Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Most-bought players last week
1.Marko Guduric 9.707
2.Art Parakhouski 4.291
3.Colton Iverson 3.395
4.Brad Oleson 3.385
5.Victor Clave r3.249

Most-sold players last week
1.Nikos Pappas4.258
2.Adrien Moerman
3.0883.Will Clyburn2.812
4.James Augustine2.539
5.Latavious Williams2.298

Langford takımlarımın çoğunda olan bir oyuncuydu ve bugün mükemmeldi, zaten iki haftadır bu arkadaşa kredisi yetip de başka oyunculara yönelen arkadaşlar varsa büyük hata ediyorlar bence, Colom'un bugünkü performansı da sürpriz değil, Ponkrashov'un yokluğunda bu süreleri alacağı belliydi, ama D.Brown kardeşim sen faul problemine girmek için bu maçı mı seçtin yahu

Bu arada Daçka geçen seneki haline döndü iyice kimin kaç alacağı belli değil mümkün olduğunca adam almayı düşünmüyorum Daçka dan

Larkin 10 dkda 14 pır abi 3 hafta bekledik bunun için sonunda değdi bari

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Felaket kötü geçen bir gün,tüm kötü oyuncuları bir araya toplamayı başardım.Oyun 1 hafta içinde hem en sevdiğim hem de en nefret ettiğim oyuna dönüştü,acayip bişey ya

6 saniye kala Doncic önüne düşen topta ribaundu aldı, üstüne faul yapıldı ve ikisini de attı. Yoksa 0 PIR geliyordu :)

Ben de çıkacağım sanırım artık Doncic'ten, bu zamana kadar getirdiklerin için teşekkürler aslan parçası.

Johannes Voigtmann bir insan bir onceki macta harikalar yaratip bugunki macta 25 dakika da hicbir varlik nasil gosteremez inanmak mumkun degil. ayrica randolp bugun dellendi 33 pir veya otesi kesin gelir artik, saolasin randolp baba :)

Larkin ve Hanga takımlarımın tamamına yakınında vardı, Langford da kredi sıkıntısı çekmediğim takımlarda iki haftadır var, bu arkadaşlar bugün görevlerini fazlasıyla yaptı. Önceki gün Larkin'i ne olursa olsun kadrolarımdan çıkarmayacağımı yazmıştım, sağolsun utandırmadı beni :)

Gentile'yi sadece iki üç takıma almıştım, Allahtan ki en iyi takımıma Gentile yerine Hanga'yı tercih etmiştim, en iyi takımım için bugünkü maçların iyi geçtiğini söyleyebilirim, yarınki maçlar da iyi geçerse geçen günkü Augustine, Moermann, Clyburn hasarını telafi ederiz belki :)

Bu trol banlanmamış mıydı ya nerden geldi geri

yonetim bu sahsiyetin gorevi nedir site icerisinde ? ikilik cikarmak mi yoksa gizli adminlik felan mi ? ve hangi hakla kendisi bu ithamla 3. kez bana bunu soyleyebiliyor ? acilen cevap yazilmasini istiyorum. namus adina seref adina haysiyet adina bunu bekliyorum. bu ismini bile anmayacagim su sahsiyet sorunu bulunan arkadasla ilgilenin lutfen.