#35 Bahar Çağlar

Bahar´ın yaptığı hata, ama TBF´nin yaptığına en hafif tabirle fırsatçılık denir. Baktılar ki Galatasaray seride 1-0 öne geçti. Durdurmanın en etkili yolu kısıtlı kadrosunu baltalamak.

Bahar değil de bu konumda olan Nevlin/Birsel olsa acaba TBF 4 maç ceza verir miydi, tek merak ettiğim bu!..

TBF Bize karşı hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Verebileceği en ağır cezaları veriyor. Tebrikler!

Acaba ilk macı kaybetseydik 4 maç mî ceza verilecekti cidden merak içerisindeyim. Herkesin adaleti şaşar Allah'ın adaleti şaşmaz inşaAllah...

Yazık gerçekten bu kadar ağır olmamalıydı.Her şerde bir hayır vardır.Belkide Baharın kısmetinde kupayı finalde oynayamadan kaldırmak vardır.

Maç öncesinde salonun önünde vakit öldürürken muhabbet dönüp dolaşıp yerli basketbolcularımıza geldi. Tanımadığım bir abinin söylediği (yaşça büyük bir abimin arkadaşı diyeyim) Fenerbahçe ile temas halinde olduğu.

Ne kadar doğru ya da yanlış bilemiyorum. Ama duyduğumda baya üzüldüm, sinirlendim vs vs.

Verilen 4 maç ceza ağır bir karar verildi ama karşı tarafın art niyetini en yakından sizler biliyorsunuz, o hale koz vermeyeceksiniz...

Ben sakatlığın olduğunu biliyordum ama 10 gün parkeden uzak kalacak bir durum diye duymuştum. Ne diyelim o zaman, aferin...

Bahar'ın normal şartlarda hiçbir yere gideceğini düşünmüyorum. Ama şu saçma sapan Kaski olayı gerçekleşirse havada kapar Fener Bahar'ı.

O zaman Bahar'a da son derece saygı duyarım. Kaski de oynayacak değil ya...