Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Jankunas-heurtel mi yoksa randolph-rice mı ? ya da 111 kredi başka bir gurd ve pota altı önerirsiniz

Teo-Claver önerisi güzelmiş, aldıktan sonra sakatlık olmazsa dokunmana gerek yok uzun bir süre, Claver in kredisi biraz daha düşebilir ama bence sorun değil.
Başka bir alternatif de Jankunas (3 hafta tutarsın takımda ) - Sloukas/Wilbekin/Colom olabilir. Colom u seçersen tutmak istemeyebilirsin ama Wilbekin ve Sloukas uzun süre kalabilir takımda.
Heurtel benimde aklımda ama daha düzgün bir oyununu göremedik el de.

An itibariyle oyuna bağlanamıyorum mobilden... 2 takım kalmıştı değişiklik yapılacak

Düzeldi tekrar.. birçok takımımdaki larkin'lerden çıkıp bütçeye göre teodosic ve dentmon ağırlıklı değişimlerde bulundum... umarım dentmonlar elimde patlamaz :)

Pivot bölgesinde ise macvanlardan çıkıp claver'lere yüklendim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teo-Claver önerisi güzelmiş, aldıktan sonra sakatlık olmazsa dokunmana gerek yok uzun bir süre, Claver in kredisi biraz daha düşebilir ama bence sorun değil.
Başka bir alternatif de Jankunas (3 hafta tutarsın takımda ) - Sloukas/Wilbekin/Colom olabilir. Colom u seçersen tutmak istemeyebilirsin ama Wilbekin ve Sloukas uzun süre kalabilir takımda.
Heurtel benimde aklımda ama daha düzgün bir oyununu göremedik el de.

Ben Calathes önerdim çünkü 9-10 kredi kadar daha getirme ihtimali var.Birkaç takımımda Teodosic alma ihtimalim vardı ama bunu düşünerek Calathes'e yöneldim. Teodosic inanılmaz yükselmezse haftaya değiştirilebilir ikisi.

Merhabalar, uzun süredir takip ettiğim bu foruma yazmak bugüne kısmetmiş.
Beaubois oynuyormuş bu akşam. Acaba Larkin etkilenir mi bundan?
Bunun yanısıra ribaund alamayan darrüşafakaya karşı honeycutt da etkili olabilir mi diye düşünmüyor değilim.

Tahminler kapandığına göre herkes eteğindeki taşları dökülsün bakalım :D Ben bu hafta en çok Bourousis Voigtmann Weems Oleson ve Dentmon a yöneldim. Bourousisle fark yaratmayı düşünüyorum nasipse :D

Bu sezonki takvim sıkışıklığını da göz önünde bulundurursak eğer, bu sezon oyunun en değerli oyuncuları takımları için vazgeçilmez olan ve aynı zamanda alternatifi de olmayan oyuncular olacak, mesela De Colo ya da Teodosic, Llull, Ayon gibi alternatifi olan oyuncular maçın gidişatına göre bazı maçlarda uzun süre kenarda da kalabilirler, ama Langford, Hanga, Larkin, D. Brown, Melli, Zizis, D. Miller, Calathes gibi oyuncular takımları için önemli role sahip oyuncular ve koçlarının kolay kolay kenarda unutacakları oyuncular değil, hatta ben bu oyunculara Parakhouski, Ponkrashov'un yokluğunda Colom, dengesiz bir oyuncu da olsa Rice ve Guduric gibi oyunucuları da ekleyebilirim. Bence bu sezon bu tarz oyunculara sahip olmak daha değerli olacak..

Ben bu hafta kadrolarımdan bütün Augustineleri çıkardım, Clyburnleri de hatırı sayılır miktarda çıkardım diyebilirim, bunların yerine kadrolarıma bolca Hanga, Gentile, Claver, Brown, Dentmon ve Gist gibi oyuncuları dahil ettim, tabi değişiklik hakkı sınırlı olduğu için her takıma dağıttım bu oyuncuları, özellikle en iyi durumdaki takımıma Printezis, Ayon gibi oyunculara kredim yetmesine rağmen bunları almak yerine Brown ve Gist ikilisini birlikte alıp farklı bir kumar oynadım, Augustine ve Moermann faciasından sonra umarım herhangi bir oyuncu oynamazlık yapmaz bu hafta, düşük puanlar da alsalar oynamalarına razıyım artık.

Bu hafta özelinde Langford dışında Gentile, Dentmon, Miller, Brown, Rice, Claver, Gist gibi oyuncuların da iyi puanlar getirebileceğini düşünüyorum

Bence David Blatt Fantasy oynuyor. Geçen hafta takımından moermann'ı çıkmış hiç oynatmadı. Bu haftada Clyburnleri çıkmış 1 dk oynatıp -3 pırı cebine koydu adamı bitirdi :D

Bence David Blatt Fantasy oynuyor. Geçen hafta takımından moermann'ı çıkmış hiç oynatmadı. Bu haftada Clyburnleri çıkmış 1 dk oynatıp -3 pırı cebine koydu adamı bitirdi :D

Clyburn'un girmesiyle çıkması bir oldu.Hiç almasa daha iyiydi. Anderson'a yönelmekle iyi yaptım ama keşke daha çok alsaydım diyordum.Devre arası Langford'ın sayılarını görünce rahatladım ama.

Acayip keyfim kaçtı ya,Dünya 31.si takımımda Teodosic-De Colo yapıcam diye Langford yoktu,hem De Colo düşük aldı değeri düşecek hem de Langford sanki bana inat oynadı ne attıysa girdi kafasını çarptı yere yine de çıkmadı.Kalan oyuncularım sürpriz yapmazsa büyük ihtimal gerileyecem bu hafta