Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Wanamaker - Llull / Datome - Schilb - Goudelock - De Colo / Melli - Parakhouski - Jankunas - Ayon. Bu takımda Langford, Vesely ve Kuzmic i çıkardım. Geride kredi de var, Udoh a bu hafta için güvenemedim. Haftaya Brownla beraber alabilriim kadroya.

Wanamaker - Llull / Datome - Causeur - Langford - Bogdanovic / Brown - Melli - Ayon - Vesely. De Colo. Kuzmic ve Rudd dışarıda kaldı, 3 tane risk aldım, Bogdan-Datome, aynı pozisyonda aynı takımdan 2 oyuncu, De Colo out ve Brown.. 11 kredi kaldı geride.

Heurtel- Llull / Langford - Datome - De Colo - Causeur / Melli - Jankunas - Parakhouski - Faverani. Burada da Papanikolau, Vesely ve Wanamaker ı çıkardım.

Llull, Datome, Melli her takımda var..
Wanamaker, Langford, De Colo, Causeur, Parakoushki, Yankunas, Ayon da diğer güvendiğim isimler. Kuzmici de riske girmeyip çıkardım, rahat rahat takımlarınıza alabilirsiniz, +20 rahat yapar :)

Kuzmic konusunda da elinde sakatlık haberlerinden dolayı emin olamadım. Bu hafta çok güveniyordum kendisine ama en iyi takımımdan çıkarma kararı aldım. Bu hafta 20 üzeri yaparsa üzülürüm.

Son düzenleme:
Birch 20 dk'nın üzerinde süre aldığı maçlarda en düşük 14.3 PIR yapmış. Sayılarının büyük kısmını asist üzerinden buluyor, doğru ama hücum ribaundu üzerinden bulduğu sayılar da var. Geçen hafta 6'sı hücum 14 ribaund almış. Patric Young da sakatken kaçırmamak lazım bence.

Uzunlarda olasılıklar çok dar gibi. Birch'e bu hafta güvenim fazla, Young'ın yokluğunda iyi bir skor getirir diye düşünüyorum. Jankunas garanti ama az getiriyor 10-15 bandında pek güvenemedim. Kuzmic'in eli sakat dedikoduları var, aldım sonra çıktım. Parakhouski' de daha önceki maçta Olympiakos'a karşı çok kötü oynamış -2 PIR'la. Benzer savunma yapan Panathinaikos'a karşı da kötü oynamış. Türk takımlarını görünce gaza geliyor Parakhouski. Karşı da bir Efes,Daçka olsa gönül rahatlığıyla alırdım.Ama yine de risk alabilirim. Voightmann'a zaten Madrid karşısında çoğu kişi almaz diye tahmin ediyorum. Melli de bütün takımlarda vardır. Brown son birkaç maçtır formsuz. Beni daha önce 1 hafta yakmıştı. Hemen kurtuldum, Kızılyıldız cehennemi onun için zor maç olacaktır.Ekpe sahalara yeni döndü, bir ısınmasını beklemek istiyorum.Kredisi de fazla. Ayon istikrarlı, takımımda vardı zaten.Vesely de Ekpe'nin gelişiyle büyük ihtimalle sorumluluğu düşecektir. Bunun haricinde Pleiss,Faverani, Tomic ,Printezis süpriz olarak neler yaparlar bilemiyorum. Uzunlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?Favori uzunlarınız kimler bu hafta?*nerd*

Son düzenleme:
Uzunlarda olasılıklar çok dar gibi. Birch'e bu hafta güvenim fazla, Young'ın yokluğunda iyi bir skor getirir diye düşünüyorum. Jankunas garanti ama az getiriyor 10-15 bandında pek güvenemedim. Kuzmic'in eli sakat dedikoduları var, aldım sonra çıktım. Parakhouski' de daha önceki maçta Olympiakos'a karşı çok kötü oynamış -2 PIR'la. Benzer savunma yapan Panathinaikos'a karşı da kötü oynamış. Türk takımlarını görünce gaza geliyor Parakhouski. Karşı da bir Efes,Daçka olsa gönül rahatlığıyla alırdım.Ama yine de risk alabilirim. Voightmann'a zaten Madrid karşısında çoğu kişi almaz diye tahmin ediyorum. Melli de bütün takımlarda vardır. Brown son birkaç maçtır formsuz. Beni daha önce 1 hafta yakmıştı. Hemen kurtuldum, Kızılyıldız cehennemi onun için zor maç olacaktır.Ekpe sahalara yeni döndü, bir ısınmasını beklemek istiyorum.Kredisi de fazla. Ayon istikrarlı, takımımda vardı zaten.Vesely de Ekpe'nin gelişiyle büyük ihtimalle sorumluluğu düşecektir. Bunun haricinde Pleiss,Faverani, Tomic ,Printezis süpriz olarak neler yaparlar bilemiyorum. Uzunlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?Favori uzunlarınız kimler bu hafta?*nerd*

3-4 haftadır Melli, Vesely, Kuzmic, Zizic, Birch, Ayon bu oyuncuların kombinasyonuyla gidiyordum.Kredi sıkıntısı olan takımlara Faverani de aldım.Bu hafta için Zizicleri çıkarıyorum.Melli ve sakat değilse Kuzmic haftanın oyuncusu bile olabilir.Diğerleri de ortalamalarının altına inmez.

De Colo-Zizic-Kuzmic OUT
Simon-Udoh-Melli IN

Wanamaker
Heurtel

Langford
Simon
Goudelock
Bogdanovic

Udoh
Melli
Vesely
Brown

Çok değişik bir kadro oldu içime de sinmedi ama risk almak istedim 2 Efesli kadromda kaldı fikstürleri çok iyi çünkü,De Colo yu da geçen hafta Efes maçında izledim her zaman attığı şutları bile atamadı,risk alıp onu çıkardım inşallah düşük alır.

En iyi takımımda Langford'ı çıkarmıştım. İlk yarı normal gidiyordu. İkinci yarı coştu. Umarım durulur. Bu adamın ne yapacağı hiç belli olmuyor.Çıkmak tamamen bir riskti.

Langford ve De Colo yu tutmustum.Zizic-Faverani değişikliği yapmıştım..Son anda Faverani yide Birch ile değiştirdim..İtinayla patlayacak adam bulunur..Birch bu saatten sonra kapimdan içeri giremezsin..

Zizic i çıkarıp Vesely i kadroda tuttum geçen hafta kazandırdığını bu hafta kaybettirdi.De Colo nun daha düşük alacağını düşünüyodum onun yerine aldığım Simon 20.9 aldı çok da zarar etmedim,ama Vesely nin 6 sı çok kötü oldu 166.4+Heurtel-Brown kaldı normalde Kızılyıldız deplasmanından oyuncu almazdım ama nedense bu sefer çok güveniyorum Efes e maçı kazanacaklar gibime geliyor

Zizic i çıkarıp Vesely i kadroda tuttum geçen hafta kazandırdığını bu hafta kaybettirdi.De Colo nun daha düşük alacağını düşünüyodum onun yerine aldığım Simon 20.9 aldı çok da zarar etmedim,ama Vesely nin 6 sı çok kötü oldu 166.4+Heurtel-Brown kaldı normalde Kızılyıldız deplasmanından oyuncu almazdım ama nedense bu sefer çok güveniyorum Efes e maçı kazanacaklar gibime geliyor

Kardeşim seni tebrik ediyorum..Efes ten adam tutmanın çok büyük risk olduğu ortamda sezgilerine güvenerek kadronu kurdun.. Iyi PİR topladı Efesliler..

muhtemelen yüksek puanların havada uçuşacağı bi haftayı rezalet bi şekilde geride bıraktım. sırf melli ve birch'ü birlikte alabilmek için langford'dan çıkma riskine girdim ama birch büyük hayal kırıklığı oldu. yerine printezis'i de bi an düşündüm birch'ün ama iyi getireceğini hissettim biraz da fakat yanıldım. mecburiyetten kadromda tuttuğum düşük potansiyelli clarke ve jovic'ten de hiç bişey alamadım. clarke sakatlıktan döndüğünden beri 20 dk civarı süre alıyoken ve son maçta da gayet iyi oynamışken bu maçta 2 dk süre aldı sadece sakatlığı falan mı var tekrardan bilmiyorum. jovic'te her maç 30 dk civarı süre alan kuzmic'le birlikte takımın kemik oyuncularından ama kuzmic de o da 15dknın altında süre aldılar haliyle bişey gelmedi. ikisinin de sakatlıkları vardı zaten ama jovic için çok ciddi bişey yok deniyodu. demek ki ciddiymiş. nasıl toparlayacağım bu takımı bilmiyorum

Sanırım 229 puan aldın tebrik ederim. Bu hafta çok yüksek puanlar vardir ama sen de belki bir derece yapmışsındır. Vesely olmasa kesin yapardın. Ama bu da çok iyi. Efes'lileri tuttturmak büyük başarı.

Birch-Larkin sağolsun içine ettiler herşeyin. İkisi toplam 3 getirdi şaka gibi. Wanamaker-Simon 50 getirmişken tam ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

De Colo-Zizic-Kuzmic OUT
Simon-Udoh-Melli IN

Wanamaker
Heurtel

Langford
Simon
Goudelock
Bogdanovic

Udoh
Melli
Vesely
Brown

Çok değişik bir kadro oldu içime de sinmedi ama risk almak istedim 2 Efesli kadromda kaldı fikstürleri çok iyi çünkü,De Colo yu da geçen hafta Efes maçında izledim her zaman attığı şutları bile atamadı,risk alıp onu çıkardım inşallah düşük alır.

Mehmet tebrikler. Kızılyıldız deplasmanına Derrick ve Huertel ile gitmek cesaret ister. Maç tahminin gayet yerinde çıktı.