2016-2017 Galatasaray Futbol Takımı

Riva ve florya arazisine açıklık getirelim arkadaşlar bence şuan borcu kapatıp yatırım yapmak için tek kurtuluş. Araziler devlet tarafından ihaleye çıkacakmış %80i GSye %20si devlete gidecekmiş ihaleye çıkış bedeli 500milyon TL(135 milyon $) buradan 900milyon TL(300milyon$) de gelebilir daha fazla da ama beklenti 1 300 000 000 TL(450milyon$)miş. 2017nin başında tamamen sonuçlanırmış. Kulüp buradan gelecek parayla banka borçlarının tamamen kapatılması isteniyormuş. Güzel de bir yazı buldum ilgilenenler okuyabilir.

http://sporekonomi.blogspot.com.tr/2016/06/emlak-gyo-genel-muduru-galatasaraya.html

Galatasaray Sportif AŞ., teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink ile sözleşme yenilendiğini KAP'a bildirdi.

Galatasaray Sportif AŞ'nin KAP bildirimi şu şekilde:

"Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörlüğü için, Şirketimiz ile Johannes H. Olde Riekerink arasında 2016-2017 futbol sezonu için toplam 900.000 Euro net bedel karşılığı anlaşmaya varılmıştır. Ayrıca,Teknik Direktöre, Takım Süper Lig'de 2016-2017 futbol sezonunda şampiyon olduğu takdirde net 250.000 Euro ve Türkiye Kupasını kazandığı takdirde net 125.000 Euro prim ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Beklenen oldu...

Yapacağınız buydu zaten köylü kurnazları. Yok şunla görüşüyorlarmış, yok bununla anlaşmak üzerelermiş. Kıt beyinleriyle gündem değiştiriyorlardı akılları sıra. Bu yönetim durdukça her şey hayırsız olsun!

Hamit ile olan olay ne? Önce sadece maç başı dediler, sonra 300 bin avro garanti para ve maç başı dediler şimdi de içeride kalan 1,4 milyon avrosuna karşılık bir sene daha oyna demişler. Bu da teknik olarak 2016-2017 kontratı bedava gibi bir şey oluyor böyle bir kontrat mümkün mü? Açık söyleyeyim verin 1,4 milyon avroyu gitsin. Alex Telles'ten gelen 6,5 milyonu heba ettiniz Serdar Aziz ile zaten.

Hamit ile olan olay ne? Önce sadece maç başı dediler, sonra 300 bin avro garanti para ve maç başı dediler şimdi de içeride kalan 1,4 milyon avrosuna karşılık bir sene daha oyna demişler. Bu da teknik olarak 2016-2017 kontratı bedava gibi bir şey oluyor böyle bir kontrat mümkün mü? Açık söyleyeyim verin 1,4 milyon avroyu gitsin. Alex Telles'ten gelen 6,5 milyonu heba ettiniz Serdar Aziz ile zaten.

En son okuduğum puan başı prim olduğu.Zaten alacağının yarısı ödenmemiş geçen sene.

Hakikaten çook ama çook ilginç. Kulübün kanını emenler inatla takımda tutulup bol keseden sözleşmelerle ödüllendiriliyor. Bu yönetim için halen herhangi bir tepkinin olmaması , olanlara tepki gösterilmemesi tuhaf. (Sosyal medyadaki tepkilerden bahsetmiyorum. Taraftarların birlik olup bir protesto yürüyüşü yapmasından bahsediyorum ) Bu şekil devam ederse Galatasaray'ı çok zor günler bekliyor.

Yabancılardan Bruma Telles ve Carole idmana katılmış. Burada herkes bana saldıracak ama Sneijderin bu sene geç katılmasının anlamı nedir? Edit:Geçiştirme değilse siteden yapılan açıklamaya göre milli takım izni varmış.

Hamit'in uzatıldığı söylenen sözleşmesini iyi okumak lazım. Şimdi ortada bir sürü bilgi kirliliği var ama denenler doğru ise bu sene için sadece oynadığı maç başına para alacak. Bu açıdan bakınca transfer anlam kazanır.

Telles 6.5a Portoya satılmış sıra Chedjou ve Dzemailide. Onlardan da 6 7 milyon kazanırsak Joseyle beraber 14 milyon euroluk bir girdi olur. Bruma kalacak sanıyorum. Bu arada Ontivero MLSte iyi işler yapıyor sanırım bu kez kurtuluyoruz.

Bruma satilmamali.
Yönetim sanırım Sneijder'i göndermek istiyor.
Sneijder'in de içinde böyle bir şey var sanki.
Yakında kokusu çıkar...

Sizce Olcan Adın ve göbeği sağlık kontrolünden geçer mi ?

Ontivero kötü oyuncu değildi gönderilmesini o zaman da anlayamamıştım.
Hamit in sağlıklı hali bile ağır topçuydu şimdi hatır gönül olaylarından mi kontrat aldı anlamadım.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sneijder hakkında çoğu basın organında şöyle bir idda var.
Galatasaray, sezon açılışına katılmayan ve Ibiza'da düzenlenen vaftiz töreninde oğlunun yanında yer aldığı öğrenilen Wesley Sneijder'e ağır bir yaptırım uyguladı.
Galatasaray, Sneijder'e geçen sezon 11 sarı kart gördüğü için 600, kampa gelmediği için 150, toplamda 750 bin Euro ceza kesti.

Eğer bu haberin doğruluk payı varsa, yönetimde Sneijder' ı yıldırıp göndermeye çalışıyorsa Dursun Özbek' i kale arkalarındaki ultrAslanlar bile kurtaramaz.

Galatasaray, sezon açılışına katılmayan ve Ibiza'da düzenlenen vaftiz töreninde oğlunun yanında yer aldığı öğrenilen Wesley Sneijder'e ağır bir yaptırım uyguladı.
Galatasaray, Sneijder'e geçen sezon 11 sarı kart gördüğü için 600, kampa gelmediği için 150, toplamda 750 bin Euro ceza kesti.

Eğer bu haberin doğruluk payı varsa, yönetimde Sneijder' ı yıldırıp göndermeye çalışıyorsa Dursun Özbek' i kale arkalarındaki ultrAslanlar bile kurtaramaz.

Yönetim Kurulu'nda ki o isimlere yazıklar olsun.
Hâlâ bu adamı Başkan olarak o koltukta oturtup bizim başımızi yere eğdirenlere hakkımı helal etmiyorum...

Tachtsidisle anlaştığımız söyleniyor. Genoada oynuyor bu arkadaş dos oynuyor. Ama Dzemaili için Genoayı izlememe rağmen hiç göze çarpmayan bir oyuncuydu. Öyle bizim beklediğimiz ısıran dinamik bir oyuncu değil. Nereden buluyorlar bunları merak ediyorum. Dünya üzerinde milyon tane dos var sen gidip en ağırını buluyorsun. Anca rotasyon oyuncusu olur.

Çok sarı kart gördü çünkü isyan etti takımın kötü oyununa. Selçuk, Donk, Semih leşleri etliye sütlüye karışmadan rakibin yanında refakatçi olarak takılırken, onların yapması gereken müdaheleleri Wesley yapıyordu. Fakat Dursun ve tayfasının zoruna gitmiş anlaşılan. Ne yaparlarsa yapsınlar Wesley'i göndermeye güçleri yetmez. Taraftarlarca kesilen ilk Başkan olur, literatüre geçer. Bu yönetimden kurtulacağız, başka yolu yok.

Tachtsidisle anlaştığımız söyleniyor. Genoada oynuyor bu arkadaş dos oynuyor. Ama Dzemaili için Genoayı izlememe rağmen hiç göze çarpmayan bir oyuncuydu. Öyle bizim beklediğimiz ısıran dinamik bir oyuncu değil. Nereden buluyorlar bunları merak ediyorum. Dünya üzerinde milyon tane dos var sen gidip en ağırını buluyorsun. Anca rotasyon oyuncusu olur.

Bu sene Lig Tv'de hemen hemen her İtalya Ligi maçını izledim. Böyle bir oyuncu hiç duymadım.