Bank Asya 1. Futbol Ligi

Ceyhun Eriş için Manisasporla anlaştığı yazıyordu gazetede.Adanaspor'a gitmesine şaşırdım.Adana'ya çok katkı vericektir.

Boluspor Ambrose'yi denemeye aldı!
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Boluspor, Nijerya Olimpik Milli Takımı futbolcusu Efe Ambrose'yi denemek üzere kampa aldı.

Boluspor'un Antalya'daki kampına bugün katıldığı belirtilen 1988 doğumlu ve 1,85 boyunda olan Efe Ambrose'nin, daha önce Kaduna United ile Boyelsa United kulüplerinin formasını giydiği, Nijerya U-20 milli takımında 15 kez, U-23 milli takımında da 4 kez görev aldığı bildirildi.

Efe Ambrose'nin, beğenilmesi halinde transfer edileceği ve defansta görev alacağı belirtildi.

Kartal eğer maddi sıkıntıları aşıp kadroya takviye yaparlarsa bir süpriz bekliyorum onlardan :)

2 3 hafta önce idmanlarını izlemiştim.Samar diye bir forvetle anlaşmışlardı.

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":1gtsyb2c]Ceyhun Eriş ve Okan Koç
@
Adana Spor
Okan Koç Denizlispor ile Ceyhun Eriş ise Manisaspor ile anlaşmış sanırım..[/quote:1gtsyb2c]

Okan Koç Denizlisporla kesin olarak anlaşmış.Antrenmanlara çıkmış.
Ceyhun Eriş'in de haftasonu Manisa'ya imza atması bekleniyormuş.

Tamam yanılmış olabilirm ama kulaklarımla duydum Okan Koç'u. :)

Ntv sporda 1.lig programında kendi söylemişti ağzıyla.Adana spor büyük camia şampiyon olmak için mücadele edeceğiz filan demişti.
Yalanmış.. :)

Musa Çağıran'ı bir kez izledim ve gerçekten beğendim. Abuk subuk demeçler vermiş ve Beşiktaşlı olduğunu söylemiş geçtiğimiz günlerde ama yine de merak ediyorum. 92li gözüküyor sonuçta. Altay maçlarına giden bir İzmirli varsa aramızda, aydınlatabilir mi biraz beni ?

Benim bildiğim kadarıyla kendisi 92li değil.90 Doğumlu.Bir röportajında bahsetmişti.

Orta sahada ve defansın sağında görev yapıyor.Bir maçını izleyebildim.Hava toplarında hakimiyeti yüksekti.Bunun dışında bilgim yok.

Altaylı arkadaşlarım çok övüyorlar Musayı.

Orta sahada oyunun iki yönünü de oynayabilen bir oyuncu olarak dikkatimi çekti benim. Araştırdığımda 92'li olduğunu görünce çok şaşırmıştım, küçültmeymiş.
Teşekkürler Deniz..

Bu hafta tam bir emek hırsızlığı yapıldı.Hakem bülent yıldırım resmen 3 puanı elimizden alıp 1 puana razı etti bizi.İzleyenler vardır elbette maçı tam bir skandaldı.

Çukurova derbisinde taraftar terörü

Mersin İdmanyurdu?nun, Adanaspor?la oynadığı maçı izlemek için Adana?ya gelen Mersinli taraftarlar, maç bitiminde terör estirdi.

Adanaspor?un 3-2 kazandığı maçın ardından stat içinde koltukları kıran taraftarlar, bunları sahaya fırlattı. Taşkınlıklarını sürdüren Mersinli taraftarlara müdahale eden güvenlik güçleri, biber gazı kullandı.

Geniş önlem alan polis, stat içinde olay çıkmasını engelledi. Maç bitmeden tribünden çıkartılan Mersin taraftarları, Adana Büyükşehir Belediyesi?ne ait otobüslere bindirilip, şehir dışına götürülürken cadde üzerinde bulunan Adanaspor bayrağı asılı işyeri ve evleri de taş yağmuruna tuttu. Bindikleri otobüslerin camlarını kırmaya devam taraftarlar, tren istasyonu yerine otoyola çıkarıldı.

Yol boyunca çevreyi taşlamaya devam eden taraftarlar, aralarında polis araçlarının da bulunduğu bir çok otomobilin camını kırıp zarar verdi. Bir kısmı gara giden Mersinli taraftarların bindiği tren, ray boyunca güvenlik sağlanmadan hareket etmedi. Hemzemin geçitlerde güvenlik sağlandıktan sonra tren hareket ederek taraftarları Mersin?e götürdü.

Serdar Eylik'i Orduya kiraya verdik oynasın da pişsin diye ordada hep yedek kalıyor.Sonradan oyuna giriyor.Bugünkü maçta da 81.dkda oyuna girmiş.