SSL 27. Hafta | MP Antalyaspor-Galatasaray

Bülent hocadan da bi cacık olmayacak hakedene forma verme konusunda anlaşıldı. Cesur bir 11 çıkarmış sadece o kadar. Zapata'yı kim gelse keserdi zaten.. Insua'yı son 8 hafta da kazanamayacağımız belli oldu böylelikle. Başka eleştirilecek birşey yok, zaten Serkan düzeldikten sonra az çok 9 forma belliydi. Sadece kaleci ve sol bek soru işaretiydi. Neyse bakalım, umarım iyi oynar bu sefer de utandırır beni Hakan bey...

Ben Hakan Balta'nın bu takıma kazandırılması taraftarıyım. Sorunu varsa ilgilenilsin , sorunu yoksakızılcık sopası kullanılsın ama artık eskisi gibi olsun şu adam. Insua zaten seneye gidecek ve o yüzden oynamasa da olur. (oynatılmaması doğruydu şimdiye kadar demiyorum , tren kaçtı diyorum) Ve açık bir şey var ki Hakan Balta'nın kafaca kendini toparlamış hali 3-4 tane Çağlar eder her şekilde.

Bizde mevcut şartlarda en iyi kaleci Aykut , Okan.Ha bana kalsa onunda takımda yeri yok ama sezon sonuna kadar oynamalı Aykut.Yoksa da Emirhan oynamalı.Şimdi kaleyi bulan her topun gol olma ihtimali var.Tek şutta olmasa bile kaleciden seken toptan mutlaka bir gol yiyecek Ufuk.

bulent hocayi takdir ettim..bundan sonra serkan kurtulustan biraz olsun faydalanilarak en azindan bank asya piyasasi olusmasi lazimdi..yoksa elde kalacak..ayaginda geldiginde o cismin futbol topu oldugunu ve birakip taca cikisini izlememek gerektigini anlasa yeterli

Hakan Balta dışında kadroya bir itirazım yok kendi adıma..
Deniz'in Hakan Balta'yı kazanalım fikri bence fazla iyimser..
Kewell umarım biraz toparlanmıştır..
Hadi bakalım.

Serkan Kurtuluş'a yapılan ağır eleştirileri gereksiz buluyorum. 20 yaşında bir çocuktan bahsediyoruz. Gelişmeyeceği ne malum. GS'ın direk sağ kanat oyuncusu olmaz belki ama yedekler. Misal Arshavin denilen adam 27 yaşında ünlü oldu. kimbilir 20 yaşında nasıl oynuyordu Arshavin. Serkan'ın da gelişmeyeceğinin garantisi yok. Çünkü iyi oynadığı maçlara şahit olduk. Sol kanatta bile oynadı.

Takım kadrosuna gelirsek epey hücumcu bir kadro ile çıktık. 4-4-2 oynayacaksak göbekte Stancu ve Kewell oynayacaktır. ino top sürmeye karar verirse Hakan Önünde Arda oynadığının bilincinde olursa rahat bir maç seyrederiz

futbol takimini hic izlemeyecegimiz bu adamlarin suratini dahu gormeyecegimiz bir link var mi?