2009-2010 Euroleague Sezonu

Şampiyon kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    77
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fenerbahçeli yöneticiler, Zalgris maçı hakeminin, maç günü Kapalıçarşı' da yaptığı alışverişin faturasını Fenerbahçeli yöneticilerin ödememesinden dolayı hakemin yanlı davrandığını söylüyorlar. Komik. :)

Yiğit Pazar' Alıntı:
Fenerbahçeli yöneticiler, Zalgris maçı hakeminin, maç günü Kapalıçarşı' da yaptığı alışverişin faturasını Fenerbahçeli yöneticilerin ödememesinden dolayı hakemin yanlı davrandığını söylüyorlar. Komik. :)

Bir de ciddi ciddi inananlar var buna abi =)

Ödeselermiş o halde.
Madem bu gibi komplo teorileri direk akıllarına geliyor. O halde bu duruma mahal vermeyecekler.

bunlar tipik mahmut uslu söylemleri işte..
o kadroyla , sen işini son maça bırak..
son maçta da yumruğu vurama, 3 periyot top oynama..
ondan sonra son topta marcus'un ayağı çizgideymiş..
sen koca sezonun emeğini bir topa bırakırsan böyle ağlatırlar adamı..
fener bastırsa, zaten zalgris'e 20 sayı fark çıkardı..
hakemilk de bir durum olmazdı..
mahmut uslu böyle bir insandır..
turgay demirel kadar temizdir, paktır..

Recep Fatih Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Yiğit Pazar":3ad2kmgt]Fenerbahçeli yöneticiler, Zalgris maçı hakeminin, maç günü Kapalıçarşı' da yaptığı alışverişin faturasını Fenerbahçeli yöneticilerin ödememesinden dolayı hakemin yanlı davrandığını söylüyorlar. Komik. :)

Bir de ciddi ciddi inananlar var buna abi =)[/quote:3ad2kmgt]

Komik gelebilir ama İsmet Badem'in söylediğine göre böyle bir olay varmış Avrupa'da. Maçın hakemi ülkeye giriş yaptığı havaalanında karşılanır, yemeğe götürülür ve kendisine hediyeler takdim edilir. Özellikle İspanya'da çok yaygın olan bu davranışlar artık Avrupa'nın hemen hemen her ülkesinde yaşanır olmuş.

Kaz gelecek yerden tavuğu esirgemişler. :)

Fark 5 iken C.Smith'in kaçırdığı bomboş üçlük maçı bitirdi.

Şimdi fark önemli. Farkı azaltırsa burda da daha iyi farkla yenerse Efes bu gruptan çıkar. Averaj çok önemli.

Efes kaybetmek için uğraştı didindi ve başardı. 12 kişilik takım 5 kişinin üzerinde sadece. Toplam aldıkları para en az 5milyon euro olan Kasun, Rako, Nachbar yine ortada hiç yok. Ermal sadece yaptığı fauller ve elinden kaçırdığı reboundlar ile sahada zaten. Kaya'da yukardaki üçlü ile bir olunca maç kazanılmaz zaten.
Maccabi daha adam gibi set hücümu yapamazken şu maçı kaybetmek aşırı sinir bozucu. Spor alanında son 3 günden beri iyi haber aldığım yok.

O iş zor Kerem abi.Ben Efes Pilsen'in Real Madrid'i içeride yenebileceğini düşünmüyorum.Real Madrid ve Montepaschi Siena ikilisi çıkar gruptan.

Sen kim oluyorsun'da Ergin Ataman'a dikleniyorsun rakocevic ? Geldiğinden beri ne verdin takıma amatör'ce oynuyorsun birde antrenör'üne dikleniyorsun beğenmiyorsan defol git ülkene.

Ergin Ataman'a diklenmemek mümkün değil mi ki ? Bu adam Rakocevic.Bu adamın oyun stili bellidir kendine oynar, serbest oynamayı sever ve ne yaparsa yapsın sahada kalmayı ister.
Tau'da bu adam böyle oynadı ve sayı kralı oldu.
Ama sen aynı bölgede 6 oyuncu bulundurursan adamın en ufak hatasında kenara alırsan Rakocevic'den faydalanma şansın sıfır olur.

Neden alıyorsun Charles Smith varken Thorton Shumpert varken hele bide Nacbhar varken.

Erdal Avcı' Alıntı:
O iş zor Kerem abi.Ben Efes Pilsen'in Real Madrid'i içeride yenebileceğini düşünmüyorum.Real Madrid ve Montepaschi Siena ikilisi çıkar gruptan.

Erdal fark açıldı ama ben farkın azalacağını düşünerek yazmıştım. Şimdi Efes'in Maccabi'ye ve Siena'ya averaj olarak üstünlük kurma şansı var. Ki Real'i de yenebilir.

Kısaca özetlersek;

10 farkla yenildi Efes. Ben daha az bitmesini öngörüyordum ama bitmedi. Şimdi en az 10 farkla yenmesi lazım ki çok zor artık. Eğer yenerse Maccabi'yi 10 farkla;

Siena'ya da 10 fark ve altında yenilmesi lazım. Bu olabilir bir nebze.

Geriye tek maç kalıyor. O maçta da Real'i yenerse olabilir. Ki 8'in üstünde yenebilse lider bile çıkar.

Ben bu turda Efes'i daha iyi gördüm. Şans veriyorum onlara. Çok zor değil inanın. Her takım 3 galibiyetle tamamlayacak bence.

Burak Barut' Alıntı:
Ergin Ataman'a diklenmemek mümkün değil mi ki ? Bu adam Rakocevic.Bu adamın oyun stili bellidir kendine oynar, serbest oynamayı sever ve ne yaparsa yapsın sahada kalmayı ister.
Tau'da bu adam böyle oynadı ve sayı kralı oldu.
Ama sen aynı bölgede 6 oyuncu bulundurursan adamın en ufak hatasında kenara alırsan Rakocevic'den faydalanma şansın sıfır olur.

Neden alıyorsun Charles Smith varken Thorton Shumpert varken hele bide Nacbhar varken.
Ne olursa olsun bir oyuncu binlerce kişinin önünde antrenör'üne öyle davranamaz,inşallah kapı önüne koyarlar onuda aklı başına gelir,rakocevic istediği gibi oynayacak diye koskoca efes eurolig'den mi elenecek sanki le bron james serbest oynayacak,ne olursa olsun saha'da kalacak,aklını alırlar rakocevic ;)

terrell mcintyre bu gün 24 sayı 11 asist ile 43 rkg...

ititraf ediyorum ben sene başında bu adamı bize istiyordum...küçülen şubemize böyle bir ismi layık gördüğüm için utanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...