı giyinmişler biz ahmet cömertte öyle bi organizasyon yapabilsek piskolojik olarak 10-0 başlarız :)