2015-2016 Sezonu Transfer Haberleri ve Kadro Yapılanmamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emrah Bakın abinin değindiği kulaç boyu uzunlarda gerçekten çok fark ettiren bir olay. Örnek olarak Hassan Whiteside en buyuk örnektir buna. Whiteside ayakkabsız olarak 2.09 boyu olan ama kulaç boyu 2.31 olan bir oyuncu. Her aksam onun muhteşem bloklarını ve savunmalarını izliyoruz. Jeremy Tyler'da Whiteside'in daha küçük versiyonuna benziyor. Bir aralar Knicks'te çok iyi bir çıkış yakalamıştı ama istikrarsız bir basketbolu var.Yinede gelirse fayda verecek bir oyuncu. Kim gelirse hayırlı olsun ve sakatlıktan uzak bir sezon geçirsin.

Not: Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine özen gösterelim lütfen..

Şimdi sakat oyuncularımız da döndüğüne göre Atamanın bir iki rütuş yapması lazım bence. Öncelikle rotasyon yapılırken hangi beşlerin sahada olacağı önemli. Schilbb ve sinandan biri mutlaka sahada olmalı bence.

Bir de sizce Caleb Green ne kadar iyi savunmacı bunu cidden ben çok fazla yorumlayamıyorum. Aslında sert biri ama pozisyon hataları sıkça yapıyor gibi geliyor bana.

Son olaraksa Bargnani transferi olursa zaten bir fırsat transferi olacak ki Koç böyle yıldızlarla oynamayı sever. Ayrıca ülker eşleşmesi açısından kritik, Lasme'nin zor maçlarda ortalama 30 dk süre alacağını düşünürsek bence çok çok iyi hamle olur. Veysi Deniz de demişti iki lasme benzeri oyuncu ile oynayamayız bizim hem takım kimyamız fenerinkinden farklı, hem de böyle eşleşmede ne kadar vessely ve udohla eşleşebileceğiz? Onun yerine oyunu açacak bir uzun daha mantıklı.

Kaan Kural Ve Orkun Çolakoğlunun yaptıkları ayıptan da öte. Kaan Kural Galatasaray camiasını fazla küçümsüyor herhalde, biraz ölçülü olması lazım.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaan Kural Galatasaray'lıdır ve 2 yıl önce o kara final serisinden sonra "Galatasaray sahaya çıkmamaya mecbur bırakılmıştır" dediği için en dolu basketbol yorumcusu olmasına rağmen 1,5 sene medyadan aforoz edilmiştir. Yıllarca hizmet verdiği medya organlarından anında kesik yemiştir. Art niyeti olduğunu düşünmüyorum ben. Aksine geçen seneden dolayı bu sene her konuşmasında "ödemelerde sorun yaşanmazsa" diye başlıyor ve bence olmaması için camiayı uyanık tutmaya çalışıyor.

Ödeme konusunda bir sıkıntı yok bildiğim kadarıyla. Kaan Kural yanlış duymuş olabilir ya da bir an kafası karışmış olabilir.

Bargnani tam Ergin Ataman'lık uzun. Hoca TOP 8 yaptığımız sezon Euroleague'de bazen Macvan-Erceg'i kullanıyordu aynı anda. Erceg'in savunmacısını dışarıya kadar sürükleyip sayı çıkarması ve şut tehdidi Macvan'ı pota altında rahatlatıyordu. Hakeza hocanın Ersin Dağlı'dan aldığı verimi de biliyoruz. Şutu olan uzun her zaman iş yapar yani Ataman'ın sisteminde.

Koç, bir tv röportajına sponsorun parayı kulube değil, aylık olarak oyunculara ödenecek parayı ay ay oyuncuların hesabına yatıracağından bahsetmişti. Geçen yıl ki malum olaylardan dolayı, bi de sponsorun bize verdiği paranın oyuncu ücretlinin yaklaşık %70 ini karşıladığını söylemişti. Ödeme konusunda sorun olacağını sanmam

Kaan Kural Galatasaraylı olabilir o tutumunu da hepimiz takdir ettik yalnız Karşıyaka serisinde bizi küçümsemesi Bargnani mevzusu falan hiç hoş değil. Özür dilemesi gerekiyor,bu bizim için ekstra hassas bir konu. Aynısını Fenerbahçeye söyleyemez o özeni Galatasaray camiası için de göstermeli. İnsanın aklına o seriden sonra yaşananların etkisi altında kaldığı geliyor doğal olarak

Bargnani gelirse beklenenin aksine Lasme'nin pota altındaki yükünü hafifletir bana kalırsa. O fizikteki birinin dış şut tehdidi olması büyük avantaj olur bizim açımızdan. Ataman da en yüksek verimi alacaktır kendisinden. Zaten Lasme'yi de fazla dinlendirmek olmaz. Aslanlar gibi savaşıyor pota altında. Green'in de gayet formda döndüğünü hesaba katarsak "güzel günler göreceğiz" diyebiliriz sanırım.

Artık deplasman galibiyetlerine de başlamamız gerek. Takımı playofflarda izlemek için sabırsızlanıyorum. Umarım lig sonunda saha avantajını elimize geçirir ve gülen taraf biz oluruz.

Arkadaşlar size yüzde yüz olarak söylüyorum kaynak gerçekten çok çok sağlam bizzat kendim ağızdan öğrendim Bargnani gelmiyor mevzusu kapanabilir.
Israrla isim sordum 10 küsür isim olduğunu söyledi isim vermedi.

Linç kültürünü ne çok seviyoruz yahu, ne demek kaan kural özür dilesin ne demiş ki adam? Sürekli olarak para ödeme sıkıntısının olması, basketbol takımına destek verilmemesini eleştirdi geçen sene, bu sene de böyle bir şey var dedi. Duymuştur birinden yakında çıkar kokusu, ya da yanlış bilgi almıştır bunu da açık yüreklilikle söyler. Şimdi bu adamın eleşitirileri haksız mı? Koskoca galatasaray camiasına yakıştı mı geçen sene yaşananlar? Yöneticiler bizim adımızı kötülediler kaan da buna benzer şeyler söyledi sürekli. Ben hemen birilerinin linç edilmesini doğru bulmuyorum. Kaan galatasaray camiasını küçümsüyor, ileri geri konuşuyor, önemsemeli anlamında şeyler yazılmış, önce kendi yönetimimiz önemsesin bence bizim klübü yönetenler Kaan gibi basketbolseverlerden daha çok küçümsüyorlar takımı.

Linç kültürünü ne çok seviyoruz yahu, ne demek kaan kural özür dilesin ne demiş ki adam? Sürekli olarak para ödeme sıkıntısının olması, basketbol takımına destek verilmemesini eleştirdi geçen sene, bu sene de böyle bir şey var dedi. Duymuştur birinden yakında çıkar kokusu, ya da yanlış bilgi almıştır bunu da açık yüreklilikle söyler. Şimdi bu adamın eleşitirileri haksız mı? Koskoca galatasaray camiasına yakıştı mı geçen sene yaşananlar? Yöneticiler bizim adımızı kötülediler kaan da buna benzer şeyler söyledi sürekli. Ben hemen birilerinin linç edilmesini doğru bulmuyorum. Kaan galatasaray camiasını küçümsüyor, ileri geri konuşuyor, önemsemeli anlamında şeyler yazılmış, önce kendi yönetimimiz önemsesin bence bizim klübü yönetenler Kaan gibi basketbolseverlerden daha çok küçümsüyorlar takımı.
Doğruysa eyvallah ama bilip bilmeden konuşmak ve üzerine Galatasarayı küçümseyici ifadeler kullanmak yanlış. Kulüp yönetimi kötü diye herşeye eyvallah demeyeceğiz herhalde. Kaan Kuralın linç edildiğini de düşünmüyorum ayrıca, toplum önündeki biri bir ifade kullanırken önünü arkasına düşünmeli. Odeabankın da rahatsız olacağı bir iddaa ortaya atıyorsun. Tek bu da değil Bargnani konusundaki konuştukları da rahatsız edici. En hafif tabirle hem yaptığı ayıp. Orkun Çolakoğlunun dediklerinin hiç önemi yok ama Kaan Kural bizim çok sevdiğimiz biri

Kaan Kural'ı çok severiz. Bu kadar kızmamızda ondan zaten. Bazı şeyleri söylerken iyi düşünmek lazım. Avrupa'da bir çok takım ödeme sıkıntısı çekiyor. Gecikmeli ödemeler yapıyor. O çok övdüğü Fener organizasyonunuda kimlerin sponsor ettiğini biliyoruz. Orkun Çolakoğlu'nu adam yerine koyup cevap bile vermem.

Sezon oncesi butceye gore Cliff Hammonds´lara ,e paramiz buysa ne yapalim diyen arkadaslar, Bargnani'yi istemez olmus.. Ve sundan eminimki S.Curry teklif edilse,cok top kullanir,kimyayi bozar gerekcesi ile istemeyenler cikar...:)

Arkadaşlar merhaba. benim oğlum bir metro seyehatinde kulüp stafından birisiyle bir Eurocup deplasmanı için havalimanına giderken karşılaşmış. Çok iyi bir GS'lı olan oğlum sohbet ederken staftaki kişi 4-5 ay gibi uzun süredir maaş alamadıklarını söylemiş. Hatta oyuncuların da paralarında gecikme olduğunu söylemiş. Sanırım Ergin Ataman'ın katkılarıyla idare ediliyor. Bu kadar kabiliyetsiz bir yönetimden beklenebilecek bir hareket olur.

Kaan Kural mevzusuna ait podacastin linki burada: Potacast: #236 – 06.03.16 | yazıhane

GS ile ilgili kısım 17.00 - 34:00 arası... Ben hakaret veya alay içeren birşey duymadım? Bargnani haberlerini Ibra transferine benzetmişler. Mali sorunlardan bahsetmişler. Abartılı konuşmuş veya yanlış bilgi vermiş olabilirler. Ancak özür dilemeyi gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...