Bank Asya 1. Futbol Ligi

Re: T.F.F.1.ligi

Ben de Altay' ın çıkmasını isterim. Kaç kere yazdım da buraya. Altay'ın deplasmanda göstermiş olduğu iyi performans sürüyor. Kayseri Erciyesi'i 2-1 yendiler. Deplasmandaki bu performansı onları Süper Lig'e taşıyacaktır.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Karşıyaka'nın çıkmasını istemem
Taraftarı Olan bir klüp
Taraftarı olan klüpler süper lig'e her zaman değer katar
Mazisi güçlü olan bir klüp
izmir'den hiç takım yok
ama şöyle bir sıralama yapacak olursam göztepe çıksın isterdim o olmazsa karşıyaka oda olmazsa altay ..

Çok mu uykun vardı bu yorumu yaparken :)

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Karşıyaka'nın çıkmasını istemem
Taraftarı Olan bir klüp
izmir'den hiç takım yok
ama şöyle bir sıralama yapacak olursam göztepe çıksın isterdim o olmazsa karşıyaka oda olmazsa altay ..
sanırım ilk satırda karşıyakanın çıkmasını istemem derken, Karşıyaka'nın çıkmasını istememin nedeni anlamında demiş:)

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":1yjkdi2x]Karşıyaka'nın çıkmasını istemem
Taraftarı Olan bir klüp
izmir'den hiç takım yok
sanırım ilk satırda karşıyakanın çıkmasını istemem derken, Karşıyaka'nın çıkmasını istememin nedeni anlamında demiş:)[/quote:1yjkdi2x]

Ama yazdığı nedenlere bakarsak daha çok çıkmasını istiyor sanki

Haftaya lider giren Konyaspor, deplasmanda Giresunspor'a 3-2 mağlup olarak liderlik koltuğunu devretti ve averajla üçüncü sıraya indi. Karabükspor bu hafta Boluspor ile deplasmanda 1-1 berabere kalmasına rağmen 34 puanla ve averajla liderliğe yükseldi. Altay ise sahasında Dardanelspor'u 3-2 mağlup ederek 34 puana ulaştı ve averajla ikinci sırada yer alıyor. Kocaelispor seyircisiz maçta sahasında Mersin İdman Yurdu'nu 1-0 mağlup ederek uzun zaman sonra galibiyet sevinci yaşamayı başardı. Haftanın en ilginç skorlarından birine de sahasında Karşıyaka'yı 4-1 ile geçen Hacettepe imza attı..

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Haftaya lider giren Konyaspor, deplasmanda Giresunspor'a 3-2 mağlup olarak liderlik koltuğunu devretti ve averajla üçüncü sıraya indi. Karabükspor bu hafta Boluspor ile deplasmanda 1-1 berabere kalmasına rağmen 34 puanla ve averajla liderliğe yükseldi. Altay ise sahasında Dardanelspor'u 3-2 mağlup ederek 34 puana ulaştı ve averajla ikinci sırada yer alıyor. Kocaelispor seyircisiz maçta sahasında Mersin İdman Yurdu'nu 1-0 mağlup ederek uzun zaman sonra galibiyet sevinci yaşamayı başardı. Haftanın en ilginç skorlarından birine de sahasında Karşıyaka'yı 4-1 ile geçen Hacettepe imza attı..

Cidden bu hafta çok ilginç sonuçlar çıktı ortaya.. Ben Mersin, Karşıyaka, Konya ve Karabük'ün puan kaybetmesine çok şaşırdım.. Ayrıca çokta sevindim :)

Ankara'da kendi sahasında gibi oynayıp böyle saçma sapan bir mağlubiyeti anca bizim takım alırdı.Maç boyu üzerimize sulu kar yağdı,hala üşüyorum. :(

Konyaspor Karadeniz'de 8. puanını kaybetti. Karadeniz'den tam puan alsaydı Ankaraspor'un yerine gelmişti bile Süper Lige...

kocaelisporum bu ligin tartışmasız en kaliteli stoperi olan reshad sadigovla anlaştı. Ayrıca sakatlığını atlatan gökhan bozkaya ile sağ açığa takviye yaptık. Ahmet dursun, mohammed ali, emrah kol gibi oyuncular da 2. devre oynayabilcekler. Can erdem ve hacı muro ile de anlaşılcak sanırım böylece hücum hattımız süper olcak. Sadece sağ kanada bir transfer daha yapılabilir. Savunma kısmında ise levent kartop önliberoya alınabilir. Kaleci olarak özden düşünülüyo deniliyor ve taraftar da istiyor özden'i. Eğer transferde bu hızla devam edersek playoff barajının düşüklüğüne göre playoff yapabiliriz. Sadigov'un türk statusunde oynayacağını düşünürsek daha 2 tane de yabancı hakkımız var. Gerisini siz düşünün... Efsane geri dönüyor.

mbemba kesin değildi en son ferhat abi. Biz zaten ligde kalırız lisansları çıkmayanların lisansları çıkınca ama hedef playoff ve baraj geçen seneye göre düşerse yapamayız diye birşey yok.

Yahu Karabükspor çıkmasın da kim çıkarsa çıksın. Liderlikte gördükçe onları deliriyorum.

(EsraUzun görmesin bunu :))