6. Maç Biletleri!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk defa dışarıda kalma korkusu yaşıyorum bu maç için bırakın fazla almayı 1-2 saatte tükenecegini tahmin ediyorum
eğer olurda bilet alamassam karaborsada almıyacagım 4 . maçta karaborsadan sahte bilet alan taraftarların polislerce sanki sahte bileti kendi basmış muamelesi görerek gözaltına alındıklarına şahit oldum

internet ortamında da insanların elleri armut elma topluyor değil mi :)

Arkadaşlar az önce kardeşimle konuştum. Kardeşim biletix sırasında ben ınternet başında iki koldan bekliyoruz :) Kardeşimin dediğine göre biletler 10:40'da satışa çıkacakmış. Kişi başı 4 bilet limiti demişler.

Arkadaşlar var sırada benim de ama limit 4 ise ben de netten deneyeceğim şansımı bakalım

Nasıl patlayabilir?İnternet ortamından satışa çıkmayabilir mi demek istiyorsun yoksa internet kilitlenebilir mi demek istiyorsun?Açıkçası ben dünkü maç hariç tüm maçlara gittim ve hepsine de biletlerimi karaborsadan aldım ve toplamda 22 tl ödeyeceğim biletlere 60 tl ödemek zorunda kaldım,o yüzden artık bu şerefsizliğe bir son verme çabası içerisindeyim.O paralar biletleri alıp fahiş fiyatlara satan şerefsizlerin inşallah burnundan gelsin!Annesinden,kardeşinden çıksın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...