SSL 27. Hafta | MP Antalyaspor-Galatasaray

hoca suclu bulundu bir sezonda 3 tane değiştirdik.......
başkan suçlu bulundu resmen devrildi.......................

pekiii bu acizler grubu futbolcuların,bu yeteneksiz ruhsuzlar grubunun hiç mi suçu yok?

bunların yüzde 90'anını floryaya sokmayın artık sokmayınnnnnnnnnn

utanmaz arlanmazlar sürüsü.......

Florya basılmadığı sürece 40'ı bulamaz bunlar.Herkese anladığı dilden,kusura bakmayın.

Aynen öyle dostum.Hayatımda ilkkez annemin karşısında aklıma gelmeyecek küfürler ettim.Yeter lan yeter.Ardaymış mardaymış hiçbiri umrumda değil antalya bile üstümüze çıkacak.60. dakikadan itibaren adamlar 'koyduk mu' diye bağırabiliyor.Biraz şeref varsa 2-0'dan bile çevirirdiniz.

mactan once bazi arkadaslara avrupadan menajerler gelmis fisildansaydi da ona gore oynasalardi..

isin diger boyutu kim geliyorsa gelsin baskanliga su takimin alayini seneye gondersin..fenerin kupa kaldirdigini goreyim ama bu kadrodan 5´ten fazla adami seneye bu formada gormeyim..

Florya baskını. Cidden zorunlu oldu artık

musti girdi ben maçi izlemeyi biraktim.tşkler bülent .sende teknik direktör degilmişsin.sen anca yardimci olursun.nasil sen seneye gidicem diyen barisi oynaytirsin musti yi oyuna alirsin şaka gibi.hakkimi helal etmiyorum bunlara...seneye bunlar olursa tabi düşmessek ligden bidaha maç falan izlemem

Bülent Korkmaz'ı kadro dışı bırakan kulüpte Servet ikinci kaptan.Lüksle kandırılan bizler yozlaşmanın babasıyla karşı karşıyayız.Necati de sağolsun daha fazla gol atmalarına izin vermedi.

Rijkaartın başını yediniz! Hagi'nin başını yediniz!Adnan Sezgin'in başını yediniz?Adnan Polat'ın başını yediniz!

Pekii ey aciz futbolcular topluluğu sıra size ne zaman gelecek acaba?