Bank Asya 1. Futbol Ligi

Erciyesin kalecisi Yavuz sonra dakikada bir mücadelede başına darbe alıp bayıldı. Ambulans ile hastaneye götürdüler. Durum oldukça vahim gözüküyordu. Umarım önemli birşeyi yoktur...

Bank Asya 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor, Gana asıllı ABD'li oyuncu Freddy Adu'yu Türkiye'ye getirdi.

Yeşil-mavili kulübün yönetim kurulunun Portekiz'in Benfica takımının sözleşmeli oyuncusu olan Adu'yu dün gece İstanbul'a getirdiği ve bugün sağlık kontrolünden geçirilecek oyucuyla herhangi bir aksilik çıkmaması halinde sezon sonuna kadar kiralık olarak sözleşme imzalanacağı öğrenildi. Adu'nun satın alma opsiyonunun da Karadeniz ekibinde olacağı belirtildi.

Avrupa'da Benfica'nın yanı sıra Belenenses, Aris, Monaco gibi takımlarda forma giyen 22 yaşındaki orta saha oyuncunun ABD Milli Takımı'nda toplam 15 golü bulunduğu öğrenildi

-------------------------------------------------------------------------

Vay maşallah helal olsun... Süper bir transfer..

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Bank Asya 1. Lig takımlarından Çaykur Rizespor, Gana asıllı ABD'li oyuncu Freddy Adu'yu Türkiye'ye getirdi.

Yeşil-mavili kulübün yönetim kurulunun Portekiz'in Benfica takımının sözleşmeli oyuncusu olan Adu'yu dün gece İstanbul'a getirdiği ve bugün sağlık kontrolünden geçirilecek oyucuyla herhangi bir aksilik çıkmaması halinde sezon sonuna kadar kiralık olarak sözleşme imzalanacağı öğrenildi. Adu'nun satın alma opsiyonunun da Karadeniz ekibinde olacağı belirtildi.

Avrupa'da Benfica'nın yanı sıra Belenenses, Aris, Monaco gibi takımlarda forma giyen 22 yaşındaki orta saha oyuncunun ABD Milli Takımı'nda toplam 15 golü bulunduğu öğrenildi

Gerçekten müthiş bir transfer yapmışlar :shock:

"add manager -> benfica -> change user(ç.rizespor) -> freddy adu(right click) -> make an offer -> 0tl(confirm offer)"

böyle almış rize :)

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Yılmaz Yıldırım":3ns5je0x]Adanaspor 2 - Kartalspor 3

18 haftada 4 gol atan Kartalspor'un 3 gol atması ilginç olmuş :)

Haftaya Kartalspor - Tavşanlı Linyitspor maçı var. İstanbul'da olsam giderdim :([/quote:3ns5je0x]

Diğer 3 golde diyarbakır maçında atılmıştı.
Ergün Penbenin bende yeri ayrıdır fakat gerçekten çok kötü bir hoca.
Kartalspor gibi hücumu seven bir takımı forvetsiz yada tek forvetle maça çıkarıyordu.Umarım en kısa sürede haketmediğimiz bu yerden uzaklaşırız.
Linyitspora başarılar ama 3 puan almak zorundayız. :)

Umut Öncel' Alıntı:
Çok büyük ihtimalle Yılmaz Vural'la anlaştık. :)

Denizlispor için mükemmel bir tercih olur. Yılmaz Vural çok iyisini hakediyor bence. Baktığımızda zaten Denizlinin kadrosu Kasımpaşadan çok çok iyidir. Umarım başarılı olur, Denizliyi tekrar Süper Ligde görmek istiyoruz. Hele berbat zeminli sahaya sahip şehir takımlarını görünce Denizliyi daha çok istiyoruz.

20:45 unutmadık...

pelenin veliahtım dediği isimlerden biri olan Gana asıllı ABD'li oyuncu Freddy Adu banka asya takımı ç.rizeye transfer oluyor...
pele yanlış hatırlamıyorsam iki, üç farklı isim içinde aynı şeyleri söylemişti..ama gözüküyorki veliahtım dediği hiçbir oyuncu bu sözün değerini veremedi...

ve bu tabloda bana göre şöyle bir sonuç çıkıyor...
pele dünyanın en iyi oyuncularından birisiydin ama mümkünse bir daha tahmin konularında bulunma..
çünkü bu konuda ne kadar başarısız oldugunu tüm dünyaya göstermiş oldun..ve 0 (sıfır) alarak sınıfta kaldın......

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:

FM'yi fazla oynayan bir milletiz :)

"DÜN GEÇ SAATLERDE SAYFAMIZDAN DA DUYURDUĞUMUZ YILMAZ VURAL DENİZLİSPORUMUZDA HABERİ HAKKINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ YAŞANDI. GENEL MENAJER ADNAN ERKAN BASIN MENSUPLARINA YAPTIĞI AÇIKLAMADA TEKNİK DİREKTÖR YILMAZ VURAL İLE ANLAŞMAYA VARILAMADIĞINI SÖYLEDİ. YILMAZ HOCA İLE GÖRÜŞÜLDÜĞÜ ANCAK ÇIKAN PÜRÜZLER NEDENİYLE BU TRANSFERİN GERÇEKLEŞEMEDİĞİ ÖĞRENİLDİ."

:( Yılmaz Hoca olmadıysa, Mesut Bakkal getirilir inşallah.

bankasyau.jpg