Bank Asya 1. Futbol Ligi

Re: T.F.F.1.ligi

Tugay Aktepe' Alıntı:
Bugün Sivas'ı gördükten sonra Bank Asya'dan sahası düzgün bir takım gelmesi için dua edeceğim...

Ben federasyondaki bu zihniyetin değişmesi için dua edeceğim.Onlarca düzgün zeminli stad varken o zeminde futbol oynatmaları hangi aklın ürünü çok merak ediyorum.İki takımda da Türk futbolu adına önemli isimler vardı çok şükür ki sakatlık olmadı olsaydı hesabını kim verecekti ?

25 Ocak 2009
Malatyaspor - Güngören Bld. 2 - 1

Altay - Giresunspor 1 - 1

Karabükspor - Karşıyaka 0 - 0

Kasımpaşa - K.Erciyesspor 1 - 1

Gaziantep B.B. - Adanaspor 1 - 2

Boluspor - Orduspor 2 - 0

Diyarbakırspor - Sakaryaspor 0 - 1

Sakaryaspor uzun bir aradan sonra kazandı.Maçın tek golünü Özgürcan Özcan attı.Bulundukları yer onlara yakışmıyor.Umarım toparlar.

Haydi Sakarya herkese inat.Taraftarın bunu hakediyor..
Bu arada Ksk yaklaşık 6 maçı aşkın bi süredir gol yemiyor...Ama gol sorununu çözemezlerseanca 4. ya da 5. olur rahat 4-5 maçı penaltı golleriyle aldılar.

Sakarya'nın kazanması tamam ama Diyarbakır'ı yenmeleri çok çok extra olmuş.

Adanasporda deplasmanda Antep belediyeyi geçti.

Bizim Adana çok iyi gidiyor maşallah bu hafta Sakaryaspor'u kendi evimizde 1-0 yendik. Gerçi çok zor ama haftaya Diyarbakır'dan 1 puan filan alsak çok iyi olacak bu sezon kümede kalalım seneye daha iyi işler yaparız buna çok inanıyorum..

öncelikle konun başlığı bank asya birinci lig olarak değiştirilsin rica ediyorum....

bu ligi çok aşırı takip ettiğimden biliyorum,her takım neredeyse birbirini yenecek güçte...

bir de cafercanla uğur akdemir bu ligde çürüyor...

zaten cafercan bu gidişle jübilesini kiralık olarak yapıcak...

erenbekdemir' Alıntı:
öncelikle konun başlığı bank asya birinci lig olarak değiştirilsin rica ediyorum....

bu ligi çok aşırı takip ettiğimden biliyorum,her takım neredeyse birbirini yenecek güçte...

bir de cafercanla uğur akdemir bu ligde çürüyor...

zaten cafercan bu gidişle jübilesini kiralık olarak yapıcak...

Madem takip ediyorsun Eren, bize her hafta İddaa için tüyolar verirsin. :)

ilk önce şunu söylemek isterim lise hayatında hemen hemen hergün iddaa oynadım...

sonuç ben prensib olarak bugüne kadar oynadığım kuponları biriktiririm ve geçen yaz hesaplamıştım 4 senede sadece iddaaya verdiğim para 2500 ytl civarında kazandığım para ise 300-350 arası...

iddaa için tüyo veririm ama size tavsiyem iddaa 1lira 10 lira ile oynanacak iş değil batırır adamı...1,60 oranın üstü süpriz gibi birşey olur....

iddaa da kazanmanın en iyi yolu toplam 5 ile 10 arası tutucak sağlam bir kupon ve 100 misli oynamak....bu yolu seçersenizde kesinlikle 2'inci liglere türkcell süper lige oynamayın...

Bugün Sakaryaspor Erciyes'i 2-0 yenerken goller her zamanki gibi Özgürcan'dan geldi.Bu adamı kaybetmemek lazım.Sakaryaspor'un ise ligin dibinden kurtulmak için seri galibiyetlere ihtiyacı var.Diğer sonuçlar:

Samsunspor - Karşıyaka 2 - 1
Malatyaspor - Orduspor 4 - 2
Ç.Rizespor - Boluspor 1 - 4
Altay - Güngören Bld. 3 - 2
Sakaryaspor - K.Erciyesspor 2 - 0
Karabükspor - Manisaspor 6 - 3
Kasımpaşa - Giresunspor 0 - 2

Karabük'ü hiç sevmiyorum ama fena dağıtmış Manisa'yı. Sanırım 6-0'dan kısa bir periyot içinde 6-3 olmuş maç.

Manisa daha önce ligdeki ilk yenilgisini K.Erciyes'ten 4-0 gibi hezimete yakın bir skorla almıştı . Arada böyle ciddi yenilgiler iyi oluyor özellikle bizim takım için . Herkes ligin üstünde bir takım demekte takımla ilgili ve şu anda şimdiden Süper Lig havasına sokmuş durumda hem oyuncular hem medya Manisa'yı..Haftaya Altay maçı var bakalım bu skordan sonra haftaya nasıl bir takım göreceğiz sahada ?.. Bu arada bu hafta Altay dışında ilk 2'ye oynayan bütün takımlar maçlarını kaybetti..İleride bu kaybedilen puanlar çok aranabilir..

Şaka maka karabük geliyor emin adımlarla.Takım olarak pek sempatim yok fakat tribün grupları mavi ateş beğendiğim oluşumlaran.Süperlige gelseler fen a olmaz aslında.

Manisa şaşırtmaya devam ediyor.
Bolu ise formunun zirvesinde.
Yarınki Karşıyaka-Kasımpaşa maçının önemi daha da arttı.
Maalesef Diyarbakır da ilk 2'yi zorlamaya başladı. Ne diyeyim ki Rize sana...