Bank Asya 1. Futbol Ligi

Bolu yanılmıyorsa 2 ya da 3 senedir play offlara kalıyor.Artık lige gelsinler. Bi de nedense Tavsanlı Linyitspor gelsin çok istiyorum.

Bolu bu sene şampiyon olarak ligde buraya yazıyorum.3 senedir Boluda okuyorum 2 kere play off finalinde 1 kere 4lü play offda kaybettiler bu sene direk çıkacaklardır.

Haftaya ilk devre 6-0 yendikleri Tavşanlıyla deplasmanda oynuyorlar.Tavşanlı ilk 8 hafta 0 çektikten sonra inanılmaz yükselişe geçti ama Bolu yine 3 sallar:)

Biraz güç de olsa Ordu ,liderliği koruyor..
Bu hafta zor bir Antep Belediye maçımız var, hadi inşallah..

Bu taraftar seni ölümüne sever, Uğur Tütüneker..

Bolu bu sene şampiyon olarak ligde buraya yazıyorum.3 senedir Boluda okuyorum 2 kere play off finalinde 1 kere 4lü play offda kaybettiler bu sene direk çıkacaklardır.

Haftaya ilk devre 6-0 yendikleri Tavşanlıyla deplasmanda oynuyorlar.Tavşanlı ilk 8 hafta 0 çektikten sonra inanılmaz yükselişe geçti ama Bolu yine 3 sallar:)

Tavşanlı kendisini küçümseyen herkese yaptığını Uğur Güven'e de yaptı :) Geçmiş olsun Uğur'a ve tüm Bolusporlulara :)

TAVŞANLI LİNYİTSPOR 1-0 Boluspor

Böylece liderle aynı puanımız oldu, liderliği paylaşıyoruz kısaca :)

Adem Büyük'ün golleriyle Diyarbakır deplasmanından 2-0 galibiyet ile dönüyoruz. Maçı izlemediğim için takım hakkında pek yorum yapamayacağım fakat iyi yolda olduğumuz kesin.

Ordu maçını izledim bugün, daha doğrusu resmen Antep'in oyununu izledim. Nasıl oynadılar arkadaş öyle takır takır. Hayran kaldım vallahi, tek toplar, ara pasları... Muhteşem top oynadı Antep Bld.

Antep 20-34
Ordu 20-34
T.Linyit 20-34
Samsun 19-33
Denizli 20-33
Bolu 19-32
Rize 20-32
Mersin 20-31

oldu. Samsun, Kartal ile yapacak. Çok güzel oldu bu. Her hafta gerideki takımı tutuyorum ben. :)

Zemin halledilir Tugay, çoğu takımın zemini berbat. Hatta 1.ligde de sezon başında öyleydi, şimdi düzeldi biraz. İstdikten sonra yaparlar. Ordu'nun taraftar potansiyeli benim hoşuma gidiyor. Bizim taraftarlarımız arasında bile acayip sayıda Ordulular var.

Tavşanlı Linyit, Mersin ve 4 Karadeniz takımından biri gelir umarım. Onların içlerinden de Bolu gelsin daha çok isterim, senelerdir ellerinden kaçıyor fırsat... Gönül isterdi ki Altay yada Karşıyaka gelsin ancak senelerdir en azından biri potada olurdu, bu sefer o da yok ne yazıkki

4-0 yendik Karşıyaka'yı. Üstteki takımlara da mesaj oldu bu maç.

Adem Büyük gerçekten çok iyi topçu. Ömer Üründül'ün David Villa'ya benzettiği adam. :)

Ayrıca 5 maçtır gol yemiyoruz.

Bu arada Karşıyaka kalecisinin hakkını vermek lazım, çok net 3 topu çıkardı.

Denizli deplasmanından 2-1'lik galibiyet ile dönüyoruz ve puanımız bu galibiyet ile 37, 4.sıraya yerleştik.

Ordu, Samsun, Tavşanlı ve Mersin aynı puanda. Yürek dayanmaz. :)

Erciyes'e 88. dakikada yediğimiz golle 2-1 mağlup olduk.

Ancak stat atmosferi olsun, takımdaki durum olsun, bu yarışı bırakmayacak bir hava var.

Atmosfer çok iyiydi gerçekten.Ergün Penbe ile ilk maçında zorlu deplasmandan 3 puanla dönmesi Erciyes adına avantaj.Önümüzdeki haftalarda play off potasına girebilirler.