#13 Stephane Lasme

Yanına omiç olmaz mı? Çok fazla maaşının olduğunu düşünmüyorum ve oldukca hırslıydı 2.maçta.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Büyük oyuncu lasme :) röportaj da bir kere daha anladık ki Ataman oyunculara serbestlik veriyor ve sahada onlardan çok şey istiyor. Ondan tecrübeli ve oyun zekası yüksek oyuncularla oynamaya çalışıyor. Lasme de çok çok iyi karakter bir tane uzun winner bulursak çok iyi ikili olurlar :D

Omicin savunma zaafları çok fazla bir de bırakmazlar bize bence de. Aslında Jamesin profili bize uygun o tarz bir oyuncu almak gerekiyor bence. Lasme kalır herhalde çok sevdi burayı biz de onu çok sevdik. Bir EL maçı oynamadan gitmesin :)

Omicin savunma zaafları çok fazla bir de bırakmazlar bize bence de. Aslında Jamesin profili bize uygun o tarz bir oyuncu almak gerekiyor bence. Lasme kalır herhalde çok sevdi burayı biz de onu çok sevdik. Bir EL maçı oynamadan gitmesin :)
Sağlam kontratı var,tek yıllık mı şimdi hatırlamıyorum ama tek yıllık bile olsa aynı rakamdan uzatmaya sıcak bakacaktır,o yüzden bence de kalır.Yaşı da az değil,bizden çok yukarda bir teklif alabileceğini pek sanmıyorum yaşı itibariyle ve umarım da kalır,güzel bir sinerji yakaladı bizimle

Bence Micov'la beraber bu sene takımın en iyisi, inşallah erken faul problemine girme sorununu da en kısa zamanda en aza indirger.

Bu kupayı en çok hak eden isim belki de.
Tüm sezon tek başına savaştı pota altında.
Şampiyonluk en çokta sana yakışır...

Şampiyonluk üçlüsü de en çok ona yakışırdı.Adam,Adam.

qxX1v4m.jpg