Zaza Pachulia

kaan kuralın twitter sayfasında oyuncuların isterlerse 10-12 gün daha avrupa da kalabileceğini söyledi. sebebi ise sözleşmelerin yazılı olması için hukuki bir süreç olacakmış bu da 10-12 gün sürecekmiş. oyuncu yazılı sözleşme yapılana kadar kalmak istiyorsa kalabilirmiş. unics maçını oynayıp da gitse bari:D

kaan kuralın twitter sayfasında oyuncuların isterlerse 10-12 gün daha avrupa da kalabileceğini söyledi. sebebi ise sözleşmelerin yazılı olması için hukuki bir süreç olacakmış bu da 10-12 gün sürecekmiş. oyuncu yazılı sözleşme yapılana kadar kalmak istiyorsa kalabilirmiş. unics maçını oynayıp da gitse bari:D

açık konuşmak gerekirse oynacağını sanmıyorum. bunu sırf zaza için değil, opt-out ile dönecek tüm oyuncular için söylüyorum. sakatlık riskini almak istemeyeceklerdir (kirilenko ve çinden jr smith örnekleri) ki bunun için de suçlanabileceklerini söyleyemem.

ha oynarsa harika olur, o ayrı :).

ZAZA PACHULIA... Tam kükremeye başlamıştı ki ; ayrılık vakti geldi. İnşallah bi süre daha kalma imkanı olur. Seni bırakmak istemiyoruz aga

Zaza çok büyük kayıp ama NBA'e açlar gibi saldırmayarak ne kadar doğru bir iş yaptığımız bugün ortaya çıktı.

Bjk yarıştan tamamen koptu artık orta sıralar onların yerleri. GS-Efes-fb eşit oranda ve sınırlı bir etki hissedeceklerdir.

Bütün bunların yanı sıra Atlanta'nın Zaza'yı bırakma ve bizle devam etme ihtimali konuşuluyor bazı yerlerde umarım bu gerçekleşir.

Atlanta Zazayı neden bıraksın takımda doğru düzgün uzun yok Zazadan başka ayrıca Atlantanın Zazayı yollamak istese bile bu Zazayı bırakma değil takas etme şeklinde olur çünkü son yıl oldugundan bu kontratı kabul eden çok takım olur heleki doğuda(Howardın karşısında durabilen bir uzunu)kim almaz istemezki....

zazanın şu ana kadar takımın gücüne ekstra birşeyler kattığını düşünmüyorum.zaten mahmutide onu hep 2.planda düşünüyordu.büyük koç burdan belli oluyor.şu an gittiği için hiçbir üzüntüm yok.emeklerine teşekkür

NBA'de Preseason 6 Aralıkta başlayacakmış, Unics maçı 1 Aralıkta. Kesinlikle bu maçı da çıkarmadan kendisini ABD'ye göndermemeliyiz.

8 Aralıkta da yine kritik Siena maçı, hazır onlarda kötü durumdayken diş geçirebileceğimiz bir dönemde gitmesi hiç iyi olmayacak. Zamanlama çok kötü oldu.

Zaza yeni atlattı sakatlığı; oynayıp form tutmak isteyecektir. Unics maçını oynamanın işine geleceğini düşünüyorum...

Eğer Furkan Unics Kazan maçına yetişemeyecekse, Zaza o maçta oynamalı zaten 11-12 gün sonra resmileşecekmiş lokavt.Yani o süreye kadar oynayabilirler diye biliyorum

prokom maçından sonra aklıma gelmişti, Zaza katkı vermeye başladı ya kesin lock out biter diye düşünmüştüm, sıradışı sanşımız gereği :)

Atlanta'nın Zaza'yı bırakma ihtimali konuşuluyor demiş bir arkadaş. Zaza'nın kalitesi tartışılmaz ama sakatlığı ne durumda sezon başından beri sadece zorunluluktan Prokom maçında doğru dürüst oynadı.

Açıkcası ben sakatlığı açısından Zaza'ya soru işareti ile bakıyorum. Eğer takımda tutmak için büyük paralar ödenecekse ve sakatlığının nüksetme riski varsa yönetimin bu riske gireceğini sanmam.

Bu sene sonu free agent oluyor hatırladığım kadarıyla ,ama Atlanta'nın Zaza'yı bırakacağını hiç düşünmüyorum ,adam geçen sene Howard'ı kısmende olsa durdurabilen birkaç adamdan biriydi Nba'de.Ayrıca Atlanta'nın uzun rotasyonu çok dar Al Horford dışında düzgün adamları yok,o da tam center değil zaten.

Bu sene sonu free agent oluyor hatırladığım kadarıyla ,ama Atlanta'nın Zaza'yı bırakacağını hiç düşünmüyorum ,adam geçen sene Howard'ı kısmende olsa durdurabilen birkaç adamdan biriydi Nba'de.Ayrıca Atlanta'nın uzun rotasyonu çok dar Al Horford dışında düzgün adamları yok,o da tam center değil zaten.

Ben bir sene daha kontratı var sanıyorum ama emin de değilim

Doğru hatırlıyormuşum 2011-2013 sezonunun sonunda bitiyor.

Verdiği katkılar için kendisine teşekkür ederim ama lokavtın sona erip Atlanta'ya dönmesi hem takım içinde Andric ve Furkan'ın sürelerini arttırdı[Özellikle Barcelona maçı dışında son 2 haftada Andric'in aldığı süreler çok kısaydı] hem de rakiplerimizin dönen NBA oyuncuları sayesinde ligde şampiyonluğun 1 numaralı adayı konumuna yükseldik.Her açıdan çok iyi oldu Atlanta'ya dönmesi...

Ulan tam da takıma oturmuşken olur mu lan bu! Bizle devam etme haberlerine ise inanmak istiyorum, inşallah doğrudur ve bu sezonu birlikte geçiririz.

Tamam Türk statüsünde olmasa yerini doldururuz deriz fakat bu kadar etkili başka Türk pivot yok. Ömer Aşık bile olsa bu kadar etkili bir oyuncu değil.

Topu alıp potaya ilerleyecek 5 numara bulmak bu devirde çok zor.Zaza Pachulia yerine de kimi getireceğimiz çok kritik.Tam da alışmışken kal be Zaza'm !