2016-2017 Galatasaray Futbol Takımı

Aynı şeyi tüm Gs taraftarı paylaşıyor ama Dursun Özbek cebini doldurma lafınıza itiraz ediyorum ben. Yoksa Serdara Donka neden böyle fahiş fiyatlar verildi? Neden FFP var para yok derken bunlar yapılıyor diyoruz tabi dememiz de lazım. Ama Genel Kurul üyelerinin keyfi yerinde ki kimse hesap sormuyor.

Zaten beni şüphelendiren nokta da bu. Herhangi bir başkan Özbek kadar fiyasko işler yapsaydı çoktan genel kurulda çok ağır bir şekilde eleştirilirdi. Ama Özbek'in yaptığı her işi alkışlayıp destek veriyorlar. Bu beni fazlasıyla kuşkulandırıyor. 1 seneden bu yana taraftarı kandıran bir başkanı daha fazla görmeye de tahammülüm kalmadı açıkçası.

Zaten beni şüphelendiren nokta da bu. Herhangi bir başkan Özbek kadar fiyasko işler yapsaydı çoktan genel kurulda çok ağır bir şekilde eleştirilirdi. Ama Özbek'in yaptığı her işi alkışlayıp destek veriyorlar. Bu beni fazlasıyla kuşkulandırıyor. 1 seneden bu yana taraftarı kandıran bir başkanı daha fazla görmeye de tahammülüm kalmadı açıkçası.
O denetimi geri çekti konuşmazlar tabi.

Ben bu kadar saçma bir başkan ve yönetim görmedim.
Vallahi bizim mahallenin başkanı, hatta çalıştığım okulun öğrenci başkanı bile kulübü çok daha iyi yönetir.
Bu ne iş bilmezlik, bu ne beceriksizliktir ?
Neden hesap sorulmaz böylelerinden neden ?

Kimseyi savunduğum falan yok. Benim yaptığım gayet normal, yaygın kanaatle aynı fikirleri paylaşmak zorunda da değilim. Gerçi burada genelle aynı düşünüyorum ama her ne olursa olsun Galatasaray başkanına aşağılık ya da cebine para atıyor demem. Bunlar çok ağır ithamlar eleştiri ölçülü olmalı diye düşünüyorum. Yarın ben de Aysala basket takımını paramparça ettiği için benzeri bir hakarette bulunursam beni de uyarın lütfen. Bazı kelimeler bu kadar rahat kullanılmamalı şahsi fikrim bu, kimsenin fikrine de saygısızlık etmiyorum.

Hırvatistan Milli takımında dikkatimi çeken Marko Pjaca bir kaç sene içersinde Avrupa'ya damga vuracak.
Sol ve sağ kanat oynayan çok yetenekli bir oyuncu.
Şimdi alırsak pişman olmayız...

Hırvatistan Milli takımında dikkatimi çeken Marko Pjaca bir kaç sene içersinde Avrupa'ya damga vuracak.
Sol ve sağ kanat oynayan çok yetenekli bir oyuncu.
Şimdi alırsak pişman olmayız...
Maalesef Liverpool peşinde. Biz gün yüzüne çıkmamış yetenekleri alsak şaşardım zaten. Adam şimdi acayip piyasa yaptı tıpkı Emre Mor gibi

Ayrica 15 mn civari bonservisi simdiden.

Turnuva oncesinde de piyasasi vardi zaten. Cok ciddi teklifler konusuluyordu.
Vallaha turnuvadan önce pek fikrim yoktu ama çok daha iyi oyuncu olacak.21 yaşında henüz. Bugün girdi hareket getirdi oyuna az kalsın da golü attırıyordu. Bir Zagreb kadar olamıyoruz adamlar muazzam oyuncu pazarlıyorlar. Bir gün bizde oyuncu satabilen bir kulüp oluruz umarım.

Serdar Aziz'in sözleşmesi için baya kafa yormuş olmalılar. Her ayrıntıyı düşünmüşler çünkü, yani kafayı çok çalıştırmışlar.
Yani özetle çok çalıştığında bile böyle bir sözleşme yapan kafa yönetiyor bizi.

Genel kurulda bunların hesabının sorulmaması ise geleceğimizin karanlık olduğuna işaret. Zira Dursun Özbek gitse bile seçecekleri çok farklı olmayacak.

Futbol takımımızla yaklaşık 1 yıldır ilgilenmiyorum. Altyazı gördüm Serdar için 4.5M vermişler. Gülelim mi küfür mu edelim bilemedim. Hepten midem bulandı futbol şubeden.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seçim olsa bile hemen olmalı. Kaybedecek vaktimiz yok. Ağustosta seçim kararı almasınlar hemen alsınlar. Ben sanmıyorum zaten seçim olacağını açıkçası, camiada kimse konuşmuyor, herkes her şey normalmiş gibi hareket ediyor.