Errick McCollum

McCollum her takımda olması gereken bir oyuncu, işler sıkıştığında topu eline verebileceğimiz oyuncu, sayı atamadığımızda extradan birşeyler yapabilecek bir adam, bi takımda tüm oyuncular düzen oyuncusu olmaz, her takımın gerçek bir skoreri olmalı, ben McCollum'a güveniyorum, önümüzdeki kupa avrupa ve playoflarda ona olan güvenimi boşa çıkarmayacaktır...

Bence Antep maçında da gösterdi ki hoca her zaman Mccolumu tutacak. Ve doğru olan da o. Jerrels maçta hocayı çok kızdırdı arka arkaya yaptığı iki tane basit hatayla ve bir daha oyuna da almadı.

Rezil bir adam, yani epeydir takip ederim Basketbol takımlarımızda gördüğüm en kötü oyunculardan olabilir. Nolan Smith vol2. Neyine bakılarak alındı hadi alındı diyelim sezon içerisinde nelere göre değerlendirilip yollanmadı anlamıyorum. Sayı atıyor olabilir, faul de alabiliyor ama takım oyununa çok uzak. Her maç bir sürü hücumumuzu başlamadan bitiriyor, kafasına göre şut tercihlerinde bulunuyor. Bu adan yerine Schilb guard oynasın daha faydalı olur. Yukarıdaki TBL2 oyuncusu yorumuna da katılıyorum.

öyle değişik bir oyuncu ki bu maçta ne yaptı dersin çıkar 25 sayı atar bize lazım oyun sıkışır gider faul alır gününde olsun yeter sakatlık dönüşü çok kötü geldi umarım toparlar gereken katkıyı verir eurocupta bizi ileriye götürecek oyunculardan biri

Bu mccollum nba de oynasa nasil bir oyun sergiler, bir kobe mi olur,yoksa tutunamaz mi,cidden bazen insan dusunuyor.. Tahminimce 35-40 sayi attigi maclar olur.

Turu geçersek ki geçeceğiz Mccollum 1.sıraya yazılır. Takım arkadaşları sapır sapır dökülürken hücumda savunmada her işi yaptı belli bir bölüm hariç

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadar kısır bir maçta 32 verimlilik puanı..Takımın geri kalanı toplam 38 verimlilik puanı yapmış..Daha öncede yazdım...İyi bir PG'ın yanında saldırı noktalarından biri olarak görülürse ve bu şekilde kullanılırsa, Avrupa basketbolu için çok büyük bir silah olur...İyi niyeti, uyumluluğu ve efendiliği de ayrıca takdir edilesi...

21 sayı 13 rib 3 asist 3 blok 2 tk 1 tç.9/11 ikilik 0/6 üçlük isabeti

ribaundların 3-4 tanesi hucum ribaunduydu ve sayı oldu hemde maçın en kritik yerlerinde, fark 8-10 lardayken. Belkide kopacaktı maç. Aynı şekilde bloklarıda o hücumların dönüşünde öncesinde falandı. yani her biri 4-5 sayılık bir + fark yarattı Galatasaray lehine.