Bank Asya 1. Futbol Ligi

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Umut Öncel":89fi5yic]Ligin 11. haftasında evimizde T.Linyitspor'u, Youla'nın 38. dakikadaki golüyle 1-0 yendik. :) Namağlup liderliğimiz devam ediyor.

Elimizden ucuz kurtulmuşsunuz :)

Bu arada bu maça Tavşanlı'dan 10 otobüs hareket etmiş. Hakediyoruz biz Süper Lig'i :)[/quote:89fi5yic]
Gazanfer, TV'miz yok maalesef.O yüzden maçı izleyemedim.Ama bizimkiler fazla kasmamışa benziyor. :)

Şaka bir yana son dönemlerle tek farklı galibiyetler alıyoruz.Bu da liderliği koruma düşüncesinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.Tıpkı geçen sezon Fb'nin son 10 haftası gibi.1-0 olsun, 3 puanımızı alalım mantığıyla gidiyoruz.Bu yüzden arada beraberliklerde kaçınılmaz oluyor.Şu an takımdaki hava iyi gibi gözüküyor.Disiplini elden bırakmazsak şampiyon olarak çıkarız Süper Lig'e.

Sühan Cem' Alıntı:
Aman Erdal senin kayserililiğin mi var yılda 1.5 ay ile:) Kayseriden Rockçı çıkarmı allasen:)
Sühan abi senin en berbat en umutsuz zamanlarda bile olaylara bu pozitif bakış açısıyla bakmana hayranım.Ben Trabzon maçından sonra bu cevabı yazamazdım kendime karşı :)

Evimizde lig sonuncusu Diyarbakır'a 1-0 mağlup olduk. :( Adamlar 13. haftada ilk galibiyetlerini bizden aldı. :? Erciyes'inde yenilmesinin ardından ligde yenilgisiz takım kalmadı.

Diyarbakır kazandı vay be.. Bence bi katakulli dönmüştür ama neyse bakalım hayırlısı ;) umarım yeni yüzler görürüz seneye ligde, o yüzden Denizli'nin çıkması taraftarı değilim pek

Bu hafta Ordu-Denizli maçı var..
Denizli son haftalarda sallanıyor, mutlaka kazanmalıyız, direk rakibimiz..
Kazanırsak ilk 2 içinde bitiriyoruz ilk yarıyı.. Lider bitirme ihtimali de az değil.
Hadi bakalım..

Emre Yüksel' Alıntı:
Bu hafta Ordu-Denizli maçı var..
Denizli son haftalarda sallanıyor, mutlaka kazanmalıyız, direk rakibimiz..
Kazanırsak ilk 2 içinde bitiriyoruz ilk yarıyı.. Lider bitirme ihtimali de az değil.
Hadi bakalım..

Ciddi pozisyonları kullanamayarak maçı 0-0 a bağladık ve ilk yarıyı 3. sırada kapattık.. Umuda yolculuk sürecek..

Alt ligde 1. ile 9. arasindaki farkin sadece 5 puan olmasi rekabetin göstergesi. Denizli haftalardir puan kaybederek sezon basi farki acarak yakaladigi avantaji koruyamadi. Senelerdir Karsiyaka veya Altay'dan en az birini gormek istiyorum ancak bu sezon işleri cok ama cok zor gibi, ozellikle Altay'in. Ligde yeni yüzler yada uzun zamandir ligde yer almayan takimlarin lige geri donmesini isterim acikcasi. O yuzden Samsun gibi epeydir ligde yer almayan yada Linyit gibi kisa surede teker teker ligleri atlayarak buraya kadar gelen takimlarini, kisacasi yeni yüzleri gormeyi isterim...

Hamza Hoca, Antep Bld. yenilgisinden sonra istifa etti.Ligin ilk yarısının ortalarına kadar çok iyiydik fakat sonra herşey tersine döndü.Çok şanssız maçlar çıkardık.2-0'dan maçlar verdik, 90'da birçok maçta gol yiyerek 2 puan bıraktık.3'ü kupa olmak üzere son 15 maçtır galip gelemiyorduk.Bu faturayı birinin üstlenmesi gerekiyordu, bu kişi Hamza Hoca oldu.Umarım Denizlispor'u ait olduğu yerlere getirecek bir hoca ile en kısa zamanda anlaşılır.

Geçen hafta Altay'ı İzmir'de 2-1 yendik.

Bu hafta da Mersin İdmanyurdu ile kendi evimizde oynuyoruz.

Yalnız Tavşanlı'da şuan dondurucu bir soğuk var. Geçen haftada da İzmir'de gölde oynamıştık.

Sene başında Denizli çıkar demiştim ama bu saatten sonra şu çıkar demek müneccimlik olur resmen. Fransa Ligi'nden daha güzel bir tablo var. Son haftaya kadar devam etse böyle süper olur. :)

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Geçen hafta Altay'ı İzmir'de 2-1 yendik.

Yalnız Tavşanlı'da şuan dondurucu bir soğuk var. Geçen haftada da İzmir'de gölde oynamıştık.

Tavşanlı - Mersin İdman Yurdu maçının ertelenme ihtimali varmış, kar yağışı dolayısıyla.

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Denizli teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu istifa etmiş.. Lige fırtına gibi girip dibe vurmuşlardı zaten. Kan değişikliği bakalım ne etki gösterecek
Devre arasında Eskişehir'den Adem Sarı'yı transfer ettik.Tam anlamıyla nokta transfer.Golcüye çok ihtiyacımız vardı.İleride Youla-Adem ikilisi çok iş yapacak inşallah.Bugün Ceyhun Eriş'i de transfer ettik.Aklını futbola verirse, ki vereceğini zannetmiyorum, Bank Asya'yı sallar.Kağıt üzerinde kadromuz çok iyi.İnşallah yeni hocayla iyi bir uyum sağlarsak çıkarız süper lige.

Enes Kömürcü' Alıntı:
[quote="Gazanfer Tosun":2a26zx0a]Geçen hafta Altay'ı İzmir'de 2-1 yendik.

Tavşanlı - Mersin İdman Yurdu maçının ertelenme ihtimali varmış, kar yağışı dolayısıyla.[/quote:2a26zx0a]

Diz boyu kar var burada, normal karşılarım öyle birşey olursa.

0-0 berabere bitti Tavşanlı - Mersin maçı.

Zemin son derece kötüydü balçık tarlası gibi. Mersin son saniyede çok önemli bir fırsatı kaçırdı.