Bank Asya 1. Futbol Ligi

Diyarbakırspor 0-1 Tavşanlı Linyitspor

Son 3 maçta 7 puan aldık.

Bir mucize daha mı geliyor yoksa?

5 senede atladığımız 4.lig mi olacak yoksa Bank Asya :)

Adana deplasmanından 1 puanla dönüyoruz.

9 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlikle namağlup liderliğimiz devam ediyor.1 maçımızda eksik. :)

Yazık Diyarbakırspor'a yahu,Hükümetin gözü nerde?Bir il takımı göz göre göre futbolda kayboluyor,nerdesiniz eyy Hükümet???

Tavşanlı Linyitspor 2-0 Karşıyaka

Karşıyaka'yı da rahat geçtik.

Son 4 maçta 10 puan aldı takım.

Denizli'den de puan veya puanlarla dönersek mucizeye inanmaya başlıyorum artık.

4 senede 3 lig atladık, 5.senede Süper Lig mi geliyor ne :)

Geçen seneki Türkiye Kupası grup maçlarında Ordu deplasmanını anımsıyorum da Orduspor´un Süper Lig´e çıkmasını isterim.

Gerçi o ilgi ve sıcaklık Galatasaray´a mıydı, yoksa üç büyük takımdan biri uzun yıllar sonra şehre geldiği için miydi bilmiyorum.

Vallahi onu bilmem Onur Abi'de ben o deplasmanda yaşadıklarımı asla unutmam unutamam.Ordu'yu bekliyoruz ayrıca Rize'yi de istiyoruz.

Ha ayrıca Uğur Tütüneker'i de Galatasaray'da tekrar görmek hoş olur herhangi bir noktada.

Onur Yavuz' Alıntı:
Geçen seneki Türkiye Kupası grup maçlarında Ordu deplasmanını anımsıyorum da Orduspor´un Süper Lig´e çıkmasını isterim.

Gerçi o ilgi ve sıcaklık Galatasaray´a mıydı, yoksa üç büyük takımdan biri uzun yıllar sonra şehre geldiği için miydi bilmiyorum.

o deplasmanda ne sıcaklığı vardı bilmiyorum ama zemin berbat orduda..
bu kesin..
bir ordulu olarak, takımımızı süper ligde görmek tabii ki isteriz ama o zeminle değil..

ordu ile galatasarayın ilişkileri iyi.. daha önce suat kaya görev yaptı bir dönem yanlış hatırlamıyorsam.. ahmet akcan yaptı yine galatasaraylı.. şimdiki uğur hoca malum.. futbolcular içinde kaleci fevzi ve bir dönem bizde oynayan orta sahanın keli volkan falan var : )) daha önce özgürcan, cafercan falan kiralanmıştı bir dönem.. irfan başaran diye bir çocuk var pafda iken süper topçu denilen yine galatasaray altyapısından..O da takımda..

ayrıca şu anda umut bağladığımız emre çolak da bir orduludur ve ordu doğumludur.. hatta çok sıkarsam uzaktan akrabam bile çıkabilir.. anne tarafımdan aynı ilçe, aynı köylü benle.

Emre Abi ayrıca Ordu'nun başkanı Galatasaray Kongre üyesi sanırım. o yüzden oyuncuları oraya gönderdik 3 er 5 er :)

Burak Barut' Alıntı:
Emre Abi ayrıca Ordu'nun başkanı Galatasaray Kongre üyesi sanırım. o yüzden oyuncuları oraya gönderdik 3 er 5 er :)

anlaşılan iyi yapmamışız..
ordusporlu volkan aslan, ümit karan'la birlikte tedbirli pfdk'ya verilmiş..
tedbirli olduğu için de oynayamıyor..
kendilerine yöneltilen suçlama da "manejrlik yapmak".
adamlar profesyonel futbol oynarken menajerlik nasıl yapıyor anlamadım.
ancak bizim memlekette olacak işler..

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1mj6bppp]Emre Abi ayrıca Ordu'nun başkanı Galatasaray Kongre üyesi sanırım. o yüzden oyuncuları oraya gönderdik 3 er 5 er :)

anlaşılan iyi yapmamışız..
ordusporlu volkan aslan, ümit karan'la birlikte tedbirli pfdk'ya verilmiş..
tedbirli olduğu için de oynayamıyor..
kendilerine yöneltilen suçlama da "manejrlik yapmak".
adamlar profesyonel futbol oynarken menajerlik nasıl yapıyor anlamadım.
ancak bizim memlekette olacak işler..[/quote:1mj6bppp]

Onlar ingiltere deki gibi Menager oyuncu olayını yanlış anlamışlar sanırım. Vallah futbolu ha bıraktı ha bırakacak adamlar bunlar. Bunlara zararı olmaz. Bülent Uygun da daha beter olsun.

Ligin 11. haftasında evimizde T.Linyitspor'u, Youla'nın 38. dakikadaki golüyle 1-0 yendik. :) Namağlup liderliğimiz devam ediyor.

Umut Öncel' Alıntı:
Ligin 11. haftasında evimizde T.Linyitspor'u, Youla'nın 38. dakikadaki golüyle 1-0 yendik. :) Namağlup liderliğimiz devam ediyor.

Elimizden ucuz kurtulmuşsunuz :)

Bu arada bu maça Tavşanlı'dan 10 otobüs hareket etmiş. Hakediyoruz biz Süper Lig'i :)

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Umut Öncel":16p70mj1]Ligin 11. haftasında evimizde T.Linyitspor'u, Youla'nın 38. dakikadaki golüyle 1-0 yendik. :) Namağlup liderliğimiz devam ediyor.

Elimizden ucuz kurtulmuşsunuz :)

Bu arada bu maça Tavşanlı'dan 10 otobüs hareket etmiş. Hakediyoruz biz Süper Lig'i :)[/quote:16p70mj1]

Belediye ücretsiz götürmüş biletlerde 1 TL imiş.

Sühan Abi, olay ondan çok 100 bin nüfuslu 1 ilçeden deplasmana 1000 kişinin gitmesi.

Bank Asya'ya yükselme maçında da Antalya'ya 5 bin kişi gitmişti genci, yaşlısı...

Tam bir futbol ilçesiyiz diyeyim ben kısaca :)

Anladım o ayrı. Sonuçta 1.5 milyonluk Kayseri'de de belediye bırak deplasmanı şehrin içindeki stada beleş taşıyor, bilet bir lira ve gelene kumpanya veriyor da giden yok:))

Yani o anlamda Tavşanlı Kayseriden kat kat büyük bakma sen nüfusa.

Sühan Cem' Alıntı:
Anladım o ayrı. Sonuçta 1.5 milyonluk Kayseri'de de belediye bırak deplasmanı şehrin içindeki stada beleş taşıyor, bilet bir lira ve gelene kumpanya veriyor da giden yok:))

Yani o anlamda Tavşanlı Kayseriden kat kat büyük bakma sen nüfusa.
Sühan abi , ayıp oluyor ama ....

:p