#13 Stephane Lasme

Geldiğinde aldığı para için çok diyenlere bugün kalman için banka hesaplarını boşaltacak duruma getiren KOCA YÜREKLİ GABON ASLANI? Adamın dibisin sen?

Malesef beraber yola çıktıkları Dorsey onu yarı yolda bıraktı. Ama O yine de yılmadı, savaştı, bizleri sevindirdi, ne desek az kendisine. Uzun yıllar unutmayacağımız ve belkide torunlarımıza anlatacağımız Gabon'lu basketbolcu olacak kendisi :)

Senin yüreğin yeter aslanım aldığın para sonuna kadar helal olsun, sahada bizi en iyi şekilde temsil ettin. İnşallah daha büyük işler yapacağız.

Bu bir ayrılık sinyali değildir değil mi? Lasme gibi bir oyuncuyu asla kaybetmemeliyiz. Ksk maçında kustuğu an içim parçalanmıştı. Müthiş bir karakter. Umarım bir an önce uzatır ve içimizi rahatlatır.

Göksenin de böyle bir mesaj paylaştı. Sezon için teşekkür ediyor oyuncular. Şu an için gitme kararı aldığını sanmıyorum ama kontrat teklifinde gecikirsek çok sevmesine rağmen yuvadan uçabilir

Oyuncuların sosyal medyadaki ayrılık mesajlarında, ayrılık kelimesi genelde geçiyor.Bu daha çok sezon sonu teşekkür içerikli bir mesaja benziyor.Kontratı olmadığına göre önümüzdeki seneye ilişkin bir mesaj verip, pazarlıkta kolay lokma olması düşünülemez zaten.

Gecen sene Pana blzlm kadar verse Panayi tercih edecekti ama bu sezon durum tam tersi olur bence esit oneride bizi tercih eder .Pananin bu sezon bizim gecen sezon verdigimiz 1 milyonun uzerine cikacagini da sanmiyorum ozetle Panaya kaptirmayiz bence.CSKA,Fener,Real,Barca,Dacka (belki bunlara ek olarak belki Efes ve butcesini artirdi ise Kazan ) asil tehlike bu takimlarin ilgisi olur

Gecen sene Pana blzlm kadar verse Panayi tercih edecekti ama bu sezon durum tam tersi olur bence esit oneride bizi tercih eder .Pananin bu sezon bizim gecen sezon verdigimiz 1 milyonun uzerine cikacagini da sanmiyorum ozetle Panaya kaptirmayiz bence.CSKA,Fener,Real,Barca,Dacka (belki bunlara ek olarak belki Efes ve butcesini artirdi ise Kazan ) asil tehlike bu takimlarin ilgisi olur

Eşit kontratlarda bizi tercih edeceği yorumuna katılmakla birlikte en büyük sorunumuzun para olmadığını düşünüyorum. Büyük oyuncular büyük takımlarda oynamayı sever. Lasme'ye ciddi bir yapılanmayla iki senelik kontrat önersek ve ücretinde biraz indirim istesek belki onu bile kabul eder. Bizim şuan en büyük sorunumuz Avrupa'nın büyük takımları yeni sezon yapılanmasına başlamışken daha seneye ne yapacağımızın bile belli olmaması.

Lasme geçen sene 100 bin dolar gibi fazla bir paraya bizi tercih ettiyse bu sene de kalır niye kalmasın? Buranın kralı şu anda taraftarla ilişki çok iyi İstanbul müthiş arkadaşlarıyla koçla ilişkisi iyi ee daha ne olacak? Gitme ihtimali varsa da yap 100 200 bin zammı eğer bütçen varsa kalır.